Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

labai retai kada užsidedu aukštakulnius schmoll.gif o gal vistik vertėtų dažniau rolleyes.gif labiausiai mėgstu sportinio tipo, dažniausiai visai be kulno, lygiu padu, lengvus, stilingus ir gražius batukus wub.gif
Atsakyti
Kedukai,viskas kas ant zemo kulniuko arba visai be jo,lygiu paduku! nes esu ir taip auksta kuda tai kai uzsidedu aukstakulnisu bunu 2metru nendre biggrin.gif
tai renkuosi pilnapadzius,vasara truputy ant platformos arba mazo mazo kulniuko! smile.gif
Atsakyti
Dievinu aukštakulnius wub.gif , kai tik yra tokia galimybė taip ir maunuosi juos ax.gif , o šiaip tai daugiau nešioju sportinio stiliaus, nes visur turiu lėkt bėgom beveik lotuliukas.gif
Atsakyti
Priklauso nuo to, kokia proga, prie ko derinsiu ir pan. Neiskiriu kazkokiu vienu, nes nesioju ivairius, tiek aukstakulnius, tiek ant lygaus pado smile.gif
Atsakyti
man tai labai gražu aukštakulniai, bet negalėčiau jų priderinti prie savo gyvenimo būdo...:/ tai renkuos mielus paprastus batukus žema pakulne, ar visiskai be.. smile.gif
Atsakyti
paprasti batukai arba sportbačiai biggrin.gif
Atsakyti
Man nuo nuotaikos priklauso - viena diena norisi deveti "inkariukus", kita - aukstakulnius. Deja, dabar aukstakulniu nebenesioju, auksciausi kulniukai - 5cm, nes vyras uz mane ir taip zemesnis ax.gif
Atsakyti
patinka patogus ir zemi, ir sportiniai patinka, slepkes per pirsta vasarai, o iseigai aukstakulniai. Man patinka arba visai zemi, arba auksti, zemo kulno nesirenku.
Atsakyti
Mano meilė - kaubojiški batai wub.gif Nežinau prie kurių juos priskirt g.gif
Atsakyti
Balerinkės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
balerinos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kodėl nėra vyžų? biggrin.gif
Šiaip tokie tarp sportinių ir klasikinių ax.gif
Atsakyti