Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Osera @ 2013 09 25, 17:43)
ir paklojai uz pagrazinima  g.gif
galetum ir pasirodyti ka grazaus padare  mirksiukas.gif

oho ,dar ir taip buti gali  doh.gif

induke ,o jei arbatytes duotum nakti  g.gif nebemazas jau pipriukas tavo kad valgyti kas pora valandu  ,jug poilsio reikia ir tau  4u.gif  4u.gif

nėr kada pasifotkint. Sumokėjau už kirpimą 100 lt smile.gif . Bet db pusę metų galėsiu su savo garbanom neiti kirptis. Vakar dar buvau tiesiais plaukais, o šiandiena išsiploviau galvą tai visa garbanota.

Pirmo šaltuko sulaukėm 4u.gif Tegul jau pašala naktį,kad diena būtų neapsiniaukus ir šiltesnė.

Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 09 26, 08:43)
Pirmo šaltuko sulaukėm  4u.gif Tegul jau pašala naktį,kad diena būtų neapsiniaukus ir šiltesnė.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

Nebloga dienike siandien nusimato smile.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Osera, prieš naktį jam duodu sočios koės su mišiniu, šiaip jis neišalkęs būna, jam reikia artumo, soskės neima, aš ją atstoju doh.gif Šiaip va ir šią naktį davėsi, verkšleno, tada ištepiau burną dentinox, užmigo...dantys kamuoja jaučiu...O su arbata aš bijau, kad neišsibudintų, nes butelio aš jam neduodu, nu kažkaip nenoriu dar ir prie jo pripratinti, geria iš puodelio arba gertuvės... Miega jis labai jautriai, nu nėra, kad įmigtų, nežinau, gal pirksiu tuos homeopatinius dentikind, dermokind berods g.gif nu jautruolis jis toks pas mane ir maminukas g.gif
Papildyta:
Jovkaww, na sumoki bonasforcoje, bet labai gražiai apkirpdavo, anksčiau kirpausi ten, dabar gaila pinigų....nes man tai minimum kas 3 menesius reikia kirptis, o dažytis kas mėnesį....

Beje, vakar dantų nesilantavo, nes nepilnai idygę, o taisė skylutę, na anąkart MB vedė, tai arba aš nesupratau, arba jis nesuprato lotuliukas.gif Tai pirmą kartą tvarkė N dantį, labai faina jaunutė stomatologė, viską aiškino N kaip taiso, tai puikiai mano mergina susitvarkė dantį ir sakė "mama, mačiau, kaip iš danties kirminus traukė ir metė į šiukšlių dėžę", tai visa patenkinta "atnaujintu" dantuku biggrin.gif dar viena skylutė yra, spalio mėnesį eisim tvarkytis.....
Papildyta:
vakar taip pavargau, kad šiandien tingiu tingėti doh.gif
O dar per šiandien ir rytoj turiu užsakyti roletus, pasiimti siuntinį iš siuntų skyriaus, ir nusipirkti briketų krosnelei ax.gif ir gerai, kad N šią savaitę jau nebėra būrelių thumbup.gif Einu kavos pasidaryti kol mažas miega, kas prisijungs? g.gif
Atsakyti
laba, aš jau po kavos

ryte šaltoka buvo, man šnd mamadienis, bet lėkiau porai valndų į darbą, nes nebegalėjau atidėliot iki rytojaus, dar po pietų teks pavažiuot vienu adresu tikrinimą padaryt.

musm šiandien būrelių diena biggrin.gif
Atsakyti
Aš jungiuos iš miesto grįžau, laukutyje pabuvom su Vaidute, pasigrąžinau biggrin.gif eis jaučiu pana miegot su tėtuku:)

