Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

man patogiausia slepetes o seip aviu ir kedukais ir slepetem ir aukstakulniais priklauso nuo aprangos ir kur einu smile.gif
Atsakyti
Siuo metu maziausiai deviu aukstaklulnius unsure.gif , tiesa pasakius net nepamenu kada devejau blush2.gif , o siaip patinka siek tiek su kulniuku, nes lygiu padu mane kartais vercia atgal. bigsmile.gif
Atsakyti
dievinu balerinas wub.gif
Atsakyti
Man lengviau pasakyti kokiu batuku nemegstu.

NEzinau kodel, bet sportinis apavas manes visiskai netraukia. Man kazkaip jis visiskai nepatogus.

Visi aplink tik giria 'sportbaciukus' ir pan. As kas keleta metu bandau juos uzsimauti, taciau labai greitai pajuntu, kad jie man absoliuciai napatogus. verysad.gif
Atsakyti
Tiesiog dievinu aukštakulnius wub.gif , tačiau nevisada juos galiu dėvėti, kadangi mano darbas surištas su sportu, tai didesnę dalį laiko vaikštau su žemakulniais ar sportinukais ax.gif , kurie man taip pat prie dūšios biggrin.gif
Atsakyti
Siame mano gyvenimo etape patogiausia avalyne- bateliai su neaukstu kulniuku, todel juos ir dazniausiai aviu. bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip sauna i galva nuo aukstakulniu iki sporbaciu. Bet siaip labiausiai megstu platforminius batus. wub.gif
Atsakyti
dažniausia tai man rodos sportbačius nešioju, tačiau kai nusibosta tada užsidedu aukštakulnius arba paprastus batukus. žodžiu mėgstu visokius rolleyes.gif
Atsakyti
labai labai megstu aukstakulnius wub.gif nors patinka ir kedukai bei slepetes jei varau i gamta. 4u.gif
Atsakyti
Aukštakulniai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tacka RU @ 2009 06 13, 13:49)
dažniausia tai man rodos sportbačius nešioju, tačiau kai nusibosta tada užsidedu aukštakulnius arba paprastus batukus. žodžiu mėgstu visokius  rolleyes.gif



drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
sportbačiai wub.gif
Atsakyti
o man prie sirdies paprasti batukai wub.gif megstu ir auktakulnius tik neperaukstus 4u.gif Nes esu maciusi apsimauna merginos ir eit nemoka su tais aukstakulniais doh.gif o dar jei ziema ir slidu, tai kaip karves ant ledo atrodo biggrin.gif biggrin.gif mirk is juoko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti