Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

QUOTE(Preila @ 2008 07 22, 16:05)
Apavą renkuosi pagal aplinkybes, smile.gif o, tai dažniausiai būna  balerinkos arba žemakulnei bateliai.Aukštakulnei bateliai man kažkaip nelimpa mastau.gif

o man nelimpa rašybos klaidos. paskaičiau pavadinimą ir apšalau - ar Lietuvoje pradinės mokyklos dar dirba? apsiovimas doh.gif paraše "ziangiame" doh.gif

Atsakyti
O as uz aukstakulnius 4u.gif jie pakelia moteri nuo zemes... wub.gif
Atsakyti
viskas kas patogu ir vadinama skarachodais smile.gif kedai, sportiniai bateliai, tapukais
Atsakyti
graziausiai sau atrodau su aukstakulniais, o patogiausiai jauciuosi su kedukais
Atsakyti
priklauso kur einu, bet dazniausiai aukstakulniai su aaaaaukstu kulnu, bet ne plonu kaip spilka, o storesniu. Ir patogu man, moku ir vaiksciot su jais ilgai, ir pabegiot, jei prireikia biggrin.gif taip pat labai patinka ir mielai nesioju taip pat kedukus ar slepkes
Atsakyti
nesioju batus be kulnu jau senai, kai tik susipazinau su vyru, nes jis nedaug uz mane aukstesnis, tai man geriau kai as uz ji zemesne smile.gif

QUOTE(mazylia:) @ 2008 07 22, 17:55)
ieskom draugiu musu skipe mazylia20 rasykit laukiam thumbup.gif  drinks_cheers.gif


draugu reikia ieskoti bendraamziuose arba tarp kaimynu 4u.gif
Atsakyti
Čia taip vienareikšmiškai atsakyti negalima. Priklauso nuo metų laiko ir nuo veiklos. Bet šiaip vasara jei kasdieniškai tai šlepetės, rudenį batukai, žiema ilgaauliai batai, o pavasari vėl batukai. O jei sportuoti ar kur į gamtą tai sportbačiai...
Atsakyti
Anksčiau tiktai aukštakulnius nešiojau, bet neštumo mietu tino kojos, tai išbandžiau paprastus batukus ir dabar nešioju dažniausia juos, nors vis tiek mėgstu aukštakulnius
Atsakyti
Ankščiau atsimenu nešiodavau vien aukštakulnius, kai pradėjau draugauti su savo vyru, perėjau prie kedų, dabar renkuosi elegantiškus, šiek tiek su kulniuku batelius ... smile.gif
Atsakyti
Turiu visokių ir nešioju visokius, kasdienai daugiau lygiapadžius, lengvus batelius.Išeigai- būtinai aukštakulniai.
Visiškai neturiu ir nenešioju kedų. ( ai, turiu vienus, jau eilė metų riogso spintoj) Nepatogūs man jie visai, ir dar koja kaista. schmoll.gif
Atsakyti
Be kuno gal biški su paaukštimu smile.gif
Atsakyti
Man svarbiausia patogumas, kad nejausciau beveik, kad esu su batais 4u.gif
Sportines basutes, sportbaciai
Atsakyti