Man neduoda ramybes iš Avivos dėl darbo, bet kad velgi nk gero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 09 26, 10:11)
Beje, vakar dantų nesilantavo, nes nepilnai idygę, o taisė skylutę, na anąkart MB vedė, tai arba aš nesupratau, arba jis nesuprato  lotuliukas.gif  Tai pirmą kartą tvarkė N dantį, labai faina jaunutė stomatologė, viską aiškino N kaip taiso, tai puikiai mano mergina susitvarkė dantį ir sakė "mama, mačiau, kaip iš danties kirminus traukė ir metė į šiukšlių dėžę", tai visa patenkinta "atnaujintu" dantuku  biggrin.gif  dar viena skylutė yra, spalio mėnesį eisim tvarkytis.....
Papildyta:
vakar taip pavargau, kad šiandien tingiu tingėti  doh.gif
O dar per šiandien ir rytoj turiu užsakyti roletus, pasiimti siuntinį iš siuntų skyriaus, ir nusipirkti briketų krosnelei  ax.gif  ir gerai, kad N šią savaitę jau nebėra būrelių  thumbup.gif  Einu kavos pasidaryti kol mažas miega, kas prisijungs?  g.gif

Ar tik ne pas tą pačią tvarkom vaikaims dantis? smile.gif Lygiai taip mūsiškė Šiaulienė elgiasi. Ryt važiuojam ir mes. Mažius jau laukia važiavimo pas ją - duoda po dovanų dėžutę pasknisti. Pirmus kartus tvarkė dantis tėčiui ant kelių sėdint.
Nu tu ir sukiesi blink.gif jau užpavydėjau, nes aš nusisėdėjus negyvai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 09 26, 15:17)
Ar tik ne pas tą pačią tvarkom vaikaims dantis?  smile.gif  Lygiai taip mūsiškė Šiaulienė elgiasi. Ryt važiuojam ir mes. Mažius jau laukia važiavimo pas ją - duoda po dovanų dėžutę pasknisti. Pirmus kartus tvarkė dantis tėčiui ant kelių sėdint.
Nu tu ir sukiesi  blink.gif  jau užpavydėjau, nes aš nusisėdėjus negyvai  biggrin.gif



nea, mes pas tokią jaunutę, netekėjusią..... "Vilties" kinikoje taisomės...

nu bet kad svoris nekrenta doh.gif Užsakiau roletus thumbup.gif pasiėmiau siuntinį, ir briketus nusipirkau, vat biggrin.gif
Eisiu košę daryti mažiui, ir jei liks laiko, dar anketą pildysiu, kad mitybą sustatytų ax.gif

Kur rudenine ir kitos dingusios??????????
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 09 26, 19:35)
nea, mes pas tokią jaunutę, netekėjusią..... "Vilties" kinikoje taisomės...

nu bet kad svoris nekrenta  doh.gif Užsakiau roletus  thumbup.gif pasiėmiau siuntinį, ir briketus nusipirkau, vat  biggrin.gif
Eisiu košę daryti mažiui, ir jei liks laiko, dar anketą pildysiu, kad mitybą sustatytų  ax.gif

Kur rudenine ir kitos dingusios??????????

Šaunuolė biggrin.gif
Kitos stengiasi nesėdėt prie kompo, nes šalta vienoj vietoj sėdėti. lotuliukas.gif

Ką tokio siunteis?

Mano mažiui linksma diena darželyje - isi vaikai nešėsi mašinas su distanciniu valdymu ir vyks lenktynės. Smagu turėtų būti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovkaww: 27 rugsėjo 2013 - 09:32
QUOTE(Reginiukas @ 2013 09 26, 12:59)
laba, aš jau po kavos

ryte šaltoka buvo, man šnd mamadienis, bet lėkiau porai valndų į darbą, nes nebegalėjau atidėliot iki rytojaus, dar po pietų teks pavažiuot vienu adresu tikrinimą padaryt.

musm šiandien būrelių diena  biggrin.gif


ir kaip sekasi darbuotis ?jau isivaziavai ?
ar vaikuciai sveiki ?
QUOTE(Averita @ 2013 09 26, 14:39)
Aš jungiuos iš miesto grįžau, laukutyje pabuvom su Vaidute, pasigrąžinau biggrin.gif  eis jaučiu pana miegot su tėtuku:)

Man neduoda ramybes iš Avivos dėl darbo, bet kad velgi nk gero doh.gif

tai gerai kad neduoda ramybes mirksiukas.gif reiskias esi reikalinga ..tik ar ten naudos dirbant butu ,cia klausimas .
QUOTE(Indukė @ 2013 09 26, 19:35)

nu bet kad svoris nekrenta  doh.gif Užsakiau roletus  thumbup.gif pasiėmiau siuntinį, ir briketus nusipirkau, vat  biggrin.gif
Eisiu košę daryti mažiui, ir jei liks laiko, dar anketą pildysiu, kad mitybą sustatytų  ax.gif

