Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Osera @ 2013 06 26, 16:21)
fainas ,mano dyckis turejo viena is ju  .
O cia 3 kaina  thumbup.gif
kai ka lyja  bigsmile.gif lasai ,tai kisau ranka paciupineti ar ne krusa  rolleyes.gif

kur lyja g.gif , pas mus nieks nelyja g.gif , gal dar atsiųsit mums a? rolleyes.gif , riektų biški dulkėm nuplaut ax.gif
man dar reik iki vaistinės nulėkt papirk indelių tyrimams, reik nunešt ryt jaučiu seselei, kaip pavargau nuo tų popierių doh.gif

dar gera naujiena, šnd rezervavaus namelį trim dienikėm palangoj, žiūrėsim kaip čia bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 26, 16:31)
kur lyja  g.gif , pas mus nieks nelyja  g.gif , gal dar atsiųsit mums a?  rolleyes.gif , riektų biški dulkėm nuplaut  ax.gif
man dar reik iki vaistinės nulėkt papirk indelių tyrimams, reik nunešt ryt jaučiu seselei, kaip pavargau nuo tų popierių  doh.gif

dar gera naujiena, šnd rezervavaus namelį trim dienikėm palangoj, žiūrėsim kaip čia bus  ax.gif

musu gale nupyle ,trumpai bet taip stipriai thumbup.gif

o jums tyrimus daro ?

reiktu ir mums su maziuku uzsiregistruoti ,nes dar atostogu iseis jauciu kazkada musu gyditoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 26, 16:33)
musu gale nupyle ,trumpai bet taip stipriai  thumbup.gif

o jums tyrimus daro ? 

reiktu ir mums su maziuku uzsiregistruoti ,nes dar atostogu iseis jauciu kazkada musu gyditoja  doh.gif

atostogų išeina liepos gale, tyrimus tik žygučiui daro nes reikalauja db pagal kažkokį įstatymą g.gif

laukiu ir aš to lietučiio, lyg niaukias, nes mano didieji antrą valandą išėjo, ir dar į namus negrįžo, valkiojas kažkur kieme, žilviną viena akim mačiau, tai rugytė turėtų kažkur būti, o dar nieko nevalgę, kažkaip kai karščiai mažai valgo g.gif

tiesa, nerandu niekaip kaip pas vaikų ortopedą priregistruot, negi nebėra šiauliuose, nieko nebesuprantu, vaikų klinikose nieko nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 26, 16:42)
atostogų išeina liepos gale, tyrimus tik žygučiui daro nes reikalauja db pagal kažkokį įstatymą  g.gif

laukiu ir aš to lietučiio, lyg niaukias, nes mano didieji antrą valandą išėjo, ir dar į namus negrįžo, valkiojas kažkur kieme, žilviną viena akim mačiau, tai rugytė turėtų kažkur būti, o dar nieko nevalgę, kažkaip kai karščiai mažai valgo  g.gif

tiesa, nerandu niekaip kaip pas vaikų ortopedą priregistruot, negi nebėra šiauliuose, nieko nebesuprantu, vaikų klinikose nieko nerodo  g.gif

cia kojytes kad apziuretu ? tai chirurgai apziuri kojytes ,nugarytes .Vesk pas vencku mirksiukas.gif

http://www.siauliuli...logijos-centras

o pas stomotologa vaiksu vedei ? kur ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 26, 16:46)
cia kojytes kad apziuretu ? tai chirurgai apziuri  kojytes ,nugarytes .Vesk pas vencku  mirksiukas.gif

http://www.siauliuli...logijos-centras

o pas stomotologa vaiksu vedei ? kur ?

žilvinui reikia kojytės, dėl pilnapadystės, bet aš jau ir taip viską žinau, kad reikia avalynę gerą ir t.t., bet mikutienė visvien siunčia unsure.gif
ačiū už nuorodą, kažkaip pati neatradau blush2.gif
dėl akyčių vedėm į centre kur yra vytauto gatvėj prie bokšto į odontologijos kliniką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 26, 17:28)
žilvinui reikia kojytės, dėl pilnapadystės, bet aš jau ir taip viską žinau, kad reikia avalynę gerą ir t.t., bet mikutienė visvien siunčia unsure.gif
ačiū už nuorodą, kažkaip pati neatradau  blush2.gif
dėl akyčių vedėm į centre kur yra vytauto gatvėj prie bokšto į odontologijos kliniką  4u.gif

del akyciu ,ar dantuku ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 26, 17:44)
del akyciu ,ar dantuku ?

dėl dantukų, dėl akyčių eisim penktadienį į vaikų klinikas
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

pagaliau namie iš po Joninių biggrin.gif daug keliavom, darbavomės, šventėm labai smagiai, vakar dar brolį važiavom į Vln pasveikinti su diplomu, paskui važiavom atšvęst į, senamiesčiu pasivaiksčiojom thumbup.gif abi panos laikės puikiai, tai galim drąsiai jau su mažąja visur lėkt biggrin.gif šiandien bus tvarkymosi ir skalbimo diena biggrin.gif
Atsakyti
Ovidijui sveikinimai su 6-uoju gimtadieniu

user posted image

gražios šventes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 27 birželio 2013 - 10:15
svekinam Oviduką su šeštuoju gimtadieniu 4u.gif birthday.gif
Papildyta:
Averita, smagiai pasibuvot 4u.gif

man ryt daug veiklos, reikia galutinai gimtadieniui pasiruošt, ryte į sorpo kliniką išmatų tyrimukui nuvešt, 11 val pas venckų žilviną, 14:30 žygį dėl akyčių, žo prisilakstysiu ir krisiu negyva lotuliukas.gif
Atsakyti
Ovidijui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 27, 10:30)
Sveikos 4u.gif

pagaliau namie iš po Joninių biggrin.gif daug keliavom, darbavomės, šventėm labai smagiai, vakar dar brolį važiavom į Vln pasveikinti su diplomu, paskui važiavom atšvęst į, senamiesčiu pasivaiksčiojom thumbup.gif abi panos laikės puikiai, tai galim drąsiai jau su mažąja visur lėkt biggrin.gif šiandien bus tvarkymosi ir skalbimo diena biggrin.gif


4u.gif uz smagia kelione i Vilniu

Ovidiju sveikinam su 6-uoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif smagaus baliaus biggrin.gif ir skanaus torto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrusia: 27 birželio 2013 - 11:17