Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

dažniausiai kokie gražūs,įdomūs kedukai arba bateliai.Aukštakulniai-labai gražu,bet deja,nemoku vaikščiot beveik ant ju doh.gif
Atsakyti
Aukštakulniai man labai gražu, bet pati aviu tik per pobūvius, prie puošnių rūbų. O šiaip tai man gaila žiūrėti, kai moteriškės avi aukštakulnius pvz. gamtoj, brenda turguj per purvynus ir pan.
Atsakyti
"Prie širdies" - tai čia kokį "apsiovimą" pamačius širdis suvirpa, ir kuo "apsiovus" apima ypatinga nuotaika? Tuomet kerzai thumbup.gif Tačiau tai nėra mano dažniausiai nešiojama avalynė.
Atsakyti
MAn į kitas pažiūrėt tai seilė tysta pamačius aukštakulnius,bet kadangi aš su jais vaikščiot nemoku,po pusvalandžio nepavelku kojų,tai sėkmingai draugauju su kedukais ar šiaip kokiais žemais bateliais blush2.gif
Atsakyti
Labiausiai prie širdies paprasti batukai. Vasarą basutės plokščiu padu.
O aukštakulnius apsiaunu tik retomis progomis rolleyes.gif
Atsakyti
Aukstakakulniai,sportbaciai 4u.gif
Atsakyti
I darba aukstakulniai, i parka sportiniai bateliai, i papludimi "sliopkes", o namie basomis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2008 08 18, 09:50)
man gaila žiūrėti, kai moteriškės avi aukštakulnius pvz. gamtoj, brenda turguj per purvynus ir pan.

O ką daryt, kai ant lygiapadžių nepaeini? Kai koja pavargsta jau po 10 minučių? unsure.gif Mano taip vadinamieji "sportiniai" ar "kelioniniai" batai būna min su 5 cm. pakulne, kasdieniniai- 6- 8 cm. rgeriau jau sulauksiu "gailestingų" žvilgsnių, nei iš tikrųjų kankinsiuos su lygiapadžiais braidydama po purvynus irnesakyk.gif

user posted image
Atsakyti
Labiausiai megstu slepetes per pirsta, o ziema tai ivairus zemakulniai ar sportiniai. Aukstakulniai grazu, bet man nepatogu.. Gal kai vaikai uzaugs ir nebereiks vezimelio stumdyt, is naujo mokysiuos ant ju vaiksciot..
Atsakyti
po namus slepetes, pasivaiksciojimui sport. bateliai, i pliaza sliopkes, i baliu aukstakulniai, i darba bateliai be kulno ar su mazu kulniuku. smile.gif
Atsakyti
apavas kaip ir kiti rubai turi "prilipti" - apsiaviai (apsivilkai) - prilipo, reiskia tavo... nesvarbu nei kaina nei mados tendencijos - jis mano, tokiu principu naudojuosi jau seniai ir esu patenkinta blush2.gif
Atsakyti
mėgstu suvarstomus batus, balerinkes, kedus. su aukštakulniais nepaeinu, bet turiu vienus a la išeiginius, apsiaunamus vietoj rolleyes.gif
Atsakyti