Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Man visokie batukai priimtini, svarbiausia prie kokios aprangos reikia suderinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 06 15, 15:43)
Man visokie batukai priimtini, svarbiausia prie kokios aprangos reikia suderinti smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 06 15, 15:43)
Man visokie batukai priimtini, svarbiausia prie kokios aprangos reikia suderinti smile.gif



QUOTE(kiprute @ 2009 06 15, 16:18)

drinks_cheers.gif
Bet priimtiniausi tai paprasti batukai ir sportbačiai rolleyes.gif
Atsakyti
bigsmile.gif paprasti batukai, bet kartais ir aukstakulniams neatsispiriu thumbup.gif
Atsakyti
Aukštakulniai kai noriu būti graži ir paprasti žemakluniai, kai noriu patogumo. biggrin.gif
Atsakyti
Na,aukstakulniai padaro eisena,kojas grakscias,atrodo sexualiai ir graziai,taciau pripazinkim,tai nera patogiausia avalyne kokia gali but ax.gif Nors kartais buna aukstakulniu itin patogiu.Nors man smagiausia bateliai su nedideliu kulniuku.Nors kedukai pats tas po parduotuves palakstyt smile.gif
Atsakyti
Svarbiausia - patogumas. Aukštakulniai - tik kai reikia pasipuošti.Kasdienai patinka paprasti bateliai su nedidele pakulne. Nuo visai bekulnių batų skauda nugarą.
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 06 15, 16:43)
Man visokie batukai priimtini, svarbiausia prie kokios aprangos reikia suderinti smile.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
Bet dazniausiai aviu aukstakulnius, nes su jais patogiausiai jauciuosi
Atsakyti
Man visada labai patikdavo aukstakulniai thumbup.gif bet dabar kai tapau mama, tai neprivaiksciosi su jais kasdien stumdama vezima doh.gif tad siuo metu nesioju zemakulnius arba kedus (priklauso nuo aprangos) Bet kai tik yra proga, tai visada uzsidedu aukstakulnius ax.gif
Atsakyti
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
ecco batai labai patogus.
Atsakyti