Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

Primadona - na gal neįdomus filmas

Fragille - niekad nevėlu išmokti


mes vakar iki 10 vakaro lauke buvom, draugų tokių paaugintų radom, su dviračiu važiuot mokinomės thumbup.gif


einu apsitvarkyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 08 07, 10:05)

Fragille - niekad nevėlu išmokti
mes vakar iki 10 vakaro lauke buvom, draugų tokių paaugintų radom, su dviračiu važiuot mokinomės 
einu apsitvarkyt  doh.gif

Tai taip,reikės ir išmoksiu ax.gif
Kaip su dviračiu sekas? bigsmile.gif
----------
Labas.ot išsirinkau dieną apsipirkinėjimui doh.gif kol sutįsiau paskui viską į 4 aukštą.dar I zyzė pavargęs. Jaučiuos kažkokia apleista,mb komandiruotėn kaip tyčis išsiuntė šį mėn.msma,močiutė užsiėmusios.tai jei pradėčiau gimdyt,net nžn kur I reiktų dėt g.gif
Užtat viską jau turiu susipirkus thumbup.gif

Kappa,radau,nusipirkau.ačiū 4u.gif
Atsakyti
Fragille - jei ką skambink pasaugosiu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 07 rugpjūčio 2013 - 22:50
4u.gif labarytą
Atsakyti
Sveikos;)
nu Fragille, tau dabar sie karsciia isbandymas doh.gif nes mes jau tirpstam,o tau dar sunkiau...tikrai gimdyt gali pradet 4u.gif
As sergu,nezinau is kur ir kaip, bet siuo metu 37.6, galva ir akys plysta, gerkle, nosis..uzkimus...geda zmogui pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 08 07, 22:49)
Fragille - jei ką skambink pasaugosiu wink.gif

ačiū ax.gif

QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 08, 10:25)
Sveikos;)
nu Fragille, tau dabar sie karsciia isbandymas doh.gif nes mes jau tirpstam,o tau dar sunkiau...tikrai gimdyt gali pradet 4u.gif
As sergu,nezinau is kur ir kaip, bet siuo metu 37.6, galva ir akys plysta, gerkle, nosis..uzkimus...geda zmogui pasakyt  biggrin.gif

na ką padarysi, toks laikas dabar smile.gif šiaip pakenčiama, šįryt išlindom su Ignu nuo 8 į miestą, tai neseniai grįžom, jis su dviračiu, aš pėstute. po pietų man pas gyd, šį mėn nk nepriaugau g.gif vakare vėl kažkur lįsim, gaila vaiką namie laikyt visą dieną, nes žaist su juo tai nlb turiu jėgų unsure.gif bet šiaip pačiam nėštumui gal šitas laikas palankesnis nei kad su Ignu buvo, bent jau aprangos prasme tai db žymiai geriau smile.gif

sveik, Primadona 4u.gif mes su Ignu pasloguojam abu, matyt, nuo karščio g.gif
Atsakyti
pas mus ir karšta, o aš eisiu dar pasikaitinti reik šparagines užsikonservuot, biški sarmata nuo šeštadienio stovi balkone, sirpsta...


Labai noriu pamzgiot kažką o taip nėra sveikatos, greičiau ruduo, arba bent vėsesnis oras, bu dabar pajudu tai prakaito srovelės net per tarpupapį teka, fui...
Atsakyti
nenoriu rudens verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 08, 12:47)
nenoriu rudens  verysad.gif

Kodėl? 4u.gif aš tai laukiu.man ruduo toks stebuklingas metas kažkodėl wub.gif
Atsakyti
Ir plius vėsu dar tuo metu
Atsakyti
ruduo:
1. darbas
2.mokslas
3. darzelis ir asros kokios nors
4.ligos
5. tamsu
6 ir svarbiausia-MB misijoj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2013 08 08, 19:29)
ruduo:
1. darbas
2.mokslas
3. darzelis ir asros kokios nors
4.ligos
5. tamsu
6 ir svarbiausia-MB misijoj  verysad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif bet viskas praeina...tik gaila,kad geri dalykai ypač greit
----------
Ginius kad išgyrė,jog gerai atrodau,gal perkaitęs buvo,nes dažniausiai pabrėžia mano antsvorį doh.gif
O šnd gyrė kaip papirktas lotuliukas.gif viskas auga gražiai tolygiai,šviečias jam,kad nemažas vėl ten gyventojas įsitaisęs g.gif
Varėm su I autobusu į babiloną,tai superinė pramoga vaikui
Atsakyti