Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(moggie @ 2013 06 09, 10:11)
as receptus visus pati kuriau 4u.gif  negalima pasitiket receptais is interneto/knygu. daug klaidu buna. reikia butinai persiskaiciuot sarmo kieki 4u.gif

nebent tu su baze nori daryt, tada ten zymiai paprasciau ir nepavojinga biggrin.gif

tai parašyk tada kur pradėt skaityt:) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 09, 12:28)
viskas visur  doh.gif bet esmė tokia, kad tingiu net į wc nueit  lotuliukas.gif

oho blink.gif lotuliukas.gif
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 09, 13:02)
tai parašyk tada kur pradėt skaityt:) lotuliukas.gif

gali pradet nuo CIA
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 07, 20:02)
doh.gif GI PLEPSIŲ TOPĄ UŽMIRŠAU O JIS SUPERINIS

TOP
KAPPA 168
coliukasv 87
Fragille 65


hmm, atrodo retokai rašau, bet nepanašu, jei dar medalį gaunu doh.gif

QUOTE(Lutė @ 2013 06 09, 11:28)

Merginos - kokį kremą nuo saulės naudojat mažiams, tuoj vasadar pasibaigs o aš net nenusipirkau  blush2.gif


tokį:
http://www.wilko.com...ml/invt/0315814
sakė vaistinėj, kad neprilimpa smėlis, todėl šį ir pasirinkau, realiai dar nepatikrinau, nes ant smėlio nebuvom.
------
labas. aš jau po vestuvių thumbup.gif 2 dienas užtrukom blush2.gif tik gaila, kad pasišokt neišėjo, nenorėjau per daug judėti g.gif dar vienos vestuvės liko, tada jau lauksim gimdymų maratono blush2.gif
vakar karjere I numaudėm, tai pakoso šnd. bet gal nieko tokio smile.gif
Atsakyti
Labukas,

Fragille - na gal nieko tokio I nebus, o dėl vestuvių smagumas

--------
Maniškė ir gi naktį sukarščiavo, bet įtariu prie atdaro lango miegojo visą naktį plika dupce matyt tiek tereikėjo, o dar ryte sudaviau bakterijų gerų su D vitaminu, o po to užsimanė vitaminų ir gi sudaviau ir toks sutapimas kad išbėrė kojas ir rankas iki alkūnių ir iki kelių, tai spėju biški vitamino per daug bus gavus doh.gif

Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 09, 13:45)
oho blink.gif  lotuliukas.gif

gali pradet nuo CIA

ačiūsmile.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis!

Mes po atostogu Maltoje. Viskas puikiai praejo, su Stela kuo toliau tuo lengviau keliauti, tikiuosi taip bus ir toliau biggrin.gif

Lute ash Stelai antri metai su Mary Kay 50spf nuo saules kremu tepu wink.gif jei reikia, sakyk!
Atsakyti
Sveikos,

Lute aš Eucerin 30 nupirkau, tik dar nenaudoju.

O man tai nelaimės..Mamai insultas ištiko...Kalba sutiko, suvokimas, bet ačiū D neparalyžavo, tai 10 dienų atgulėjom ligoninėje, o ryt vežam į sanatoriją.

Pasibaisėjau biurokratija..nedavė pilnos sanatorijos, tai dar mokėsime už maistą ir lovadienius, 50 lt per dieną. Abromiškės vežam, nes logopedė ten gera yra. Dzin jau tie pinigėliai, kad tik geriau mamukui būtų.Jauna moteris 51 m, o jau insultas..tai taip sunku..mokomė kalbėti, skaityti, rašyti...vardo mano nežinojo..nepažino iš pradžių..

Igniukas stomatitą buvo pasigavęs, bet labai gerai, kad jau pasveikome. Bet žiaurus metas buvo..mama ligonijė, ignui stomatitas....dar darbe daug projėktų, vis reik išlėkti..bosai nepatenkinti..dar klaidų privėliau..pizdako gavau nerealiai, dar dabar užsiraukę sėdi... nžn gal atleis..gal ne...ai žodžiu juodas periodas man visiškai.. doh.gif
Atsakyti
Rasa - 4u.gif po juodo debesies visada pasirodo ryški saulė
Atsakyti
QUOTE(RasaLex @ 2013 06 12, 09:19)

O man tai nelaimės..Mamai insultas ištiko...Kalba sutiko, suvokimas, bet ačiū D neparalyžavo, tai 10 dienų atgulėjom ligoninėje, o ryt vežam į sanatoriją.



vaje console.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 12, 10:59)
Rasa -  4u.gif po juodo debesies visada pasirodo ryški saulė

drinks_cheers.gif ir linkiu kuo greiciau tos saulytes!!!

Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 12, 10:59)
Rasa -  4u.gif po juodo debesies visada pasirodo ryški saulė

gal čia visiem vandeniam tokie metai, kąsmile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 13, 15:38)
gal čia visiem vandeniam tokie metai, kąsmile.gif doh.gif

g.gif nepamenu bet man atrodo, kad jums metai geri g.gif reik žiūrėt tranzitus kas kur yra ir tada pasimato kame reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti