Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Osera @ 2013 06 19, 11:41)
* aga ,o kaip dar savaitgali zada 31  doh.gif  doh.gif  doh.gif tai  as numirsiu turbut  ,nes nepakeliu karscio visai

** as seneliams nieko nedovanojau ,o krikstateviai zaidimuose  padovanojo  jiems po pasaku knyga  ,kad turetu ka skaityti anukui
krikstateviams dovanojau sampano buteli su maziuko foto ,padare dani  4u.gif
ir  pasizadejima ju ireminta su foto


* nu jo, man irgi per karsta 31 blush2.gif
** per L krikstynas dovanojom pasaku knygutes, krikstateviams pasizadejimus, noris kazko naujo ax.gif ziuriu yra mociutems lentutes su mentelem, o seneliams- plaktukai, ant ju uzrasai g.gif

QUOTE(Averita @ 2013 06 19, 12:39)
orai tikrai šyla, lėksim prie ežeriuko, tik,kad nelabai maudytis galiu, esu koją neblogai nudegus, dar neužsidėjo kitą oda, tai uždegimo bijau unsure.gif


nu va verysad.gif nu tai kad greiciau uzgytu 4u.gif
o manes visai netraukia vanduo, as galiu ir visa vasara buti nesimaudzius, bet del to, kad vasara bent karta issimaudau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne dėl savęs važiuoju maudytis, dėl vaikų mirksiukas.gif mano galva maudynės ežere viena iš grūdinimosi priemonių mirksiukas.gif

miega panelytė iš po gimtadienio,tai kai atsikels lėksim iki kokių Bubių smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš po egzaminų "mano vaikai"( auklėtiniai) laikė baigiamuosius, tai rūpestis... bet viskas puikiai, tai smagu man už juos... rolleyes.gif


Mes ir penktadienį išlekiam į sodybą iki pirmadienio thumbup.gif
Atsakyti
Smagiai pasimaudėm šiandien, dar pas draugų nuvykom thumbup.gif

ryt varau į myytą, bet į tokį , kas pamatys jaučiu iš pado griūs doh.gif lotuliukas.gif

jurgitad smagu dėl auklėtinių thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes ax.gif


QUOTE(Averita @ 2013 06 19, 12:39)
orai tikrai šyla, lėksim prie ežeriuko, tik,kad nelabai maudytis galiu, esu koją neblogai nudegus, dar neužsidėjo kitą oda, tai uždegimo bijau unsure.gif

vaje... gydyk koja, kad tik kokios infekcijos nepasigautum unsure.gif

QUOTE(rudenine @ 2013 06 19, 14:57)
o manes visai netraukia vanduo, as galiu ir visa vasara buti nesimaudzius, bet del to, kad vasara bent karta issimaudau  blush2.gif  lotuliukas.gif

mane lygiai taip pat drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Averita @ 2013 06 19, 22:58)
ryt varau į myytą, bet į tokį , kas pamatys jaučiu iš pado griūs doh.gif  lotuliukas.gif

tai i koki cia mytta isvarai g.gif

pas mus irgi silta aisku ne tiek kaip pas jus ax.gif
nusipirkom nauju zuvyciu su emute tai abiejoms laimes pilna tongue.gif

jurgitad tai jau atostogaut ramiai dabar galesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 19, 12:39)
-pasižadėjimus mirksiukas.gif

orai tikrai šyla, lėksim prie ežeriuko, tik,kad nelabai maudytis galiu, esu koją neblogai nudegus, dar neužsidėjo kitą oda, tai uždegimo bijau unsure.gif

pasisaugok 4u.gif sunkiai gyja nudegimai vasara verysad.gif

QUOTE(jurgitad @ 2013 06 19, 21:01)
Sveikutės,

Aš po egzaminų "mano vaikai"( auklėtiniai) laikė baigiamuosius, tai rūpestis... bet viskas puikiai, tai smagu man už juos... rolleyes.gif
Mes ir penktadienį išlekiam į sodybą iki pirmadienio  thumbup.gif

sunku turbut isiskirti su savo vaikais verysad.gif kitais metai vel kiti g.gif
gero jums savaitgalio 4u.gif


labas rytas
Atsakyti
QUOTE(*linuska* @ 2013 06 19, 23:25)
tai i koki cia mytta isvarai g.gif 


siuvinėtojų kryželiu biggrin.gif ir dar darbus pasiimsim, jaučiu daugelis nesupratę liks lotuliukas.gif