Kur rudenine ir kitos dingusios??????????

ei ,kad nebera kur tau bekristi ...viskas thumbup.gif
kokia kaina uz briketus mokejai ? mamai reikia ax.gif

QUOTE(jovkaww @ 2013 09 27, 10:31)

Mano mažiui linksma diena darželyje - isi vaikai nešėsi mašinas su distanciniu valdymu ir vyks lenktynės. Smagu turėtų būti smile.gif

thumbup.gif smagu bus atrakcija ....tik kad nesulauzytu masinytes .Mano pernai nusinese ir parsinese nulauzta antena nuo distancinio doh.gif

pas mus darzelyje tik penktadieniais nesai vaikai zaisliuku ,kitom dienomis neleidzia .Tai manasis kaip laukia penktadienio kada gales nusinesti kazka .O tada vyskta zaislu pristatymas ,iss kur gavai ir tttt
siandien nesesi puponautus doh.gif tai kol ryte rengiau jis mokinosi ka sakys biggrin.gif


LABAS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 09 27, 10:31)
Ką tokio siunteis?



sesuo atsiuntė, dirba UT, tai siunte neringai baletui triko, cia pas mus 30 t, o per ja 15 lt, ir siaip tuo paciu atsiunte vasarine suknike, kelnikes, nes po 36 lt viskas dabar... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Osera @ 2013 09 27, 10:53)
ei ,kad nebera kur tau bekristi ...viskas  thumbup.gif
kokia kaina uz briketus mokejai ? mamai reikia  ax.gif



jo jo, tik niekur netelpu doh.gif o svajoju jau metus laiko apie dzinsus, bet as principinga, nauju nepirksiu, turiu sublogti biggrin.gif

ermitaze pirkau uz 5,49 , bet pirkau grynai krosnelei, nes malku turime daug, bet man su jais greiciau uzsikuria, idedu juos, viena tablete, isvaziuoju i darzeli, ir kai gryztu po 20 minuciu buna jau gerai isidege, tada jau kalade metu ir 4 val ramu biggrin.gif Bet kazkaip sunkiai syla namai, vejas toks labai, na sandarus langai, bet pirmame aukste erdve, antrame aukste irgi erdve, nera duru, tai siandien sunkiai syla namai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Osera @ 2013 09 27, 10:53)
pas mus darzelyje  tik penktadieniais nesai vaikai zaisliuku ,kitom dienomis neleidzia .Tai manasis kaip laukia penktadienio kada gales nusinesti kazka .O tada vyskta zaislu pristatymas ,iss  kur gavai  ir tttt
siandien nesesi puponautus  doh.gif tai kol ryte rengiau jis mokinosi ka sakys  biggrin.gif
LABAS  smile.gif



pas mus bet kada gali, bet maniske tik puponautus nesasi retkarciais, nera megeja nestis zaislus schmoll.gif
bet siaip fainiai sugalvojo, kad su pristatymu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 09 27, 10:53)
tai gerai kad neduoda ramybes  mirksiukas.gif reiskias  esi reikalinga ..tik ar ten naudos dirbant butu ,cia klausimas .


va būtent biggrin.gif eina jie ....su savo tokiais pasiūlymais doh.gif doh.gif lotuliukas.gif

sėdėsiu ir džiaugsiuos motinyste wub.gif

ai vaikutį žiūrėsiu pažįstamos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 27, 12:52)
sėdėsiu ir džiaugsiuos motinyste wub.gif

ai vaikutį žiūrėsiu pažįstamos lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
beje, gal žinote iš kur nusipirkti džiovintuvą? gal verta siųstis? osera, gal tu žinai? per tave kažkada tiesintuvą gi siunčiausi biggrin.gif vakar nuėjau į saulės miestą, į virtriną, pigiausias džiovintuvas 249 lt blink.gif buvo 2 konsultantes, prie manęs net nesivargino prieiti, nors žmonių nebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti