Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Po savaitgalio namus pasiekėm, išsikraunam, rūbų pasikraunam ir ryt vėl važiuojam 4u.gif Viltę reikia paskiepyti smile.gif Kaimai, grynas oras šašlykiukas, pirtėlė, nuostabu thumbup.gif ir visa šeima kartu, pamiršę viską wub.gif

Visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Averita: 10 birželio 2013 - 16:30
Visoms uz puikius savaitgalius po 4u.gif

jovkaww, kad neprailgtu si savaite mirksiukas.gif

Averita, smagaus laiko jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 10, 17:29)
Po savaitgalio namus pasiekėm, išsikraunam, rūbų pasikraunam  ir ryt vėl važiuojam 4u.gif Viltę reikia paskiepyti smile.gif  Kaimai, grynas oras šašlykiukas, pirtėlė, nuostabu thumbup.gif ir visa šeima kartu, pamiršę viską wub.gif

Visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikos 4u.gif

Matau švytinčią moteriškę pagaliau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
LABAS

ku veikiate ?
man tai galva plysta antra diena ,tai sedziu tyliai biggrin.gif na bet jau siuo metu puse velnio thumbup.gif
reikes eiti i lauka dasisodinti spinatu ,nes baigiu nuvalgyti visus


reginiuk ,ka vaikams sugalvojai gimtadieniui ?
as visai be ideju siais metais blush2.gif o jau laikas butu kazka pradeti galvoti.
zinau kad blogiasiu atveju kieme paruosiu vaikams kazka ,bet kuom uzimti kad galvu nenusisuktu g.gif

averita smagu kad visi kartu ,puikiai laika leidziate thumbup.gif

jovkaw krepsininka augini thumbup.gif

rudenine , o kas butent domian del serviravimmo ? indu isdestymas ,maistas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 11 birželio 2013 - 16:31
QUOTE(Osera @ 2013 06 11, 17:29)
LABAS

ku veikiate ?
man tai galva plysta antra diena ,tai sedziu tyliai  biggrin.gif na bet jau siuo metu  puse velnio  thumbup.gif
reikes eiti i lauka  dasisodinti spinatu ,nes  baigiu nuvalgyti visus
reginiuk ,ka vaikams sugalvojai gimtadieniui ?
as visai be ideju siais metais  blush2.gif o jau  laikas butu kazka  pradeti galvoti.
zinau kad blogiasiu atveju kieme  paruosiu  vaikams  kazka ,bet kuom uzimti kad galvu nenusisuktu  g.gif


man ir galva plyšta jau kokia penkta diena, ir nesuprantu nuo ko čia, nes šiaip lb retai kada skaudėdavo galvą, tai užknisa, geriu vis ibumetina doh.gif
dėl gimtadienių tai nk labai daug dar negalvojau, žinau kad paigalvosiu keletą žaidimų jei vaikams bus nuobodu, o daugiau tai planuojam "Geltonoj" švęt, dar reikia galutinai nuspręst, nes į butą nebetelpa visi draugai lotuliukas.gif , o daugiau neturim kur, pernai nuomavomė sodybikę, bet lb šeimininkė nepatiko, o šimet taip pigiai neberandam unsure.gif

mes jau laukuty pabuvojom, db užmigo mažiuka pietų, rugilė dar liko ant smėlio žaist, mąstau ką valgyt padaryt, bet nk nesugalvoju rolleyes.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif

Averita, dziaugiuosi uz jus thumbup.gif kaip sakant po juodo periodo visada ateina baltas mirksiukas.gif Tik laiko klausimas-kada...
Osera, kad galvos nebeskaudetu 4u.gif jau tikiuosi praejo ax.gif

Smagiai vasarojate visos, dziaugiuose..Beje, tai kaip supratau buvo meetas mini Saules terasoj? g.gif
Mes vakar gryzome is palangos, uzsukome i kaima, ten dar avziavome tetos tokios sveikinti su gimtadieniu. pasiliko mano neringa kaime, nes turi du oziukus uosviai, nu superiniai thumbup.gif maziukai, tokie svelnus rolleyes.gif paskui neringa vaiksto visur lotuliukas.gif tai kur ji bevaziuos namo, nors sake tetuko pasiilgau, bet noriu auginti oziukus, nu ji prie gyvunu tokia...Atvaziuosim su tetuku kada. Tai vakar vakare velai gryzom su azuoliuku dviese, o siandien vakare MB gryzta, tik sake kazkoks virusas, temperatura jaucia, karstis pila doh.gif nakti vairavo, sake kankinausi tiesiog doh.gif na tai ryt eis pas gydytoja ir bilioteni pasiims, tikiuosi neuzkres maziuko unsure.gif O as i kirpykla uzsirasiusi, i darba reikia, na kaip nors....Reikia tvarkytis, namai pilni dukiu, bet tingiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 06 12, 13:50)