QUOTE(Osera @ 2013 06 20, 09:25)
pasisaugok  4u.gif sunkiai gyja nudegimai vasara  verysad.gif
sunku turbut  isiskirti su savo vaikais  verysad.gif kitais metai vel kiti  g.gif


ačiū, apipanten stebūklingi vaistai sakyčiau

Labas rytas
Atsakyti
QUOTE(jurgitad @ 2013 06 19, 22:01)
Sveikutės,

Aš po egzaminų "mano vaikai"( auklėtiniai) laikė baigiamuosius, tai rūpestis... bet viskas puikiai, tai smagu man už juos... rolleyes.gif
Mes ir penktadienį išlekiam į sodybą iki pirmadienio  thumbup.gif


smagu del aukletiniu thumbup.gif

gero savaitgalio sodyboj 4u.gif

QUOTE(Averita @ 2013 06 20, 11:03)
siuvinėtojų kryželiu biggrin.gif  ir dar darbus pasiimsim, jaučiu daugelis nesupratę liks lotuliukas.gif
ačiū, apipanten stebūklingi vaistai sakyčiau

Labas rytas


bigsmile.gif gero meeto

ir kad koja greiciau sugytu 4u.gif


Sveikos 4u.gif

siandien tik trumpam i darba eisiu po pietu, tai tvarkinejuos namuciuos, po biski pakuojuos daiktus, liepa laukia kraustymasis doh.gif

savaitgali planuojam i Latvijos pajuri , gal nebus lietaus g.gif

gal zinot kur uzuolaidas graziai ir nebrangiai siuna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusia @ 2013 06 20, 10:25)
smagu del aukletiniu  thumbup.gif

gero savaitgalio sodyboj  4u.gif
bigsmile.gif gero meeto

ir kad koja greiciau sugytu  4u.gif
Sveikos  4u.gif

siandien tik trumpam i darba eisiu po pietu, tai tvarkinejuos namuciuos, po biski pakuojuos daiktus, liepa laukia kraustymasis  doh.gif

savaitgali planuojam i Latvijos pajuri , gal nebus lietaus  g.gif

gal zinot kur uzuolaidas graziai ir nebrangiai siuna  ax.gif

http://www.uzuolaiduduetas.lt/ ,cia univermago 2 aukste yra ju salonas.Siauliuose pigiausi audiniai ,kiek teko ziureti per salonus ,su turgaus kainomis nelyginau .O siuveja turejau kur namuose siuna ,bet neberandu telefono ,gal rudenine dar turi g.gif
man irgi reikai uzuolaidu maziui i kambari .

smagus savaitgalis laukia pajuryje ,kiek zada be lietaus thumbup.gif
Atsakyti
laba
ms šnd pa antistę, ir tada į kaimuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 20, 12:08)
http://www.uzuolaiduduetas.lt/  ,cia univermago 2 aukste yra ju  salonas.Siauliuose pigiausi audiniai  ,kiek teko ziureti per salonus ,su turgaus kainomis nelyginau .O siuveja    turejau  kur namuose siuna ,bet neberandu telefono ,gal rudenine dar turi  g.gif
man irgi reikai uzuolaidu maziui i kambari .

smagus savaitgalis laukia pajuryje ,kiek zada be lietaus  thumbup.gif


aciu osera 4u.gif , eisiu paziureti . Rudenine, jei turi imesk telefona tos siuvejos mirksiukas.gif

ka padovanot draugei bakalauro baigimo proga g.gif , neturiu jokiu minciu schmoll.gif . Rytoj reikia eiti pasveikint

Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 20, 13:10)
laba
ms šnd pa antistę, ir tada į kaimuką  ax.gif

sveikinimai tavo maziukui gimtadienio proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti