Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

QUOTE(Saule danguje @ 2013 07 23, 11:40)
Kappa, ar pagavot nuotaikas namuose?

bei ruoštis operacijai smile.gif

vienas kitam pavadovaujant, randant kompromisą  thumbup.gif

Grizho nuotaikos, viskas puiku!

Sekmes 4u.gif

Shaunuoliai berniukai thumbup.gif butu smagu kada susitikti!
QUOTE(coliukasv @ 2013 07 23, 14:23)
bigsmile.gif tai užsuk:) mirksiukas.gif mergaitės, kas mėgstat vyną, gal galit kamštukų parinkt:) tų kamštinių lotuliukas.gif

Turiu kamschiu! tik va nzn kada i Vilniu vaziuosiu, shia savaite jau du kartus buvau, nzn kaip toliau wink.gif

Labas vakaras,
ilindau pasmirineti kaip gyvenat! Fb parasiau, kad siulau rytoj mieste susitikti, tai jei yra norinciu, rashykit i fb, ash ten greiciau ilendu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 25, 23:04)
Grizho nuotaikos, viskas puiku!

Sekmes 4u.gif

Shaunuoliai berniukai thumbup.gif butu smagu kada susitikti!

Turiu kamschiu! tik va nzn kada i Vilniu vaziuosiu, shia savaite jau du kartus buvau, nzn kaip toliau wink.gif

Labas vakaras,
ilindau pasmirineti kaip gyvenat! Fb parasiau, kad siulau rytoj mieste susitikti, tai jei yra norinciu, rashykit i fb, ash ten greiciau ilendu wink.gif

tai rink rink rink:) o kada jau būsi tada bus gerai. man nėra labai skubu iki rudens pabaigos:))
p.s. tai užsukt kavos matai negali ane:))? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas,

šiandien diena, vakavimai ir mergos kaprizai, nupušimas gatavai! doh.gif
Atsakyti
Sveikos, Seniai jau Jums rašiau. Mes savaitėle Palangoje praleidome, buvom savatigali pas mano sese į Depešų koncertą su Tado nuvarėm. Šiaip viskas gerai namie ir darbe, tik vat su Igniukio kalba dirbam, nes vis dar kalbame labai mažai.
Buvom pas Diktadienę, tai sakė vėluoja raida pas mus verysad.gif Logopedė nustatė kalbos išraiškos sutrikimą ir mums skyrė 10 logopedo apsilankymų, dar 3 psichologo, jau nekalbu kiek pas Diktaninę reikės mums lankytis doh.gif

Mažai dėmesį koncentruoja, užsisipyręs ir t.t. Rugsėjį eisime į darželį, tai nžn kaip mums seksis....Tikiuosi bus viskas ok..

Atsakyti
jo, Rasa, buvai raidos entre, ten nuėję sveiki neišeina, na ir kas kad mažai kalba? Manoji ir gi mažai kalba, na man atrodo kai išeis į darželį tada prasidės tauškaliukai, juk jei pameni dičkis tavo vėlai ir vartėsi, jis tiesiog gerai jaučiasi ir jam dzin visi kiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 07 29, 12:22)
jo, Rasa, buvai raidos entre, ten nuėję sveiki neišeina, na ir kas kad mažai kalba? Manoji ir gi mažai kalba, na man atrodo kai išeis į darželį tada prasidės tauškaliukai, juk jei pameni  dičkis tavo vėlai ir vartėsi, jis tiesiog gerai jaučiasi ir jam dzin visi kiti  mirksiukas.gif

