Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

laba
na kambariukai sutvarkyti, kotletukai kepa, sriubytę irgi išviriau, db eisiu truputį pailsėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 17, 09:10)
jovkaww gerų atostogų 4u.gif  4u.gif  4u.gif

mes tryse grįžom, reikia pradėt vestuvėm nors kažką susiruošt, paskui, kad nelikčiau "ant ledo" smile.gif

šeimyna miega einu kavikės pasidaryt smile.gif reiktų iki kokių žemuogių palėkt šiandien,taip mažoji skaniai valgo biggrin.gif

tai Vilte kaime pasiliko ? thumbup.gif

o mano nelabai nori valgyti uogu verysad.gif per prievarta liepiu braskes valgyti ,kad krauja nat pasigerinti

ka ruosies vestuvems ?
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 17, 12:48)
laba
na kambariukai sutvarkyti, kotletukai kepa, sriubytę irgi išviriau, db eisiu truputį pailsėt  ax.gif

as irgi ilsiuos thumbup.gif


labukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 14, 19:45)
taip ir jaučiuos smile.gif
jo, grįžom šnd šmutkes pasikeičiam, ir vėl išvažiuojam ryt iš ryto smile.gif

šią vasarą puikiai leidžiam wub.gif kaime panos iki 24 val lauke, kelias 11 -12 , visi6kai be ritmo lotuliukas.gif kiek darbų reikia nudirbti karvės, veršiukai, žąsiukai , visčiukai, triušiai, ožkos, arklys ir t.t. dar maudos per visą dieną basiene, grūdinames vnž, uogytes valgom saujom, žemuoges, braškes smile.gif

o paskui rieks prie jūros keliaut, gyvent turim kur, tik vanduo tegul daugiau įšyla

einu tortą kept biggrin.gif


puikiai laika leidziat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(jovkaww @ 2013 06 14, 23:22)
Sveikos,
Darbo daug turėjau ir darbe ir namie, tai prie kompo sau minimaliai radau laiko. Jau beveik daiktai supakuoti - poryt išjudam vieni patys į kelionę. Pagaliau atostogos. Iš tos laimės grįžus namus susitvarkiau, patalynę pervilkau...  thumbup.gif


kaip jums faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nuostabi salis ir kelione laukia thumbup.gif , smagiu ir nepakartojamu ispudziu jusu seimynai 4u.gif , lauksim sugriztant is sauletosios Kroatijos mirksiukas.gif

Reginiuk, uz turininga savaitgali 4u.gif

musu savaitgalis nei sioks nei toks , penktadieni Kiprui sukilo tempa, bet nei gerkle nei sloga, visas nuleipes vakare buvo, sestadieni turejom visokiu reikalu su tais remontais apsikase doh.gif , palikom pas senelius ligoni, ismiegojo pietu beveik 4 valandas, atsikele kitas vaikas, energija per krastus liejas, temperaturos nebebuvo, sekmadieni sveikut sveikutelis, tai likom nesuprate, ar jis cia pervarges buvo ar kas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Osera @ 2013 06 17, 14:37)


o mano nelabai nori valgyti uogu  verysad.gif per prievarta liepiu braskes valgyti ,kad krauja nat  pasigerinti




mano irgi mazajam neikisi braskiu doh.gif , ir su cukrum ir sutrintas ir su pienu siulau, niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusia @ 2013 06 17, 13:50)

mano irgi mazajam neikisi braskiu  doh.gif , ir su cukrum ir sutrintas ir su pienu siulau, niekaip  schmoll.gif


maniskem tik paduok thumbup.gif

sveikos wink.gif

mano dicke irgi kaime buvo, keliais ir alkunem nubalnotom grizo doh.gif su dviraciu besiduodama.Irgi ismoko vazinet be tu papildomu ratuku,tai dabar visa apsipatenkinusi. odaugiau kaip ir nieko naujo.
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 17, 13:37)
tai Vilte  kaime pasiliko ?  thumbup.gif

ka ruosies vestuvems ?


