Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

Orai atves tai atsiras gal kompiuteriui daugiau laiko, o ir sm tuo paciu.. Kaip tu Fragille laikaisi? Kaip sveikatyte, jau matau visai nebedaug liko wub.gif
Maniske irgi jau sesytes nori biggrin.gif raso jau kaledu seniui laiskus, kad atnestu sesyte rekiancia biggrin.gif Buvom sekmadieni leliuko aplankyti, tai sako Luka- '' Vaziuosim paziureti sesytes '' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 08 19, 21:41)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Kaip tu jautiesi? nebe daug visai liko bigsmile.gif



QUOTE(Alborada @ 2013 08 19, 22:04)
Orai atves tai atsiras gal kompiuteriui daugiau laiko, o ir sm tuo paciu.. Kaip tu Fragille laikaisi? Kaip sveikatyte, jau matau visai nebedaug liko wub.gif
Maniske irgi jau sesytes nori biggrin.gif raso jau kaledu seniui laiskus, kad atnestu sesyte rekiancia biggrin.gif Buvom sekmadieni leliuko aplankyti, tai sako Luka- '' Vaziuosim paziureti sesytes '' biggrin.gif

Ačiū,viskas thumbup.gif gal jau reiktų tašę susidėti doh.gif bet tiek reikalų,kad nėra kada lotuliukas.gif
Alborada,linkiu sesytės mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis wink.gif

Manishke irgi vis prasho, kad mes su tetuku pasibuciuotume ir butu sesyte wink.gif nebeleidziu niekam sakyti, kad teveliai nupirks sesyte, nes viena karta taip uzsiciklino, kad davai vaziuojam i parduotuve sesytes pirkti, tai teko aiskinti tikraja istorija, kad teveliai turi pasibuciuoti ir mamytes pilvelyje uzaugs leliukas. Tai ji dabar visur eina ir pasakoja shita istorija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 08 20, 19:55)
Manishke irgi vis prasho, kad mes su tetuku pasibuciuotume ir butu sesyte wink.gif nebeleidziu niekam sakyti, kad teveliai nupirks sesyte, nes viena karta taip uzsiciklino, kad davai vaziuojam i parduotuve sesytes pirkti, tai teko aiskinti tikraja istorija, kad teveliai turi pasibuciuoti ir mamytes pilvelyje uzaugs leliukas. Tai ji dabar visur eina ir pasakoja shita istorija biggrin.gif

lotuliukas.gif na va,maniškis nieko neprašė,nes kalbėt nemoka,o va kaip išėjo wub.gif
-----'------
Sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif liūdnos amadino merga perkaito, nežinau ar pavyks atvėsint, o vakar naujai pirkom, ***** blemba kaip man gaila doh.gif



----------------
bet už tat manoji Fėja pietų miega, jap dar miega nuo 4 užmigo, naktį tūrėsim ką veikti g.gif ... vnž gal ant smėlio jei greit kils? g.gif nors spėju kieme dviračiu mokinsimės važiuot vis dar neišmokom
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano Izabele kas vakara vis klausineja kaip ten yra su tom durelem, kad gydytojas ja istrauke. kodel ne tetukas istrauke biggrin.gif ir labai didelis susidomejimas, kaip kudikiai geria pienuka lotuliukas.gif
bet uz tat Patrikas susirado draugu is kitos laiptines, tai siandien jau 150kartu parejes vis ko nors praso. Ka tik parejes prase 1.50lt, kad nueitu nusipirkti gumos su tais vaikais doh.gif reikes pokalbi aptureti rolleyes.gif
Man ryt i darba...ech, baigesi atostogos unsure.gif
Atsakyti
Labarytis 4u.gif

oras apniukęs toks, tai siunčiu šviesos (lempą mat užsižiebus) rolleyes.gif


eisiu biškiuką apsitvarkyt, laukiam tetos kad mane išleistų pas burnystę bigsmile.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif buvau pas ginių,tai kaip visad-nieko nepasakė lotuliukas.gif jei per savaitę nieko nebus,guldys į ligoninę taip supratau.nes po cezario neleidzia pernesiot. Niu tai laukiam wub.gif
Atsakyti
vienaip ar kitaip, Fragile liko savaitele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 22, 15:09)
vienaip ar kitaip, Fragile liko savaitele  wub.gif

wub.gif jau tikrai pats metas daiktus susidėti doh.gif bet dar liko 3 gimtadienius atšvęsti ax.gif
Atsakyti
Fragille - lotuliukas.gif tu tai pašposini
Atsakyti