Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Siek tiek su kulniuku
Atsakyti
Patogiausia ir mieliausia - kedai,sporbačiai,bekulniai batukai.. Tačiau sporbatukai ir kedukai labai dažnai pasilieka batinėj,kadangi pasipuošti, šiaip ar taip norisi... Todėl renkuosi su nedideliais kulniukais ax.gif
Atsakyti
Man tai nuo dienu priklauso: kai kada negaliu apsieiti be aukstakulniu, kai kada be keduku ax.gif
Atsakyti
Arba paprasti batai arba su šiokiu tokiu kulniuku. smile.gif Aukštakulnių gyvenime man niekas nebeuždės. biggrin.gif
Atsakyti
Labiausiai man prie širdies patogi avalynė žemais kulniukais ax.gif
Atsakyti
man tai patogiausi kerzinukai bigsmile.gif
tokio varianto apklausoje net nera ax.gif
Atsakyti
Su mažu kulniuku arba aukštakulniai. smile.gif
Atsakyti
Dazniausiai tenka aveti zemakulne avalyne, bet kokios nors sventes metu apsiaunu batelius su kulniukais. ax.gif
Atsakyti
Nuo tada kai paragavau "aukštakulnius", susirgau jų liga blush2.gif ...buvo keletas etapų, o būtent nėštumai-kada jų atsisakydavau beveik...bet šiaip lygiapadžių pas mane namie minimumas ir turbūt tai tik naminės šlepetės ir keletas kedų porų rolleyes.gif
Tiesa, kulno aukštis svyruoja-bet visi nuo vidutinio ir aukštyn biggrin.gif
Atsakyti
Nepaneigsi,kad aukstakulniai super sexualu,grazu,moteriska,bet man tai "peilis" cool.gif Nu nepriprantu as prie ju,nor tu ka doh.gif Po darbo ar oficialiu susitikimu,pirma mintis is ju "issokt" biggrin.gif Gal,kad ipratus visur prabegom,o su auksakulniais tai nelengva biggrin.gif
Atsakyti
Man patogiausios taip vadinamos "balerinkės" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2008 10 26, 23:08)
Labiausiai man prie širdies patogi avalynė žemais kulniukais  ax.gif

drinks_cheers.gif nuo aukštakulnių man kojos tinsta verysad.gif
Atsakyti