Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(angelface @ 2013 08 14, 13:02)
Labas,

užbėgau pas jus su klausimu. Gal kuri nors ne taip jau senai laikėtės teises ir galit parekomenduoti vairavimo mokyklą?
Nesinori taip aklai pulti į pirmą pasitaikiusią...  blush2.gif

as laikiau ,,Pavaroj'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 08 14, 13:06)
as laikiau ,,Pavaroj'' mirksiukas.gif

Ir kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 08 14, 13:09)
Ir kokie atsiliepimai?  ax.gif

tik teigiami biggrin.gif
Atsakyti
o aš vairavimo meną vertinu mirksiukas.gif instruktoriai geri ir ramūs



man šiandien akių dugną tyrė aina peklan kad po to galvą skaudėjo, dar dabar jaučiuosi kaip pagiriota doh.gif
Atsakyti
Gal apie Autotorą kažką pasakyt galit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 14, 08:30)
Mano Patrikas pasigaves kakzoki virusiuka, vis dar viduriuoja doh.gif bet jis valgus, aktyvus ir t.t tai geriam enteroli ir sau gyvenam iprasta gyvenima biggrin.gif deja, uz savaites jau i darba doh.gif  doh.gif vaikams i tarnybas taip pat  unsure.gif uch unsure.gif


Kaip Patrikas jau jaučiasi? 4u.gif

QUOTE(angelface @ 2013 08 14, 12:02)
užbėgau pas jus su klausimu. Gal kuri nors ne taip jau senai laikėtės teises ir galit parekomenduoti vairavimo


Aš lankiau "festina lente" thumbup.gif bet kadangi ten mano artimo žmogaus mokykla,turbūt nesu objektyvi 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif apsilankėm Ikejoj.visai patiko. I turi naują lovytę smile.gif pats išsirinko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragillle @ 2013 08 17, 09:34)
Labas 4u.gif apsilankėm Ikejoj.visai patiko. I turi naują lovytę smile.gif pats išsirinko thumbup.gif

wub.gif kaip faina ir kaip pavydziu wub.gif Man daug ko reikia is ikejos biggrin.gif
Labuka 4u.gif
Mes grizom is plaukiojimo baidaremis, nuostabus savaitgalis, buvo super smagu. Izabeles plaukimo debiutas-pavykes, vykes. Vaikams viskas patiko, musu kompanija kurybinga ir prikolna, tai oi buvo faina wub.gif thumbup.gif
Dabar vaikai mirksta, tai as prisedau. Eisim i loveles ziuret kokio filmo wub.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif Kazkaip pagalvojau apie jus ir sakau uzsuksiu paziuresiu ar dar temele yra,o cia pasirodo viskas kaip buve wub.gif

Nebeprisedu visai prie sm..

Pas mus viskas po senovej, as darbuojuosi, Luka atostogauja dar, bet jau tuoj darzelis, o siaip sveikos gyvos smile.gif
Atsakyti
Labas vakarelis wink.gif

Ash irgi prisiduodu. Daug laiko prie kompo praleidziu, dar darbas, tai reikia kazko atsisakyti, del to retai beuzsuku.

Ash kaip vilmuciukas vairavimo mokiausi Pavaroj thumbup.gif

I Ikea planuojam uz savaiteles pirmadieni vaziuoti. Oj gera reklama jie pasidare, dar Grybauskaites reklama doh.gif doh.gif man nepatiko, kad taip isskirtinai juos pareklamavo...

Primadona, kur plauket?
Mes vakar sventem Stelos kriksto techio 30-meti Rokishkio raj. prie ezheriuko, tai irgi smagiai pasibuvom, Stela su 4mechiu visur lakste, zhaide, net nereikejo daboti vaiko, uzaugo mergina, savarankishkai visur. O shokiuose tai pati pirma, su dedem, tetos be problemu dancina biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Kokie seniai matyti žmonės parašė 4u.gif prašom dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fragillle @ 2013 08 19, 15:52)
Labas 4u.gif 
Kokie seniai matyti žmonės parašė 4u.gif  prašom dažniau mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

Kaip tu jautiesi? nebe daug visai liko bigsmile.gif
Atsakyti