ten geriau neit visai:) pvz Grantas irgi mažai kalbėjo kabinos prie jo raidos centre ir, kad per greit daro ką ir kad mer mažai ir per lėtai. berniukų kalba apskritai vėliau vystosi dažnai. o darželyj irgi gali būt visaip, nereik savo vaikų su kitais lygint. mano Grantas dar tik dabar prie darželio apsipranta, bet auklėtojos sako, kad reiktų nuo kitų metų į mokyklą leist, nes kiti vaikai jam per silpni grupėj.. dabar galvoju.. taip, kad Rasyt kol kas problemų neieškok.. su tai logopedais tai ten nzn mano galva tai reikia finansavimo tai ir ieško ligų aišku, jei laiko turi vest nepakenks tikrai, bet kiek realiai geriau bus tai nzn dar priklauso nuo to kokiu laiku eisi, jei kai vaikas pavargęs tai išvis naudos nebus.. mirksiukas.gif ir pačiai daug nervų kainuos.. o jei noriai eis abiem tiesiog atrakcija bus, nors ten su jų požiūriu ir nuotaikų kaita tai nzn.. doh.gif doh.gif žodžiu reikia kitoniškumus priimt ir mylėt ir vaikui kaip vertybes rodyt pirma to ir linkiu, o kad viskas bus gerai net neabejoju.. jis stiprus tiek kaip berniokas tiek kaip asmenybė, va tuo reikia džiaugtis, nors žinau oi kaip kartais tuo charakteriu sunku būna džiaugtis:))) 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lute, Coliuk tai manau, kad jam logopedas tikrai nepakenks, o nuotaikos gydytojų manęs jau seniai nedomina.

Nors Diktanienė pirmą kartą mus išgasdino, nes sakė visa raida sutrikusi, kad turi jau daugiau dėmesį koncentruoti, kitaip daryti užduotis ir t.t., o jau kai su vyru Igniukas nuėjo jau ta pati gydytoja pradėjo, kad jau tik raida kalbos srityje..jau charakteris ir temperamentas vaiko dėmesio koncentraciją įtakoja ir t.t. jau nebeatsilikęs mano vaikas doh.gif Tai žodžiou nervina mane doh.gif

Aš tikrai žinau, kad vaikų lyginti negalima...Per visas ligas, ligonines ir kitus dalykus man mano vaikas yra toks koks yra...gal per daug aktyvus..gal mažai kalba...bet man po visko svarbiausia, kad sveikas yra, o pasivyti ir pralenkti mes dar spėsime kitus bendraamžius..

Aš pati buvau labai prasta mokinė pradinukė..skaičiau sunkiai, skaičiavau dar sunkiau..prie silpnesnių vaiką mane visada priskirdavo..bet 8 klasėje nuspredžiau įrodyti ką aš galiu..ir nuo 8 klasės buvau geriausiai besimokanti mokinė..nuo vidurkio pažymių 7-8, peršokau iki 9,8-10 thumbup.gif Taip, kad aš iš savęs žinau, kad nereikia priskirti tų vaikų prie silpnesnių, neprotingesnių, ar lyginti gabumus, nes gali tas vaikas tave taip nustebinti, kad lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaLex @ 2013 07 30, 09:20)
Lute, Coliuk tai manau, kad jam logopedas tikrai nepakenks, o nuotaikos gydytojų manęs jau seniai nedomina.

Nors Diktanienė pirmą kartą mus išgasdino, nes sakė visa raida sutrikusi, kad turi  jau daugiau dėmesį koncentruoti, kitaip daryti užduotis ir t.t., o jau kai su vyru Igniukas nuėjo jau ta pati gydytoja pradėjo, kad jau tik raida kalbos srityje..jau charakteris ir temperamentas vaiko dėmesio koncentraciją įtakoja ir t.t. jau nebeatsilikęs mano vaikas doh.gif Tai žodžiou nervina mane doh.gif

Aš tikrai žinau, kad vaikų lyginti negalima...Per visas ligas, ligonines ir kitus dalykus man mano vaikas yra toks koks yra...gal per daug aktyvus..gal mažai kalba...bet man po visko svarbiausia, kad sveikas yra, o pasivyti ir pralenkti mes dar spėsime kitus bendraamžius..