Mes vakar gryzome is palangos, uzsukome i kaima, ten dar avziavome tetos tokios sveikinti su gimtadieniu. pasiliko mano neringa kaime, nes turi du oziukus uosviai, nu superiniai  thumbup.gif  maziukai, tokie svelnus  rolleyes.gif  paskui neringa vaiksto visur  lotuliukas.gif  tai kur ji bevaziuos namo, nors sake tetuko pasiilgau, bet noriu auginti oziukus, nu ji prie gyvunu tokia...Atvaziuosim su tetuku kada. Tai vakar vakare velai gryzom su azuoliuku dviese, o siandien vakare MB gryzta, tik sake kazkoks virusas, temperatura jaucia, karstis pila  doh.gif  nakti vairavo, sake kankinausi tiesiog  doh.gif  na tai ryt eis pas gydytoja ir bilioteni pasiims, tikiuosi neuzkres maziuko  unsure.gif O as i kirpykla uzsirasiusi, i darba reikia, na kaip nors....Reikia tvarkytis, namai pilni dukiu, bet tingiu  doh.gif

niu va kaip smagiai neringutei bus pasibūt thumbup.gif , o tetukui jūsų inkim greičiau pasveikt, va grįš pamatysi pas jus, ir tuoj pagydysit thumbup.gif

mes mastom su vaikais ką čia nuveikus, jau atsobodo tas kiemas, bet kad nlb yra kur daugiau nulėkt cool.gif
Atsakyti
niu ka mamkos su vaikiukais veikiat? a geriu kavikę, spaudimas pasirodo 103/65, va dėl ko vaištau kaip girta kelinta diena doh.gif , tai geriu jau antra puodą stiprios kavos unsure.gif

ryt sesiukė mano mažiukė su vaikinu atvaro, tai pasibūsim kelias dienas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 13, 12:58)
niu ka mamkos su vaikiukais veikiat? a geriu kavikę, spaudimas pasirodo 103/65, va dėl ko vaištau kaip girta kelinta diena  doh.gif , tai geriu jau antra puodą stiprios kavos  unsure.gif

ryt sesiukė mano mažiukė su vaikinu atvaro, tai pasibūsim kelias dienas  thumbup.gif

gerai kad tau kava padeda 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mano spaudimas normalus 100/75
o siaip buna 85-90/75 ,tai kava geriama tik ryte ,o jei antras puodelis isgeriams tai sirdis lipti pradeda doh.gif


mes pasitaiseme pietus ,pridariau suktinuku su spinatais tongue.gif labai skanu
eis mazius pietu miegoti ,o as eisiu jo kambario langu valyti doh.gif o paskui dar grindis isisšveisti reikes baltas doh.gif bet cia darbai jei neaptyngsiu papietavus blush2.gif


labas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 13, 13:09)
gerai kad tau kava padeda  4u.gif  4u.gif  4u.gif
mano spaudimas  normalus 100/75
o siaip buna  85-90/75 ,tai kava geriama tik ryte ,o jei antras puodelis isgeriams tai sirdis lipti pradeda  doh.gif
mes pasitaiseme pietus ,pridariau suktinuku su spinatais  tongue.gif labai skanu
eis mazius pietu miegoti ,o as eisiu jo kambario langu valyti  doh.gif o paskui dar grindis isisšveisti reikes baltas  doh.gif bet cia darbai jei neaptyngsiu papietavus  blush2.gif
labas  ax.gif

- nepadeda, bet nežinau ką gert, nėr taip buvę doh.gif

--, tai remončiukas jau baigtas bigsmile.gif

aš pietum barščių viriau, eisim su mažiu valgyt ir į lauką, lb mažai pietukų pamiegojo
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 13, 13:35)
- nepadeda, bet nežinau ką gert, nėr taip buvę  doh.gif

--, tai remončiukas jau baigtas  bigsmile.gif

aš pietum barščių viriau, eisim su mažiu valgyt ir į lauką, lb mažai pietukų pamiegojo

tai kad nedaug dareme rolleyes.gif tik perdazeme sienas lubas ir viskas .Dabar reikia uzuolaidu ,lempos ,viska nori su masinomis ,bet man taip laikina cia ...o kur paskkui kisti reikes .Tai gal ikalbesiu bet masinu bent uzuolaidas ax.gif


o ka tavo dyckiai veikia per dienas ?

pabandyk spaudima pasikelti su juoda arbata ,bet jau tokia gerai pamirkyta turi buti smile.gif man geriau veikia nei kava ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 13, 14:12)
tai kad nedaug dareme  rolleyes.gif tik perdazeme sienas lubas ir viskas .Dabar reikia  uzuolaidu ,lempos ,viska nori su masinomis ,bet man taip laikina  cia ...o kur paskkui kisti reikes  .Tai gal ikalbesiu  bet masinu  bent uzuolaidas  ax.gif
o ka tavo dyckiai veikia per dienas ?

pabandyk spaudima pasikelti su juoda arbata ,bet jau tokia  gerai pamirkyta turi buti  smile.gif man geriau veikia nei kava  ax.gif

žilvinas dar šią savaitę eina į stovykla mokykloj, ir futbolo būreli ar yra, o rugilė tai kieme nuo ryto lig vakaro, daug draugų turi, tai ir žaidžia ten, daugiau nk ir neveikiam blush2.gif
Atsakyti