Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

Labutis wink.gif

Fragille, nu jus ir baliavojat!!! Mes per visa vasara tiek gimtadieniu nesventem biggrin.gif

Ash tai dirbu, dirbu...reiktu eit susitvarkyti...bandau laime biggrin.gif
Atsakyti
Aisku,kad nera kada gimdyti,jeigu tiek gimtadieniu biggrin.gif
As siandien jau darbe buvau. ryt bandysiu nusivesti vaikus supazindinti su darbu, nes pernai visus metus prase wub.gif
Atsakyti
Šiemet labai daug progų visokiausių bigsmile.gif
Iškepiau tortą,ryt didysis balius thumbup.gif dėl viso pikto pusę tašės susidėjau lotuliukas.gif
Primadona,kaip miela wub.gif visada įdomu pas mamytę į darbą nueiti bigsmile.gif
Atsakyti
Mano Stelai irgi laaabai patinka mano darbas, is karto persirengia kitus drabuzius doh.gif tai stengiuosi, kad kuo maziau vizitu butu i darbo vieta biggrin.gif o mano naujoji veikla, tai Stelai tikriausiai taps antrieji namai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 08 22, 21:44)
o mano naujoji veikla, tai Stelai tikriausiai taps antrieji namai biggrin.gif

Tai jau tikrai bigsmile.gif biggrin.gif
--------------
Labas rytas. Ar turėjo kuri iš jūsų b streptokoką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fragillle: 23 rugpjūčio 2013 - 06:58
Labas rytas mamos, aš čia retai lankausi, niekas čia manęs nepažįstat, bet gal galėtumėt padėt/suteikt info 4u.gif
Labai skubiai, jau nuo kito pirmadienio ieškom auklės 2 vaikam. Bet turbūt tik kitai visai savaitei ir rugsėjo pirmai savaitėm pusdieniui. Būčiau labai dėkinga už telefonus ar kažką pan.

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Labutės,

QUOTE(Fragillle @ 2013 08 23, 06:57)
Labas rytas. Ar turėjo kuri iš jūsų b streptokoką?

Žiūrėk, kad netektų su pusė tašės ir važiuoti tiesiai iš baliaus biggrin.gif
Aš turėjau, nežinau ar b, bet kažkoks buvo.
Atsakyti
Sveikos,

Alborada kaip seniai girdėta wub.gif

Fragile kaip tau nedaug liko... Sakyčiau fainiai, bet...aš dar labai nenoriu, tai tik palinkėsiu, kad viskas būtų jums gerai ir lengvai.

Kappa tai aš jau laukiu tavo naujos veiklos pradžios su nekantrumu, nes jau taip reikia kartais... doh.gif

Aš tai dirbu, Igniukas su auklyte dar. Vaikštome dabar pas psichologus, tai mana labai patinka, nes daug duoda gerų patarimų kaip Igniukui padėti labiau, kad būtų ir mums ir jam geriau gyventi.

Nuo rugsėjo mums darželis ir dar logopedės pamokos, tai oi veiklos turim.

Dar uošvienė su mano mama ligoninėje. Mamai dar kraujo ligą kažkokią paišyt bando..nu žodžiu nesibaigianti karuselė...tai mano mamai, tai Mb mamai, tai Ignui kas..tai darbe..

tai sportuoti visai per savaitę gal kartą tik nueinu..nu nėra laiko visai...

Bet tikiuosi atšals sodai pasibaigs, ir galėsiu vėl Impulsuotis, nes nu taip atsigauni po sporto.
Atsakyti
QUOTE(RasaLex @ 2013 08 23, 10:47)
Sveikos,

Kappa tai aš jau laukiu tavo naujos veiklos pradžios su nekantrumu, nes jau taip reikia kartais... doh.gif


papasakokit plačiau.. užsislaptinę visos kažkaip:)
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 08 23, 21:29)
papasakokit plačiau.. užsislaptinę visos kažkaip:)

Che che, coliuk, prisijunk https://www.facebook.com/pingviniukaz
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pagimdziusios ir besiruosiancios gimdyti 4u.gif biggrin.gif
Rasyte, pamatysi baigsis sodai ir darzai, kitaip bus galima deliotis darbus ir veiklas, nes dabar viska atima "baudziauninkyste" biggrin.gif o i koki darziuka Igniukas keliaus? g.gif
Mes ryt jau i darzeli einam, grizom is kauno nesenai. Buvo jau man paskaitos, mergvakaris/bernvakaris. reikia susiruosti rytojui tiek moraliskai, tiek apsidelioti daiktelius rolleyes.gif
Atsakyti