-jo, klausiu kada grįši šiandien, sako mama nepavydėk man atostogaut doh.gif lotuliukas.gif nu nepavydžiu sakau blush2.gif iš kaimo paskui į Akmenę lėks smile.gif
--iš programos nk, bet kirpyklą, makiažą, visus tuos dalykus derinau , nes ryte jau 9 iš namų reikia išvažiuot vėliausiai smile.gif o ir su plaukais mano yra ką veikt.dar rūbus noriu galutinai šią savaitę rast smile.gif mb ves nuotaką prie altoriaus, tai ir jam aprangoj kažką keist reikia

kaip liuksiškai pietukų pasnaudžiau, pailsėjau smile.gif nes vakar užsiknisau su braškėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 17, 14:31)
-jo, klausiu kada grįši šiandien, sako mama nepavydėk man atostogaut doh.gif  lotuliukas.gif nu nepavydžiu sakau blush2.gif  iš kaimo paskui į Akmenę lėks smile.gif
--iš programos nk, bet kirpyklą, makiažą, visus tuos dalykus derinau , nes ryte jau 9 iš namų reikia išvažiuot vėliausiai smile.gif o ir su plaukais mano yra ką veikt.dar rūbus noriu galutinai šią savaitę rast smile.gif  mb ves nuotaką prie altoriaus, tai ir jam aprangoj kažką keist reikia

kaip liuksiškai pietukų pasnaudžiau, pailsėjau smile.gif  nes vakar užsiknisau su braškėm doh.gif

Kokie smagus rupesciai thumbup.gif
i kokia kirpykla eisi ?
o rubus pirksi ,ar nuomosies ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 17, 14:40)
Kokie smagus rupesciai  thumbup.gif
i kokia kirpykla eisi ?
o rubus pirksi ,ar nuomosies ?


-prie eurodym, rekomendavo mirksiukas.gif
--ryt bandysiu visur apžiūrėti smile.gif kaimo turizmo sodyboj šventėm tau\i norėsis kažko ir patogaus blush2.gif merginų nesivešim į balių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusia @ 2013 06 17, 13:50)

musu savaitgalis nei sioks nei toks , penktadieni Kiprui sukilo tempa, bet nei gerkle nei sloga, visas nuleipes vakare buvo, sestadieni turejom visokiu reikalu su tais remontais apsikase  doh.gif , palikom pas senelius ligoni, ismiegojo pietu beveik 4 valandas, atsikele kitas vaikas, energija per krastus liejas, temperaturos nebebuvo, sekmadieni sveikut sveikutelis, tai likom nesuprate, ar jis cia pervarges buvo ar kas  g.gif
Papildyta:
mano irgi mazajam neikisi braskiu  doh.gif , ir su cukrum ir sutrintas ir su pienu siulau, niekaip  schmoll.gif

žinok gali būti nuo nuovargio, svarbu kad pailsėjo ir svikas dabar 4u.gif

mes ketvirtadienį planuojam į kaimuką, pabūsim iki pirmadienio, po t grįšim, atšvęsim gimtadienius, o tada jau ilgesniam laikui norėtume kaimuke likt ax.gif , po to pas mb į kauną keliom dienikem ir viskas, tada prasidės ruošimasis į darbus ir mokyklas unsure.gif

kepu vilmo obuolių pyraga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusia @ 2013 06 17, 13:50)

musu savaitgalis nei sioks nei toks , penktadieni Kiprui sukilo tempa, bet nei gerkle nei sloga, visas nuleipes vakare buvo, sestadieni turejom visokiu reikalu su tais remontais apsikase  doh.gif , palikom pas senelius ligoni, ismiegojo pietu beveik 4 valandas, atsikele kitas vaikas, energija per krastus liejas, temperaturos nebebuvo, sekmadieni sveikut sveikutelis, tai likom nesuprate, ar jis cia pervarges buvo ar kas  g.gif


o gal skrandukas buvo sustojas g.gif bet svarbu kad sveikas dabar

QUOTE(rasixe @ 2013 06 17, 14:18)
mano dicke irgi kaime buvo, keliais ir alkunem nubalnotom grizo doh.gif su dviraciu besiduodama.Irgi ismoko vazinet be tu papildomu ratuku,tai dabar visa apsipatenkinusi. odaugiau kaip ir nieko naujo.

