Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Sveikutės,

Kiprą su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
šiandien 18 val važiuosime į choreografiją, kažin ar patiks N g.gif Su mažiuku būsim, dar į antrą aukštą, pasitampysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 09 05, 11:16)
labas  4u.gif
šiandien 18 val važiuosime į choreografiją, kažin ar patiks N  g.gif  Su mažiuku būsim, dar į antrą aukštą, pasitampysiu  ax.gif

na ar patiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 09 04, 18:52)
imu visus, prireiks smile.gif

laba merginos, na kaip vaikučiams darželiuose, kas sugrįžot į kokius būrelius, kokios naujienos?  ax.gif


sveikos 4u.gif
Markui darzeli patinka. Rudenines L nesulaukia . pasirinko futbolo ir anglu burelius. na dar atskirai tes karate .

INDUKE, kaip sekes ?
Atsakyti
labas 4u.gif
na ką, vakar buvome balete, buvo apie 30 mergaičių su tėveliais. Tai pasiėmė vadovė jas į salę, o administratorė sako pakalbėsiu su tėveliais. Mokestis 70 lt (60 lt vadovei ir 10 lt renkamas mokestis kelionems), tapkutes pasius,nupirkti batas pedkenes, ir balta triko..sijonus raudonus duos. Visada suristi plaukus i kuoda. Na pakalbejo aplamai apie baleta ir t.t. Grįžta vaikai, žiūriu vadovė iš tų 30 atsirinko 5 vaikus, sako kiti eikite pas tėvelius,o šių vaikų, kuriuos atsirinkau, tėveliai ateikite pas mane. Tarp tų 5 vaikų ir mano N buvo, žodžiu tie vaikai jau eis su pažengusiais, sako be problemų manau juos pasivys, o kiti visi lankys atskirai kaip pradedantys. Užpildėme prašymus, tik man trečiadienis dubliuojasi su choru, tai sako tada eikite vieną trečiadienį į chorą, kitą trečiadienį į baletą, aišku sako, biški durnai, arba tada eina antrą kartą savaitėjė su pradedančiaisiais, bet sako vėl durnai, žodžiu nežinau ką darysiu dar. Nieko negalvoju, eisim antradienį, matysiu dar kaip N patiks, kol kas sakė noriu lankyti, bet gi ateitis parodys g.gif Kitais metais vis tiek turės pasirinkti šokiai ar choras, nes kai bus pamokos, nespėsim visur schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indukė: 06 rugsėjo 2013 - 09:10
QUOTE(Indukė @ 2013 09 06, 10:06)
labas  4u.gif
na ką, vakar buvome balete, buvo apie 30 mergaičių su tėveliais. Tai pasiėmė vadovė jas į salę, o administratorė sako pakalbėsiu su tėveliais. Mokestis 70 lt (60 lt vadovei ir 10 lt renkamas mokestis kelionems), tapkutes pasius,nupirkti batas pedkenes, ir balta triko..sijonus raudonus duos. Visada suristi plaukus i  kuoda. Na pakalbejo aplamai apie baleta ir t.t. Grįžta vaikai, žiūriu vadovė iš tų 30 atsirinko 5 vaikus, sako kiti eikite pas tėvelius,o šių vaikų, kuriuos atsirinkau, tėveliai ateikite pas mane. Tarp tų 5 vaikų ir mano N buvo, žodžiu tie vaikai jau eis su pažengusiais, sako be problemų manau juos pasivys, o kiti visi lankys atskirai kaip pradedantys. Užpildėme prašymus, tik man trečiadienis dubliuojasi su choru, tai sako tada eikite vieną trečiadienį į chorą, kitą trečiadienį į baletą, aišku sako, biški durnai, arba tada eina antrą kartą savaitėjė su pradedančiaisiais, bet sako vėl durnai, žodžiu nežinau ką darysiu dar. Nieko negalvoju, eisim antradienį, matysiu dar kaip N patiks, kol kas sakė noriu lankyti, bet gi ateitis parodys  g.gif  Kitais metais vis tiek turės pasirinkti šokiai ar choras, nes kai bus pamokos, nespėsim visur  schmoll.gif  g.gif

oi kaip faina kad N jau su pažengusiais gales lankyti, tik aišku gaila kad dubliuojasi būreliai, bet gal pvz tik šiemet dubliuosis, ar choro jau tikslus laikas užsiėmimų? gal dar viską suderinsit, o gal kažkas nebepatiks, matysit dar, bet džiaugiamės už Neringą, šaunuolė 4u.gif

mes šnd su vaikais panevėžy buvom, su vaikais ėjom žygį, įveikė 15 km trasą thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
tai kur dingusios visos?
Rudenine, tai aišku kur biggrin.gif thumbup.gif
Viilda, kam pasimatymą prie gaižio buvai paskyrusi šiandien ir sms rašei, kąąąą? biggrin.gif
mes tai apsirgom, na suslogavo vaikai mano, tai namie sėdim, tiksliau nesėdim, reikalų gi krūvos, vakar vadovė paskambino, kad atvežtumėm į repeticijas N šokti pusvalandį, nes pirmadienį šoks prie didžvario mokykos, sako kito vaiko nespėsim apmokyti, tai vežiau šiandien, su Ą prie darželio pasivaikščiojom. Taip ir vežiosiu visą savaitę, na sloga yra, jau mažėja, temperatūros nėra, bus matyti g.gif Ą didesni liūliai kankina doh.gif verysad.gif ir pačiai ausį skauda, gerklę....
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 09 10, 13:18
)
Viilda, kam pasimatymą prie gaižio buvai paskyrusi šiandien ir sms rašei, kąąąą?  biggrin.gif


ne nu niekur nepasislėpsi lotuliukas.gif

vyro laukiau žinutę Reginiukui rašiau, buvau pokalbyje dėl darbo ax.gif

Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Averita: 10 rugsėjo 2013 - 13:24
Averita, aišku, kad nepasislėpsi biggrin.gif
Aš prie šviesoforo su mašina žalios laukiau kol užsidegs, važiavom iš saulės miesto, nupirkau N špilgų ax.gif
O kaip pokalbis? kokio tu darbo ieškai? g.gif jei ne paslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 09 10, 16:43)
O kaip pokalbis? kokio tu darbo ieškai?  g.gif  jei ne paslaptis  mirksiukas.gif


Pokalbis normalus, darbas ka as zinau...bandysiu pirmadieni paziuret kaip ten kas, bet jauciu, kad nieko gero...didmenine mazmenine prekyba kvepalais g.gif
o ieskau kazko su prekyba, aisku Iki , maximu, norfu net neziuriu...

Atsakyti
Sveikiname Laurą su 6 metukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,


Laurui :4u: 4u.gif 4u.gif 6-to gimtadienio proga biggrin.gif
Atsakyti