Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Sveikos,

gal galit parekomenduoti patogiu/kokybisku vadinamuju ''ballet flats''?
Gal kas esat turejusios French Sole?
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
kaip jums tokie? g.gif

user posted image user posted image


o sie visai originalus atrodo

user posted image
Atsakyti
nekaip blink.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur nebrangiu, padoriu aukstakulniu nusipirkt? Realiai jie man tiktai porai kartu reikalingi, kelis simtus litu leisti nesinori ax.gif
Atsakyti
Limni sandalai superiniai wub.gif ,kazko tokio ir ieskau vasarai
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
Parekomenduokit kokias grazias jusu nuomone basutes ax.gif ax.gif Atsilo orai, noriu mest balerinas i sona ir apsiaut basutem atvirais pirstais tinkamas vaiksciot per tokius karscius, bet nesugalvoju kokias cia nusipirkus. Svarbu kad nebutu flip-flopai ir kitos be uzkulnio pliazines visokios, nes reikia prie sijonu iki keliu vasarai mieste darbas-namai. Dairausi i tokias kur nera visai lygiapades, nes vienas kitas centimetas papildomio ugio butu man neprosal, taciau nemazai vaikstau tai itin auksti kulnai irgi netinkami. blush2.gif
Gal kokiu ideju? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 05 17, 15:37)
Parekomenduokit kokias grazias jusu nuomone basutes ax.gif  ax.gif  Atsilo orai, noriu mest balerinas i sona ir apsiaut basutem atvirais pirstais tinkamas vaiksciot per tokius karscius, bet nesugalvoju kokias cia nusipirkus. Svarbu kad nebutu flip-flopai ir kitos be uzkulnio pliazines visokios, nes reikia prie sijonu iki keliu vasarai mieste darbas-namai. Dairausi i tokias kur nera visai lygiapades, nes vienas kitas centimetas papildomio ugio butu man neprosal, taciau nemazai vaikstau tai itin auksti kulnai irgi netinkami. blush2.gif
Gal kokiu ideju? 4u.gif



gal kas nors tokio?

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aciu uz idejas 4u.gif Iskart akys krypsta i storapadzius su nelabai auksta platforma. Reikes pasieiskoti kazko panasaus. Bet dabar ziuriu madinga kai keltis uzdengta, arba dirzelis per kelti, ar ne? ax.gif

Papildyta:
O kaip manot pvz. tokios prie kokio stiliaus drabuziu tinka? Kokio modelio sijonai tinkami labiausiai? g.gif
user posted image
Nes mano jos tokios grubokos atrodo, bet aukstis labai patinka, taciau man prie kelniu nereik, turiu derint prie sijono arba suknytes iki keliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 gegužės 2013 - 10:24
QUOTE(Hiver @ 2013 05 18, 01:23)
Aciu uz idejas 4u.gif Iskart akys krypsta i storapadzius su nelabai auksta platforma. Reikes pasieiskoti kazko panasaus. Bet dabar ziuriu madinga kai keltis uzdengta, arba dirzelis per kelti, ar ne? ax.gif

Papildyta:
O kaip manot pvz. tokios prie kokio stiliaus drabuziu tinka? Kokio modelio sijonai tinkami labiausiai? g.gif
Nes mano jos tokios grubokos atrodo, bet aukstis labai patinka, taciau man prie kelniu nereik, turiu derint prie sijono arba suknytes iki keliu.


cia galima juos ir nusipirkt
Charlie wedges nesu mados eksperte, nezinau ar madinga kai keltis uzkelta ar dirzelis per kelti, bet man grazu ir traukia aki, be to savitas dizainas.
Hm, manau jog tokios basutes tiktu prie pvz tokio stiliaus suknyciu
user posted image
Suknele
prie tokio vasarinio romper'io
user posted image
galu gale ir prie klasikiniu juodos spalvos sortu, ir prie trumpesnio sijono, ar sijono siek tiek zemiau keliu.
user posted image
Man asmeniskai jos prie daugelio rubu tiktu. O jums sunku patarti, nes kiekvienam skirtingai tinka, priklausomai nuo ugio, figuros ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Graciella: 21 gegužės 2013 - 06:24
user posted image

user posted image
Atsakyti