saunuole kad jau vaziuoja be papildomu thumbup.gif
mano nebesimokina ,uzsigavo ir nebelipa ant dviratuko unsure.gif

QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 17, 17:47)
žinok gali būti nuo nuovargio, svarbu kad pailsėjo ir svikas dabar  4u.gif

mes ketvirtadienį planuojam į kaimuką, pabūsim iki pirmadienio, po t grįšim, atšvęsim gimtadienius, o tada jau ilgesniam laikui norėtume kaimuke likt  ax.gif , po to pas mb į kauną keliom dienikem ir viskas, tada prasidės ruošimasis į darbus ir mokyklas  unsure.gif

kepu vilmo obuolių pyraga  thumbup.gif

varysite nuo ketvirtadienio joniniu svesti biggrin.gif

man tai sitas pats paciausias obuoliu pyragas http://viskopotrupin...oliu-ruduo.html
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Averita nepavydek dukrai tongue.gif lotuliukas.gif
niu zinokit kaip as jums pavydziui kas kaimus turi blush2.gif thumbup.gif
dar vakar su uosviene kalbejau kad visi draugai vaikus siuncia per vasara menesiuikui i lietuva pabut, o mes neturim kam Emutes palikt lietuvoje,o taip noretusi, ven del kalbos ir t.t verysad.gif unsure.gif

Pas mus nieko naujo, pagaliau Lukutis pasveiko.

Pamenat kai rasiau kad drauge laukiasi kur 3 metus negalejo leliuko susilaukt, nuejo i skana ir pasake kad su leliuku problemos, jei pabloges issaugs gimdyma o jai tik 5men verysad.gif tai dabar darys kiekviena savaite skana verysad.gif niu nera teisybes doh.gif


Osera ko tokia tingniuke pasidarei tongue.gif
mes irgi Emai darem vaiku kambaryje nes nesinorejo nieko namie daryt, bet vistiek teko nes atsirado daug suaugusiu kurie norejo ateit pasveiknt ax.gif tai gavosi visa diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*linuska* @ 2013 06 17, 18:03)
Pamenat kai rasiau kad drauge laukiasi kur 3 metus negalejo leliuko susilaukt, nuejo i skana ir pasake kad su leliuku problemos, jei pabloges issaugs gimdyma o jai tik 5men  verysad.gif  tai dabar darys kiekviena savaite skana  verysad.gif  niu nera teisybes  doh.gif 
Osera ko tokia tingniuke pasidarei  tongue.gif 
mes irgi Emai darem vaiku kambaryje nes nesinorejo nieko namie daryt, bet vistiek teko nes atsirado daug suaugusiu kurie norejo ateit pasveiknt ax.gif tai gavosi visa diena  doh.gif

o pas tavo tevus negali issiusti Emutes ?

vaje ,isivaizduoju kaip sunku tavo draugei verysad.gif bet gal viskas baigsis gerai .Turi baigtis gerai

tai ilgai Lukutis sirgo verysad.gif bet pagaliau sveikutis thumbup.gif


zinok delgimtadienio ,man paprasicau kazkur eiti ,vaikai paduks ,uzkas .O tevai papliurps ax.gif O namie tai vaises ir suaugusiams ir vaikams smile.gif aisku piniginiu atzvilgiu tas pats gaunasi ,bet taisymo tai butu nemazai .Tai gal geriau eiti kazkur blush2.gif

nors istikro kalbu tik ,o niekur nieko neuzsakau doh.gif torto dar neuzsakius ,n doh.gif ra taip dar buve doh.gif
kazkaip is po laidotuviu dar neatsigaunu ir neisivaziuoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 17, 18:10)
o pas tavo tevus negali issiusti Emutes ?

nea negaliu verysad.gif

Jo tada kai Lukuciui uzpuliavo akys vakare sukilo temperatura tai nuveziau i priimamaji tai dave tepiamu antibu akims, sake infekcija doh.gif kita diena didziiausia sloga kaip ir tu ja buvai apibudinusi, tai va savaite ir prasikankinom doh.gif

Isivaizduoju kaip nieko nesinori, Tau mergyt laiko reikia console.gif
kur torta uzsakinesi?
Atsakyti