Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Patinka batai arba be kulno arba žemu kulnu. Sportbačiai irgi prie širdies.
Atsakyti
Dievinu aukstakulnius,"Spilkas"
Atsakyti
dievinu ir as aukstakulnius ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kad patiktų ir būtų patogūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 09 21, 20:50)
Dievinu aukstakulnius,"Spilkas"


QUOTE(agle @ 2008 09 21, 20:58)
dievinu ir as aukstakulnius ax.gif  mirksiukas.gif



Galit užmušt, niekada nepatikėsiu, kad su špilkom vaikščioti yra patogu biggrin.gif
Gal gražu (su grižta sąlyga, jei moki grakščiai, tiesiog profesonaliai eiti), bet nepatogu - tragiškai lotuliukas.gif

O kiek matau mieste einančių panų su špilkom, kurios nu tiesiog klaikiai nemoka su jom eiti - keliai sulenkti, per senamiesčio grindinį sraksi kaip per kliūčių ruožą lotuliukas.gif Atrodo komiškai (turbūt pačios galvoja, kad iš šono atrodo very sexy lotuliukas.gif ). Tik reta mergina dailiai ir lengvai eina su akštakulniais, dažniausiai akivaizdžiai iš šono matosi, kiek fizinių jėgų mergiotei reikia išsilaikyt batuose lotuliukas.gif
Atsakyti
o as susirgau aukstakulniu liga ir niekaip negaliu pasveikti biggrin.gif
Atsakyti
Nemėgstu aukštakulnių schmoll.gif , nors turiu nemažai.
Atsakyti
paprasti batukai 4u.gif
Atsakyti
man tai prie sirdies paprasti batukai, nes kai nuolat niekur nespeju, tai dzn tenka pabegiot lotuliukas.gif ...tai vat, su "spilkom" tai visai niekur nespeciau bigsmile.gif ...nors paziuret kartais grazu biggrin.gif
Atsakyti
nuo situacijos priklauso kur eini g.gif jei su vaiku i lauka pasivaiksciot sportiniai i miesta aukstakulniai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(dainora @ 2008 09 22, 22:12)
nuo situacijos priklauso kur eini g.gif  jei su vaiku i lauka pasivaiksciot sportiniai i miesta aukstakulniai ir t.t.


Pritariu, kad priklauso nuo situacijos. Su vaiku einu žemakulniais, sportinių batelių net neturiu, nes nesu jų mėgėja. Šiaip patinka aukštakulniai, bet ne špilkos. Anksčiau visi mano batai buvo - tik aukštakulniai, o dabar mielai renkuosiu ir visai be kulniuko, arba su nedideliu kulniuku. Visgi aukšakulniai man elegantiškiau atrodo, bet jei reikia patogumo, renkuosi ir kitokius.
Atsakyti
zemakulniai
Atsakyti