Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 08, 19:29)
ruduo:
1. darbas
2.mokslas
3. darzelis ir asros kokios nors
4.ligos
5. tamsu
6 ir svarbiausia-MB misijoj  verysad.gif

tikiuos vyras ne į Somalį iškeliauja? doh.gif
Atsakyti
Nea, jos Azijos žmynan... O taviškis gal ir į misiją?
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 08 10, 23:54)
tikiuos vyras ne į Somalį iškeliauja? doh.gif

ne, afganas

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Atsakyti
Labas mirksiukas.gif šnd į kirpyklą ir į krepšinį thumbup.gif vakar išsiploviau vežimą drinks_cheers.gif gal ir tašę jau pradėsiu dėtis ax.gif
Pirmam babilone pastatyta parodomoji gal žaidimų aikštelė.tik lb nedidelė.vakar I išbandė
Atsakyti
QUOTE(Fragillle @ 2013 08 12, 09:09)
Labas mirksiukas.gif šnd į kirpyklą ir į krepšinį thumbup.gif vakar išsiploviau vežimą drinks_cheers.gif gal ir tašę jau pradėsiu dėtis ax.gif
Pirmam babilone pastatyta parodomoji gal žaidimų aikštelė.tik lb nedidelė.vakar I išbandė


oj tau kiek nebedaug liko wub.gif kaip faina thumbup.gif as jau vel noriu to mazo bejegio kukuliuko wub.gif
maniske jau didele ir su savais priciudais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 08 10, 23:03)
Nea, jos Azijos žmynan... O taviškis gal ir į misiją?

kol kas ne, ne toj vietoj dirba dabar kad keliautų dažnai, bet pavasarį į jav turėtume pusmečiui keliaut. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 08 12, 21:56)
kol kas ne, ne toj vietoj dirba dabar kad keliautų dažnai, bet pavasarį į jav turėtume pusmečiui keliaut. cool.gif

thumbup.gif oi super, gal turi planų likt ilgeliau mirksiukas.gif



labarytis, šiandien man ankstyvas nuo pusė šešių, padariau saviškiui sumuštiakų arbaos, pati mezgu ir su lopiku (loptopu) kariauju nu neleidžia skaipo įsijungt ir tu nors baranką jam duok doh.gif o aš kai nekantri tai man iš vis
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2013 08 12, 11:04)
oj tau kiek nebedaug liko  wub.gif kaip faina  thumbup.gif as jau vel noriu to mazo bejegio kukuliuko  wub.gif
maniske jau didele ir su savais priciudais biggrin.gif

Tai pirmyn tongue.gif tavo juk nesunkūs greiti gimdymai,nėr ko laukt biggrin.gif na kol kas man ir dviejų mėn kūdikis mažulytis atrodo wub.gif
------------
Labas.po pedikiūro šnd,sunku jau buvo išsėdėt. Db lėksiu į kavinę,vakare į svečius.vakar krepšinyje kai per min pertraukėles muzika grojo,tai oj kokie šokiai pilve vyko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 08 13, 07:59)
thumbup.gif oi super, gal turi planų likt ilgeliau  mirksiukas.gif
labarytis, šiandien man ankstyvas nuo pusė šešių, padariau saviškiui sumuštiakų arbaos, pati mezgu ir su lopiku (loptopu) kariauju nu neleidžia skaipo įsijungt ir tu nors baranką jam duok  doh.gif o aš kai nekantri tai man iš vis

oi kad kažin.. nors ką gali -žinot, aš be planų.
lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano Patrikas pasigaves kakzoki virusiuka, vis dar viduriuoja doh.gif bet jis valgus, aktyvus ir t.t tai geriam enteroli ir sau gyvenam iprasta gyvenima biggrin.gif deja, uz savaites jau i darba doh.gif doh.gif vaikams i tarnybas taip pat unsure.gif uch unsure.gif
Atsakyti
Labas,

užbėgau pas jus su klausimu. Gal kuri nors ne taip jau senai laikėtės teises ir galit parekomenduoti vairavimo mokyklą?
Nesinori taip aklai pulti į pirmą pasitaikiusią... blush2.gif
Atsakyti