Įkraunama...
Įkraunama...

♥Panevėžio Šauniosios Mamytės♥

user posted image
VASARĖLĖ ATKELIAVO! GRAŽIŲ AKIMIRKŲ ŽAIDŽINT, ATRANDANT, SUŽINANT, IŠMOKSTANT KAŽKĄ VIS NAUJO IR NEPATIRTO!


------------
doh.gif GI PLEPSIŲ TOPĄ UŽMIRŠAU O JIS SUPERINIS

TOP
KAPPA 168
coliukasv 87
Fragille 65

Primadona-A 47
Lutė 47
moggie 38
kristiene 35
RasaLex 29
P.A.R.I.S 19
Saule danguje 18
Juracka 16
vilmuciukas5 16
daniella2010 11
Carolina123 1
OK!* 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 07 birželio 2013 - 20:04
QUOTE(Lutė @ 2013 06 07, 08:41)
Moggie - muilas tobulas tas kur su juodu  wub.gif ir oda super nesausėja, o plaunu tai n kartų per dieną ir dar manoji pasiprausia prie to pačio  biggrin.gif

bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif kaip smagu nuo pat ryto toki ivertinima paskaityt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 08, 08:15)
bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif  kaip smagu nuo pat ryto toki ivertinima paskaityt bigsmile.gif

kas kaip kur.. koks muilas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 08, 09:24)
kas kaip kur.. koks muilas? ax.gif

Pasiprašiau moggie muilo, kur buvo tokių skanių į FB sukėlus, tai vat vieną iš jų naudojam, super wub.gif



--------
šiandien pikta nuo ryto g.gif pms per anksti, galvos neskauda... nesuprantu išprotėjau?? lotuliukas.gif
O Manoji tai bando kantrybę, jau tokia zbitkininkė, žiūri į akis ir dirba negerumus doh.gif doh.gif Dievuliau duok man kantrybės
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 08, 10:02)
vieną iš jų naudojam, super  wub.gif

o kastilijos nebandei dar? rolleyes.gif mano vaikam jis puikiai tiko, net galvas su juo plaunu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 08, 10:05)
o kastilijos nebandei dar? rolleyes.gif  mano vaikam jis puikiai tiko, net galvas su juo plaunu biggrin.gif

nea dar brandinu, nes kažkaip užsifiksavo kad po Joninių tik bus galima pradėt bigsmile.gif tai jei galimą kai tą pabaigsim imsimės kito, bet jie labai skalsūs, pas mane daugiau nei pusė dar yra o jau 1,5 mėn plaunu, nesuprantu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2013 06 08, 10:31)
nea dar brandinu, nes kažkaip užsifiksavo kad po Joninių tik bus galima pradėt  bigsmile.gif tai jei galimą kai tą pabaigsim imsimės kito, bet jie labai skalsūs, pas mane daugiau nei pusė dar yra o jau 1,5 mėn plaunu, nesuprantu  g.gif  lotuliukas.gif

svarbu sausai laikyk, tai ir ilgiau naudosi, nes dregmej tirpsta...pvz slapioj muilinej nelaikyk biggrin.gif
Atsakyti
pražiūrinėjau.. o receptais gali pasidalint/ nes labai ilgai galvoju, kad reiktų pabandyt:))
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 06 08, 22:37)
pražiūrinėjau.. o receptais gali pasidalint/ nes labai ilgai galvoju, kad reiktų pabandyt:))

as receptus visus pati kuriau 4u.gif negalima pasitiket receptais is interneto/knygu. daug klaidu buna. reikia butinai persiskaiciuot sarmo kieki 4u.gif

nebent tu su baze nori daryt, tada ten zymiai paprasciau ir nepavojinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 09, 11:11)
as receptus visus pati kuriau 4u.gif  negalima pasitiket receptais is interneto/knygu. daug klaidu buna. reikia butinai persiskaiciuot sarmo kieki 4u.gif

nebent tu su baze nori daryt, tada ten zymiai paprasciau ir nepavojinga biggrin.gif


o tai cia pavojinga veikla?????
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2013 06 09, 11:47)
o tai cia pavojinga veikla?????

zinoma, sarmas labai pavojinga medziaga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 06 09, 12:17)
zinoma, sarmas labai pavojinga medziaga unsure.gif

blink.gif tada nafik, pati nedarysiu, o jau buvau sumąsčiusi bigsmile.gif
Pas mane muilinėj su skylėm, tai labai ten jam gerai, o dar vonioje labai šilta ir sausa tai ypač kaifas tam muilui, o man beje ir gi thumbup.gif




-----------
Pas mane namuose vaizdas kad mes ką tik atsikraustėm - viskas visur doh.gif bet esmė tokia, kad tingiu net į wc nueit lotuliukas.gif o kai pagalvoju kad dar pietus reiks gaminti tai iš vis uoga ant tinginystės torto rolleyes.gif


Merginos - kokį kremą nuo saulės naudojat mažiams, tuoj vasadar pasibaigs o aš net nenusipirkau blush2.gif
Atsakyti