Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Osera mergyt imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif dar labai mažai laiko praėjo...dar labai labai skauda...
aš jau 3 metai gyvenu su tuo skausmu, tiesiog turi gyventi, eiti, nors ir kaip neteisinga...

*linuska* gaila draugės verysad.gif

Jonui dovanot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*linuska* @ 2013 06 17, 18:29)
nea negaliu verysad.gif 
Jo tada kai Lukuciui uzpuliavo akys vakare sukilo temperatura tai nuveziau i priimamaji tai dave tepiamu antibu akims, sake infekcija doh.gif  kita diena didziiausia sloga kaip ir tu ja buvai apibudinusi, tai va savaite ir prasikankinom  doh.gif 

Isivaizduoju kaip nieko nesinori, Tau mergyt laiko reikia  console.gif 
kur torta uzsakinesi?


Vargsiukas 4u.gif
o torta jau kru cia beuzsakysi ,kaip savaite beliko ,turbut pas Baranauskiene ,ara maximoje biggrin.gif

QUOTE(Averita @ 2013 06 17, 18:33)
Osera mergyt imk 4u.gif  4u.gif  4u.gif dar labai mažai laiko praėjo...dar labai labai skauda...
aš jau 3 metai gyvenu su tuo skausmu, tiesiog turi gyventi, eiti, nors ir kaip neteisinga...

*linuska* gaila draugės verysad.gif

Jonui dovanot g.gif

aciu ,zinau kad supranti tu mane verysad.gif


tai ka cia Jonui bepadovanosi ,ogi azuolo vainika ,ir butelka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 17, 18:10)


nors istikro kalbu tik ,o niekur nieko neuzsakau  doh.gif torto dar neuzsakius ,n doh.gif ra taip dar buve  doh.gif


o kada būtent švęsit g.gif

linuška magu kad pagaliau lukutis pasveiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 17, 18:46)
o torta  jau kru cia beuzsakysi ,kaip savaite beliko ,turbut pas Baranauskiene ,ara maximoje  biggrin.gif

tai ka cia Jonui bepadovanosi ,ogi azuolo vainika ,ir butelka  biggrin.gif


-gerai ir bus, nevalgo tie vaikai tų tortų, tik mamos biggrin.gif kepk pati, braškėm papuošk ir liuks thumbup.gif aš penktadienį kepiau, bet kaip su grietinėle suvargau doh.gif
--reiks eit kokiam ąžuolui šakas aplamdyt lotuliukas.gif

einu siuvinėt, turiu iki rytojaus išsiust užsakymą, gal spėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 17, 19:51)
-gerai ir bus, nevalgo tie vaikai tų tortų, tik mamos biggrin.gif kepk pati, braškėm papuošk ir liuks thumbup.gif  aš penktadienį kepiau, bet kaip su grietinėle suvargau doh.gif
--reiks eit kokiam ąžuolui šakas aplamdyt lotuliukas.gif

einu siuvinėt, turiu iki rytojaus išsiust užsakymą, gal spėsiu rolleyes.gif

tai va kad mano bahurui labai svarbu per gimtadieni tortas ,rinksis pats ...
aisku jis noretu kokio personazo ,bet mamka apsileido siais metais blush2.gif

reginiuk nezinau dar dienos kada svesime g.gif reikes sveciams pasiskambinti ir paklausti kada kam patogiau ax.gif
Atsakyti
Man kitą savaitę kelionė į Vln nusimato, galvoju su mažąją važiuot , ar ne g.gif
Atsakyti
Griztu namo, kol saule dar nenusileido... biggrin.gif

Labas, pagaliau sugrizau ax.gif Kadangi nebuvau macius Nusivylusiu namu seimininkiu dvieju sezonu, tai nutariau laisva laika ziurejimui ir skirti. Vakar pabaigiau smile.gif

Esam sveiki gyvi, tik galetu oras geresnis buti smile.gif

Visoms kam reikia 4u.gif

As kazkokia irgi neorganizuota siais metais esu, krikstynoms nieko nesiruosiu, laukiu paskutines minutes. Vestuvems sveikinimu nesiieskau. Tevelio jubiliejui aprangos neturiu. Kazkaip visai rankos nekyla doh.gif O dar snd anyta i ligonine pagulde, darbe isvirto, susitrenke galva verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 17, 21:10)
Man kitą savaitę kelionė į Vln nusimato, galvoju su mažąją važiuot , ar ne g.gif


ka veiksi sostineje ? aisku jei iseina vaziuok be mazosios mirksiukas.gif
QUOTE(rudenine @ 2013 06 18, 09:19)

As kazkokia irgi neorganizuota siais metais esu, krikstynoms nieko nesiruosiu, laukiu paskutines minutes. Vestuvems sveikinimu nesiieskau. Tevelio jubiliejui aprangos neturiu. Kazkaip visai rankos nekyla  doh.gif  O dar snd anyta i ligonine pagulde, darbe isvirto, susitrenke galva  verysad.gif

prasome susiimti ir kibti i darbus biggrin.gif jei reikia galime padeti mirksiukas.gif


labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 18, 11:36)
ka veiksi sostineje ? aisku jei iseina vaziuok be mazosios  mirksiukas.gif )


brolis diplomą atsiims, noriu pasveikinti smile.gif

Sveikos 4u.gif

Mb su mažąja lauke, aš tvarkaus, galvoju ką čia po piet nuveikus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 18, 11:36)
prasome susiimti ir kibti  i darbus  biggrin.gif jei reikia galime padeti  mirksiukas.gif
labas rytas  smile.gif


ka dovanoti kriksto tevams? seneliams? g.gif

Sveikos, atrodo, mano norai issipilde, oras grazeja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2013 06 19, 11:03)
ka dovanoti kriksto tevams? seneliams?  g.gif

Sveikos, atrodo, mano norai issipilde, oras grazeja  thumbup.gif

aga ,o kaip dar savaitgali zada 31 doh.gif doh.gif doh.gif tai as numirsiu turbut ,nes nepakeliu karscio visai

as seneliams nieko nedovanojau ,o krikstateviai zaidimuose padovanojo jiems po pasaku knyga ,kad turetu ka skaityti anukui
krikstateviams dovanojau sampano buteli su maziuko foto ,padare dani 4u.gif
ir pasizadejima ju ireminta su foto
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2013 06 19, 11:03)
ka dovanoti kriksto tevams? seneliams?  g.gif


-pasižadėjimus mirksiukas.gif

orai tikrai šyla, lėksim prie ežeriuko, tik,kad nelabai maudytis galiu, esu koją neblogai nudegus, dar neužsidėjo kitą oda, tai uždegimo bijau unsure.gif

Atsakyti