Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(kristiene @ 2013 08 28, 10:38)
patarkit kokius vitaminus ar ka imuniteto stiprinimui geriat? duosiu zuvu taukus, bet gal dar kazka duot?  g.gif  ateina ruduo ir darzelis, gal jau laikas pradet kazka, nes ligu nesinori..... ir taip daug atsirgom....

Imunomos berods taip parasiau..tiko ir patiko.
-------'--
Labas 4u.gif vakar grįžom.kaip gera namie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 08 27, 13:31)
O aš savo dukrytę jau nuo rytdienos į darželį pratintis vesiu. Dreba truputį širdis man unsure.gif

tik nebijok, juk vis tiek reiks pradėt eit į darželį, kuo tu ramesnė tuo mergytei geriau

QUOTE(Fragillle @ 2013 08 28, 14:53)
Labas 4u.gif vakar grįžom.kaip gera namie wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif namie visada geriausia




------------------
Tyliai džiaugiuos, bet manoji slogavo, dūsavo, bet atrodo išsikapstėm - be ligoninės, ne nesitiki, tai tyliai džiaugiuos, ale užtat pati sėdžiu visa pasipuošus sloga, visur skauda, bloga ir dar obuolienę verdu g.gif gal ant smegenų puolė, nežinau... doh.gif
Atsakyti
Fragille, dar karta sveikinimai, kokia grazi vyrui dovana wub.gif wub.gif
Mano jau sia sav. eina i darza, tai siandien jau Izabelija ciaudo doh.gif labai susinervinus esu doh.gif biggrin.gif Nezinau kokius cia tuos vitaminus reiketu duoti, man gydytoja visada sako, jog butini zuvu taukai,o visa kita-jau tik sazinei nuraminti biggrin.gif bet izabele beria nuo zuvu tauku g.gif tai va ir nezinau ka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 28, 19:28)
Fragille, dar karta sveikinimai, kokia grazi vyrui dovana  wub.gif  wub.gif
Mano jau sia sav. eina i darza, tai siandien jau Izabelija ciaudo doh.gif labai susinervinus esu doh.gif  biggrin.gif Nezinau kokius cia tuos vitaminus reiketu duoti, man gydytoja visada sako, jog butini zuvu taukai,o visa kita-jau tik sazinei nuraminti biggrin.gif bet izabele beria nuo zuvu tauku g.gif tai va ir nezinau ka daryt g.gif

Ačiū wub.gif
Kaip Izabelė? Tikiuos,jau sveika 4u.gif
--------
Labas. Namie lengvas chaosas.nk nespėju. Mažoji blūdina naktim doh.gif šnd buvau išlindus su abiem į miestą,tai veiklos buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas. Su paskutine vasaros dienele 4u.gif
Šauniai laiką praleidom karuselėse thumbup.gif pasisupau kartu su Ignu wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras wink.gif

Mes tai savo studijoj krapštėmis ir karuselių nebereikia biggrin.gif

Fragille, aš tai laukiu pasakojimo apie Gerdutės gimimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 08 31, 21:53)
Labas vakaras wink.gif

Mes tai savo studijoj krapštėmis ir karuselių nebereikia biggrin.gif


kada atidarymas? bigsmile.gif


labas ax.gif as jau vel laukiu vasaros lotuliukas.gif nu nereali ji siemet buvo wub.gif
Atsakyti
Gerdutės istorija wub.gif
Apie 5 ryto pradėjo mausti pilvą. Kadangi lb norėjau miego,nekreipiau dėmesio,kol prisiminiau,jogtai sąrėmių skausmas. Ir jis kartojosi kas 5 min. Pažadinau mb, paskambinau močiutei, kad ateitų saugoti Igno. Pati tuo tarpu prisiminiau,kad tašė tai nebaigta dėti lotuliukas.gif dar nužliumbiau posmą žiūrėdama į Igną ir galvodama,kad tuoj tuoj viskas negrįžtamai pasikeis. Kad jis nebebus vienintelis mano kūdikis wub.gif
Taigi iš namų išsikrapštėm apie pusę7. Tikrai būčiau sąrėmiavus namie,bet dėl to nelemto streptokoko nenorėjau rizikuoti. Mašinoj jaip tik per sąrėmį vyras ir klausia: kada trečią planuosim lotuliukas.gif doh.gif ką čia bepridursi...
Nuvažiavus į gn patikrino V ili mie nė. Atsidarymas 5 cm bigsmile.gif sako tikrai pagimdysi pati, tik dar negimdyk, nes reik pradėt antibus leist. Tiesa,papuoliau į gimdyklą su jakuzzi,bet neteko išbandyt. Lengvai sąrėmiavau,vyras šalia. Tokia ramybė tvyrojo. Ir gyd,ir akušerė vis sakė,kad tikrai pati pagimdysiu,kad pamirščiau kas buvo anąkart. Tiesa, tarp sąrėmių aš miegojau bigsmile.gif tongue.gif
O vienos antibų dozės suleido antrą. Skausmas nebuvo lb ypatingas, tik jau dažnesnis. Apie 12 val jau pasidarė nebejuokinga. Pradėjo svaigti galva. Vėl pasodino ant kėdės. 8 cm. Betvvandenys dar nenubėgę. Tad man rodos juos gal kirpo, nepastebėjau. Tik pamenu, jog gyd su akušerė sako,2 cm akimirksniu atsidarė,liko pakraščiukai. Bėk gulti, tuoj gimdysi. Va tada jau sjaudėjo. Jos man sako tik nestumk,neužilgo ateisim. O aš jau vos laikaus. Tada užuodžiau,kad kažkas rūko doh.gif sakau kas čia rūko doh.gif o vil imienė sako radai kuo rūpintis blink.gif taigi tada lb ramiai ir aiškiai papasakojo kaip stumt kvėpuot ir pan. Parepetavom ir pūkšt-gimė Gerda wub.gif o aš vis kartojau,kad negali būti,jog aš pati pagimdžiau. Tada siuvo šiek tiek,nors neplyšau,bet gal nubrozdino,net nesigilinau,nes Gerdutė jau gulėjo ant krūtinės wub.gif ir vyras šalia laimingas smile.gif

Atsakyti
Fragille- wub.gif kaip nuostabu! Bet tu tai ramybės įsikūnijimas ir dar gerai, kad nusnūdai per sąrėmius lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2013 09 01, 13:13)
kada atidarymas?  bigsmile.gif

Rugsėjo 16 d.! wink.gif
QUOTE(Fragillle @ 2013 09 01, 18:45)
Gerdutės istorija wub.gif
Gerdutė jau gulėjo ant krūtinės wub.gif ir vyras šalia laimingas smile.gif

wub.gif kaip gražu wub.gif
QUOTE(Lutė @ 2013 09 01, 20:59)
Fragille- wub.gif kaip nuostabu! Bet tu tai ramybės įsikūnijimas ir dar gerai, kad nusnūdai per sąrėmius  lotuliukas.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragillle @ 2013 09 01, 18:45)
Gerdutės istorija wub.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Fragille dar karta sveikinimai su dukrytes gimimu 4u.gif , net susijaudinau beskaitydama apie gimdyma wub.gif
Atsakyti