Aš pati buvau labai prasta mokinė pradinukė..skaičiau sunkiai, skaičiavau dar sunkiau..prie silpnesnių vaiką mane visada priskirdavo..bet 8 klasėje nuspredžiau įrodyti ką aš galiu..ir nuo 8 klasės buvau geriausiai besimokanti mokinė..nuo vidurkio pažymių 7-8, peršokau iki 9,8-10 thumbup.gif Taip, kad aš iš savęs žinau, kad nereikia priskirti tų vaikų prie silpnesnių, neprotingesnių, ar lyginti gabumus, nes gali tas vaikas tave taip nustebinti, kad lotuliukas.gif

dėl tavęs ir neabejoju, bet blogiausia, kad tam centre visus į vieną lentelę nori sudėliot ir akivaizdu, kad taip nebūna.. doh.gif 4u.gif
Atsakyti
pritariu coliukui drinks_cheers.gif
RasaLex, o tai koks tas Igno nesnekejimo lygis? nes maniskis siaip irgi nesneka...na mes su vyru suprantam, bet kiti tai nlb nlb. buvom ir mes raidos centre, rasiau cia anksciau, tai isejo pripazintas kurciu, bet protiskai neatsilikusiu doh.gif zdz, juokas pro asaras. jums dare ta disc berods testa? ar kaip jis ten vadinas.
-----------------------
labas. dar puskuoju ax.gif kasdien po 3-4 val bludinam su I po miesta, tai pogulio uzmiegu greiciau nei vaikas lotuliukas.gif o nakti kai verciuos ant sono, atrodo, sulusiu, klubai gal skecias ar kas ten per velnias daros. bet siaip nk neskauda, viskas liuks thumbup.gif

beje ! na pas kitas gal seniai jau sis dziaugsmas, bet pas mus tik kokia trecia sav - namie I buna visad be pampiu ir visus reikalus padaro i puoduka ax.gif jokiu variju nebuna, tai kitas zingsnis - eiti i lauka be pampio. tada jau miegas be pampio.
Atsakyti
Labutis wink.gif

Ash su viena mama kalbejau, ji vedziojo mergaite pas Didaktiene del pakrypusios galvytes, tai ji labai patenkinta buvo, tai gal nereikia labai skeptishkai ziureti, nors suprantu, daktares visada vaikus nuo pat gimimo bando i lenteles ipaishyti, juk pati su tuo susiduriau doh.gif doh.gif

Fragille, ale tu shaunuole, po tiek laiko vaikstinejimo ash irgi luzchiau miegoti biggrin.gif o del pampiu irgi sveikinu, zhinok lauke be pampio lengviausia dalis buvo, o lovytej tiesiog palutes patiesk ir viskas, pamatysi kaip pamirshit pampersus!
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2013 07 30, 22:34)
Labutis wink.gif

Ash su viena mama kalbejau, ji vedziojo mergaite pas Didaktiene del pakrypusios galvytes, tai ji labai patenkinta buvo, tai gal nereikia labai skeptishkai ziureti, nors suprantu, daktares visada vaikus nuo pat gimimo bando i lenteles ipaishyti, juk pati su tuo susiduriau doh.gif  doh.gif

Fragille, ale tu shaunuole, po tiek laiko vaikstinejimo ash irgi luzchiau miegoti biggrin.gif o del pampiu irgi sveikinu, zhinok lauke be pampio lengviausia dalis buvo, o lovytej tiesiog palutes patiesk ir viskas, pamatysi kaip pamirshit pampersus!

sutinku, kad kartais tikrai yra problemų, kurias ir taiso ir pataiso, bet kai kur tai tikrai mato per daug ir stresuot nereikia. ypatingai kai matuoja kad per mažai ar per daug kažko.. doh.gif taip neleiskit daryt turi daryt taip nu sovietinis požiūris ir tiek. gali lavint daryt kažką, bet neleist ir liept metukų neturinčiam vaikui kartais tai išvis juokinga. doh.gif
Atsakyti
Fragile, Igniukas visai sakinukų mažai sako. Jis nedaug žodžių moka ir juos naudoja. Šiaip mes be pampiukų vaikštom jau po lauką, bet dar nakčiai dedu. Tik su kaku mums nesiseka. Įsigundrino jis man į vonią įlipti ir kaku daryti, nu ant puoduko niekaip doh.gif tai bandysiu ant klozeto dangtį pirkti, gal ten jam pavyks geriau.

Kappa mane ir siuntė pas Diktanienę, kad ji gera. Aš pati matau, kad jam reikia tų užsiėmimų ir mes tikrai pasinaudosime lagopedų paslaugomis.

Tik ji mane pirmą kartą išgasdino, bet paskui nieko.

Daro mums tą diską, bet per kelis užsiėmimus darysimee.
Atsakyti