Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Averita @ 2013 09 27, 12:52)
va būtent biggrin.gif  eina jie ....su savo tokiais pasiūlymais doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

sėdėsiu ir džiaugsiuos motinyste wub.gif

ai vaikutį žiūrėsiu pažįstamos lotuliukas.gif


tau gerai ,turi kantrybes ...as tai jau nebe blush2.gif

QUOTE(Indukė @ 2013 09 27, 12:56)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
beje, gal žinote iš kur nusipirkti džiovintuvą? gal verta siųstis? osera, gal tu žinai? per tave kažkada tiesintuvą gi siunčiausi  biggrin.gif  vakar nuėjau į saulės miestą, į virtriną, pigiausias džiovintuvas 249 lt  blink.gif buvo 2 konsultantes, prie manęs net nesivargino prieiti, nors žmonių nebuvo  lotuliukas.gif


ziurint ko reikia is dziovintuvo g.gif
as dabar pirkausi antrame aukste kad butu ,nes tyngiu nesiotis is 1 blush2.gif o maziu ismaudzius dziovinti reikia
tai nupirkau paprasta clatronic uz 39 lt biggrin.gif is senuku ineternetines pardos
http://www.e-senukai...p;listorder=asc

o siaip pigu lt yra akcijiniu
http://pigu.lt/buiti...ku_dziovintuvai pasiziurinek

ziurek galinguma kad bent 2000 butu ,keli greiciai ,ir temperaturos kelios .
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 09 27, 10:53)
ir kaip sekasi darbuotis ?jau isivaziavai ?
ar vaikuciai sveiki ?



labuka, darbe sunkokai, dar neįsivažiavau to greičio kokiu reikia dirbti, penktadienį net į wc neturėjau kada nueiti, labai daug darbo, daug žmonių, tai grįžau išgręžta visiškai, bet kad ir savaitgaliais sunkaii pailsiu, nes vis mąstau kąad reikia kažką darbe padaryti, kad to ar to nepamirščiau, žodžiu didelę įtampą išgyvenu, na bet kaip nors biggrin.gif

vaikučiai sveiki, neaišku ant kiek laiko, žygutis ryte su ašarėlėm pasilieka darželyje, bet tik išsiskyrimo momentu, daugiau viskas super būna visą dieną, su didžiaisiais didelių bėdų neturiu, žilvinas kaip šeimos galva galima sakyt, ryt lėksim su juo į šokių konkursą ax.gif . rugilė irgi ir šoka ir muzikalkę lanko, su dūdele pradėjo pagrot, pratybas netgi jau muzikos pirkom natas mokosi, patinka jai kažkaip, tai va reiks dabar svarstyt ar išleist kitais metais stot į muzikos mokyklą jau su rimtu instrumentu g.gif

Kaip kitos gyvenat? ką šį savaitgalį veiksit ax.gif
Atsakyti
Osera, ačiū už nuorodas...dar ermitaže žiūrėjau, ga greitai kokia akcija bus, ir nusipirksiu.....Norisi su tais jonais, bet jie brangesni. O MB sakė jau stabdyti arklius, užsakiau roletus, vakar užsakiau konvekcinę krosnelę iš topshop ax.gif nes orkaitės neturime, nu blogai be jos, o dabar joms nuolaidos, taigi kaip nepasinaudosi biggrin.gif

Reginiuk, šaunuoliai tavo vaikučiai thumbup.gif

Pas mus buvo tėtis mano atvažiavęs, atvežė visko thumbup.gif O mes ta proga susitvarkėme su neringa nuo ryto, kai sužinojom, kad senelis atvažiuos biggrin.gif O šiaip atsikels mažas, lėksim pas draugikę, vaikai didesni pažais, o leliukai mūsu su mumis pasibus biggrin.gif O kitą savaitgalį jau važiuosim į kauną tėtuko parsivežti thumbup.gif
Atsakyti
Mes iš kaimuko nesenai grįžom eisiu pasiuvinėt ir gult smile.gif Merginos laukelyje davės, graži dienikė buvo smile.gif

ryt galvojam į Akmenę palėkt jei gražus oras, cepelinų išsivirsim smile.gif bet kitą savaitę irgi reikia nes jubiliejau abiejų ax.gif
Atsakyti
sveikos,

šiandien buvom Vilniaus vandens parke 4u.gif mums patiko ,o kalbet apie vaikus bigsmile.gif nuvaziavom i antakalnio kapines. norejau pamatyt Brazausko, Kernagio , Šapranausko, Ivanauskaites kapus... viskas buvo gerai , kol nepamaciau Šapranausko kapo unsure.gif vaje, vaje.. atrodo toks žinomas visu gerbiamas žmogus, bet tokio apleisto kapo nesitikejau pamatyt. Galvoju.. todel jis vienišas ir jautes...vaizdas išties liudnas.
šiaip pacios kapines labai grazios .
Atsakyti
uogakr čia tu rimtai, eina sau...bet tai ką vaikai, giminės...nors paminklas pastatytas? numirčiau iš gėdos...

aš ir šiandien kapeliuos buvau,liūdna man ten...labai labai...bet nieko nepakeisi...nieko tas laikas negydo tik žaisda daros vis aštrsnė...

Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 28, 23:25)
uogakr čia tu rimtai, eina sau...bet tai ką vaikai, giminės...nors paminklas pastatytas? numirčiau iš gėdos...

aš ir šiandien kapeliuos buvau,liūdna man ten...labai labai...bet nieko nepakeisi...nieko tas laikas negydo tik žaisda daros vis aštrsnė...


rimtai unsure.gif koks dar ten paminklas , kad ten piktzolem apejes ir kryzius nuo laidotuviu .
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2013 09 29, 10:04)
rimtai  unsure.gif  koks dar ten paminklas , kad ten piktzolem apejes ir kryzius nuo laidotuviu .



siaubas doh.gif

Averita, skanių cepelinų, grįš MB, prašysiu, kad padarytų blush2.gif labai pasiilgau wub.gif
Atsakyti
labas


as irgi siandien uzsinorejau cepelinu ,tai jau uzkaiciau virti bulvikes ,kad per pietus geiciau butu smile.gif

vakar per diena kieme darbavome ,zemes lyginomes ,roviau viska kas nusalo ax.gif


uogakr ,siaubas ...net nesitiki kad taip gali buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2013 09 29, 10:04)
rimtai  unsure.gif  koks dar ten paminklas , kad ten piktzolem apejes ir kryzius nuo laidotuviu .


žinok sunku patikėt, eina sau...

kaip dar čia žiniasklaida neužuodė g.gif verysad.gif

Grįžom iš Akmenės, o ryt eisiu aukle dirbt lotuliukas.gif žiūrėsiu kaip čia seksis su vyrais kariaut bigsmile.gif turėtų būt smagu biggrin.gif
Atsakyti
labukas, ogo šauniai visi kaip savaitgalį praleidot, kaip pirmadienis visoms? man sunkokas, bet spėjau vaikus iki pusę šešių pasiimt, tai bent jau tas gerai thumbup.gif

Averita, kokio amžiaus vaikų žiūrėsi ir kiek jų biggrin.gif
Atsakyti
3 vaikinai ir katinas bigsmile.gif

sekės puikiai, greit radom bendrą kalbą smile.gif
Atsakyti