Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Reginiukas @ 2013 09 03, 20:52)
žiauriai , labai daug darbo pridavė, nesijaučiau smagiai, tik darbas ir stresas, stengiausi tik spėt viską pasidaryt, tai nejaučiu kojų, galvą baisiausiai skauda, žo nieko nieko gero  verysad.gif

laikykis ,reikes laiko kol pilnai isivaziuosi i darbus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
maniškė tai patenkinta eina į darželį, 3,5 mėnesio nebuvusi, pasiilgusi vaikų, nors pas ją į grupę atėjo daug mažesnių, iš anos grupės liko 8 2007 metų gimimo, o kiti išėjo į mokyklą... Prasidėjo mano vežiojimai rytais, vakar, užvakar buvom chore, ryt žadu nuvežti pasibandyti į choreografiją kultūros namuose. Tik pagalvoju kiek man visur vežiojimo su ąžuolu ant rankų doh.gif vakar jau nugarą skaudėjo, bet geriau gailėsiuos ką padariau, negu ko nepadariau biggrin.gif bandysim visur suspėti g.gif
Averita, o į seną darbą nežadi grįžti? osera, o nebandei kokius papildomus mokslus dar krimsti? tu man labai tiktum būti kokia administratorė, nu tokiam ofisiniam darbui g.gif čia mano pamąstymai, nepyk, jei nusišneku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 09 04, 12:30)
Labas  4u.gif
maniškė tai patenkinta eina į darželį, 3,5 mėnesio nebuvusi, pasiilgusi vaikų, nors pas ją į grupę atėjo daug mažesnių, iš anos grupės liko 8 2007 metų gimimo, o kiti išėjo į mokyklą... Prasidėjo mano vežiojimai rytais, vakar, užvakar buvom chore, ryt žadu nuvežti pasibandyti į choreografiją kultūros namuose. Tik pagalvoju kiek man visur vežiojimo su ąžuolu ant rankų  doh.gif  vakar jau nugarą skaudėjo, bet geriau gailėsiuos ką padariau, negu ko nepadariau  biggrin.gif  bandysim visur suspėti  g.gif
Averita, o į seną darbą nežadi grįžti? osera, o nebandei kokius papildomus mokslus dar krimsti? tu man labai tiktum būti kokia administratorė, nu tokiam ofisiniam darbui  g.gif čia mano pamąstymai, nepyk, jei nusišneku  mirksiukas.gif

o kodel ankciau iselido tuos vaikucius i mokykla ?
o kas vezios kaip iseis i darba ?

induke ,buvo tokiu ketinimu eiti mokytis ....bet siuo metu sveikatos visai nera sad.gif bet tikiuos kad tai laikina busena



SVEIKINAME grazuoliuka KIPRA su gimtadieniu

user posted image
Atsakyti
Osera, todel, kad buvo sumaisyta grupe 2oo6-2oo7 metu gimimo vaikai...vieni isejo i mokykla, kiti dar pasiliko, ir dabar atejo vaikai mazesni, maniske jau nuo pernai moka skaityti, ismoko kartu su tais, kurie isejo i mokykla. O siemet nepatinka, kad atejo mazesni, nu bet yra kaip yra.

tai bureliai vakare gi, o as dirbti zadu iki pietu tik...bent planuoju taip. beje, virs presti sake yra leliukus kas priima, kaip darzelis, nu nerandu internete info, gal zinote g.gif
Atsakyti
Sveikinam Kiprą su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 04 rugsėjo 2013 - 12:55
Didžiausi sveikinimai Kiprui 4u.gif
Atsakyti
Indukė grįšiu į senąjį, naujo kažko gero ir nerasi, į kokią prekybą grįžt ir už 1000 visus nervus padėt nežadu unsure.gif

tik va nesutampa mūsų grafikai, kas blogiausia...

kažkaip kažkada viskas susidėlios...

nors mb dar liepia neskubėt. esu iki 3 metų parašius pareiškimą smile.gif

dar močiutės sveikata prasta, važiuojam kiekvieną savaitgalį , valgyt padarau, aptvarkau, o jei dirbsiu vėl nesulakstysim

vyras dar irgi nelabai gali vairuotoju dirbt, pusę metų geriau, akd stuburo netrankytų, tai jis dirba sandėlyje, o jei man naktinės ir jam, tai kas man vaikus žiūrės...

vnž ir pati nervinuos ir po to vėl rudeniu džiaugiuos biggrin.gif

sakau blogai, kad gyvenime nebūna repeticijų lotuliukas.gif

Kiprui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
averita jei tik iseina manau ir neskubek i darbus .Sugalvok kazka kad namie galetu kazkiek uzsidirbti ,nes ateina ziema neaisku kaip mazoji pirmus metus darzelyje sirgs ...linkiu kad nesirgtu ,bet .....

Atsakyti
Averita, jeigu tik yra menkiausia galimybė, tai aišku nedirbk mirksiukas.gif spėsi grįžti gi į tą darbą, o dar tikrai, kai abudu pagal grafikus dirbat, ne kas...jei ne mano darbas kontorinis, tai neįsivaizduoju kaip būtų su vaikais kai MB nebūna doh.gif doh.gif Aš taip pat nenoriu dirbti, bet yra klientų, kurie nori būtent manęs, pati matau ir kiek klaidų padariusi tai viena, tai kita mano darbuotoja doh.gif neturiu išeities kitos unsure.gif O nesinori prarasti klientų, nes darbas man puikus dėl to, kad pati sau vadovė, kitais metais kai N eis į pirmą klasę, tai reikės ir vežioti ir nebūsiu darbe nuo 8, todėl nesinori man taip viską prarasti, nes kol vaikai maži, tai idealus darbas g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
induke savas verslas visada ,tai ir ziuri kad tik klijentui butu geriau ir tau paciai thumbup.gif dirbtum kazkam gal butu kitaip
Atsakyti
Jei sirgtų aišku, kad biuletenį imčiaus...

tai va ir neskubu, ne truputį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 09 03, 21:17)
Reginiuk 4u.gif  4u.gif  4u.gif

imu visus, prireiks smile.gif

laba merginos, na kaip vaikučiams darželiuose, kas sugrįžot į kokius būrelius, kokios naujienos? ax.gif
Atsakyti