Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Merginos gal zinote kur galeciau rasti patogiu nebrangiu ryskiu balerinu? Kazkaip labai norisi spalvu si sezona smile.gif visada balerinos patogiausios man asmeniskai. Kaip basute lakstau smile.gif
Atsakyti
Kasdienai renkuosi balerinas,jei kazkokia svente ar kazkas svarbiau kur nereikes lakstyti paskui vaikus renkuosi aukstakulnius
Atsakyti
QUOTE(Graciella @ 2013 05 21, 06:16)

Man asmeniskai jos prie daugelio rubu tiktu. O jums sunku patarti, nes kiekvienam skirtingai tinka, priklausomai nuo ugio, figuros ir t.t.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Kalbamės apie ivairias basutes, kurioms teikiame pirmenybe vasara, skirtas darbui, laisvalaikiui, papludimiui, ivairioms sventems, zodziu visiems gyvenimo atvejams karstomis vasaros dienomis. smile.gif 4u.gif

Noriu nusipirkti basutes. Balerinos netenkina manes tokiomis karstomis dienomis, tuo labiau kad megstu grazu rysku pedikiura. smile.gif
Siuo metu turiu:
Slepetes per pirsta (flip-flop) papludimiui ir laisvalaikiui neutralios rusvos spalvos. Jas labiausiai megstu aveti prie kelniu ir ilgo sijono.
Juodos spalvos basutes su nedidele platforma. Kadangi juodos jas aviu retokai, vasara man jas sunkoka priderinti prie garderobo spalvu. Kai jas aunuosi derinu prie tamsiu dzinsu arba su tamsiais akcentais, tada jos tikrai graziai elegantiskai atrodo.
MBT basutes, kurias aunuosi itin retai del ju sudetingo derinimo prie mano garderobo, taciau jos pravercia ilgiems pasivaiksciojimams gamtoje prie atitinkamos aprangos.
Toliau svarstau kokias cia dar isigijus? ax.gif
Atsakyti
kaip jums tokios?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 06 06, 16:51)
kaip jums tokios?

man tai baisios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2013 06 06, 16:38)
man tai baisios  ax.gif

Kuo konkreciai baisios? ax.gif
Atsakyti

Sveikos,

gal kur užmatėte klasikinių ilgaulių batu plačioms blauzdoms? nereikia labai šiltų.
Pavaikščiojau šiandien po keletą parduotuvių, tai siauroki arba visai tokie neelagantiški...

4u.gif
Atsakyti
Kur Kaune galeciau rasti odinius zieminius batukus 41d. kainos iki 250lt ?
Apejau bazes, bet arba dydzio neturi, arba negrazus
Atsakyti

 i 
Asmeniniams skelbimams skirta Skelbimų lenta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 04 gruodžio 2013 - 16:41
QUOTE(kumiko @ 2013 06 06, 18:38)
man tai baisios  ax.gif

pritariu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 06 06, 16:51)
kaip jums tokios?
user posted image



QUOTE(kumiko @ 2013 06 06, 17:38)
man tai baisios  ax.gif



QUOTE(Hiver @ 2013 06 06, 18:34)
Kuo konkreciai baisios? ax.gif


QUOTE(zaliass @ 2013 12 03, 15:53)
pritariu!  mirksiukas.gif


Svarbiausia pasakyti kad baisios ar ne? mirksiukas.gif O i prasyma parasyti kuo konkreciai baisios galima nereaguoti. cool.gif

Tai va, ziurejau as i ta basutes vienaip, ziurejau kitaip, nebuvau tvirta del savo pasirinkimo, del to ir cia tariausi. Jos buvo tikrai patogios, pilnai odines, bet man gal kiek neiprastos. Grazinau.

O siemet tokio stiliaus basutes matau beveik VISOSE parduotuvese. biggrin.gif Tik maniskes dar turejo pliusa, pas jas po pirstais yra nedidelis platforminis padukas, kuris prideda kojoms ilgio.
http://cdn2.sarenza....pg?201308230303
Taip kad gavau pamoka visam laikui - niekada del jokiu drabuziu ar batu pirkimo nesikonsultuoti SM. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 birželio 2014 - 11:33