Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

laba

žygutis mūsų dar sirguliuoja, nors tempos nebėra, bet viduriavo savaitgalį, žilvinas db krito su tempa miegot, įtariu sirgs doh.gif , smagumynai unsure.gif

Šiandien Rugilė su darželiu šoko prie savivaldybės, ar buvo jūsų vaikučių? nes dauguma priešmokyklinukai šoko ax.gif

savaitgalį mes žygyje klaipėdoje buvom, sekmadienį grybavome, db valgau grybukus, dar vaikai į chorą vakar katedros lėkė, taip ir gyvenam, kaip kitoms sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 09 16, 18:02)
laba

žygutis mūsų dar sirguliuoja, nors tempos nebėra, bet viduriavo savaitgalį, žilvinas db krito su tempa miegot, įtariu sirgs  doh.gif , smagumynai  unsure.gif

Šiandien Rugilė su darželiu šoko prie savivaldybės, ar buvo jūsų vaikučių? nes dauguma priešmokyklinukai šoko  ax.gif

savaitgalį mes žygyje klaipėdoje buvom, sekmadienį grybavome, db valgau grybukus, dar vaikai į chorą vakar katedros lėkė, taip ir gyvenam, kaip kitoms sekasi?

sake kad daug vaikuciu buvo mieste ...bet salta ,tikekimes kad neapsirgs
maciau tavo vyriskio ir Rugiliuka foto thumbup.gif

o kas buna su mazuoju kaip dabar serga ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 09 16, 09:47)
labas
averia tavo pupai  4u.gif kad neisisirgtu


Sergam, bet imam 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
KUKU



nesusalote ax.gif
oras tai brrr,tikras ruduo ....noriu bobu vasaros smile.gif

iskeliavo mano mazulis i darzeli. thumbup.gif visas patenkintas
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus mano jaunikaičiui 4u.gif
Atšventėm namie, iškepiau 2 tortus - vienas namie kempiniukas, kitą į darželį. Ramiai, nes vaikai po virusų, aš antra savaitė 37 tempa ir kelios dalys laikosi.
Svaitgalį Rygoj buvom gavę kuponą dovanų - tai dviese su vyru pasibuvom 8 val ant kojų.
Ruošiamės biški su draugais į Turkiją savatei. Tai jau kelione gyvenu. biggrin.gif

Mažiui darželyje patinka, tik šiandiena ryte matuoju rudeninius batus nuo pavasario - maži - doh.gif . Reikia batų db mums. Užrašiau į krepšinį tai labai džiaugiasi, nes labai mėgstą jį žaisti. Ir kieme ir pas senelius žaidžia. Labai domisi - gal dėl to, kad čempionatas vyksta biggrin.gif
Atsakyti
mano mergina vakar sako, noriu eiti i futbolo bureli g.gif nors kliedi ir del dailes ir dainavimo,o dar prisinese lankstuku muzikos mokyklos,sokiu doh.gif ir visur nori doh.gif g.gif

sveikos wink.gif
Papildyta:
sveikinimai jubiliatams happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 09 16, 18:08)
sake kad daug vaikuciu buvo  mieste ...bet salta ,tikekimes kad neapsirgs
maciau tavo  vyriskio ir  Rugiliuka foto  thumbup.gif

o kas buna su mazuoju kaip dabar  serga ?

mb kol kas dar būna, jei sirgs, imsis jis biuliotenį, nes ir žilvinas vakar krito doh.gif

rasixe, tai pabandykit kažką, gal nepatiks ir atkris dar koks būrelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas 4u.gif

Sirguliuojantiems 4u.gif

uogakr, kur vedi M i futbola? manasis nebenori krepsinio lankyti, sako, geriau futbolas, bandytumem ir mes eiti, dar karate nori, uzsirasem i anglu ir vokieciu kalbas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2013 09 18, 08:43)
Labas rytas suraitytas  4u.gif

Sirguliuojantiems  4u.gif

uogakr, kur vedi M i futbola? manasis nebenori krepsinio lankyti, sako, geriau futbolas, bandytumem ir mes eiti, dar karate nori, uzsirasem i anglu ir vokieciu kalbas  ax.gif



sveikos,

Rudenine, dar nevedu . sake per mazas, tai nuo kitu metu 4u.gif karate lanko ir bandys i vokieciu. norejom i anglu, bet auklėtoja atkalbejo. sake nieko ten nemoko. nera jokio rezultato g.gif

i kuria mokykla L eis ?
Atsakyti
labas


pasakokite kokias pratybas siemet perkate maziukams g.gif
ka jau moko darzeliuose ?

Mums reikia nupirkti Piestuko pasaulis ax.gif
Atsakyti
Mes pirkom priešmokyklinukams mirksiukas.gif su dviem zuikiais mirksiukas.gif

o del mokyklos ir aš suku galvą, daug kas Romuvą siūlo
Atsakyti
SVEIKINAME LUKA SU 6 GIMTADIENIU

user posted image
Atsakyti