Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Kedai ax.gif įsimylėjau Puma kedukus thumbup.gif
Atsakyti
kol dirbau ir nebuvo maziukes, megau tokius vidutinio aukstumo kulniukus, 3-4 cm. dabar -tik be kulno. dazniausiai kedukai arba siaip patogus, tinkantys vaiksioti ilgai ir bet kur smile.gif
Atsakyti
Aukstakulniai grazu, bet su kedukais patogiausia! thumbup.gif
Atsakyti
Tik Converse tipo sporbaciai thumbup.gif
Atsakyti
Tik su kulniukais thumbup.gif ,nuo kedų kojos skauda blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man patogiausi ir mylimiausi- kerziukai... rolleyes.gif Ale kad ne visada mama su kerzais rimtai atrodo lotuliukas.gif , tai nesioju ilgus aulinius be kulno, batukus. Aukštakulnius avėjau triskart gyvenime, tikiuos, kad daugiau neteks... lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei galėčiau tai visada avėčiau aukštakulnius smile.gif man tai labai seksualu ir gražu, tik gaila kad nelabai patogu....
Atsakyti
Patogūs, minkšti, gražūs, nemėgstu smailų ir kampuotų nosyčių rolleyes.gif
Atsakyti

man grazu aukstakulniai, bet pati dazniausiai aunuosi be kulnu, nes taip greiciau ir patogiau rolleyes.gif
Atsakyti
Nesioju tik aukstakulnius, man nera patogiau... Patogu ir vaiksciot, ir vairuot. Kartais ir pabeget nera problemos. O jeigu situacija neleidzia avet "spilku", pvz vaziuojam i gamta, turiu pilnapadzius taip pat aukstus batus.. Nemoku vaiksciot su zemais batais, jie mane "vercia atgal". blush2.gif
Atsakyti
as ''myliu'' aukstakulnius wub.gif .Jei negaliu autis ju ,vykstam i gamta ,
tada apsiaunu savo kerziukus wub.gif Tad ,vienu batu isskirt negaliu.Kiekvieni savo laiku ir pagal uzsiemima
Atsakyti
Kedai ir kiti panasus "skorochodai",kitokios avalynes nenesioju smile.gif
Atsakyti