Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Mes šokius irgi lankom, dar žiūrėsim kaip muzikos mokykloje pamokos, jei man susiderins su vedžiojimu tai eisim, ir lankysim dar bažnyčios chorą biggrin.gif
Induke, jei ji nori būtinai leisk, tada matys ar jai patinka ar ne mirksiukas.gif

mes su mažiuku šnd valandikei jau pabuvom daržiuke, yrta vina mergytė metukų laiko, verkė mažutė, ir dar viena tokia smulkutė irgi verkė, daugiau visi ramiai kažkaip vaikučiai, sakau tuoj mano prisijungs į verkiančių gretas, kai viną paliksim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 08 27, 21:40)
Uogakr, aciu  mirksiukas.gif  N maudosi kasdien juroje  biggrin.gif  Bet siaip man labai liudna, kad vasara i pabaiga  verysad.gif  vel namie kiurksosim  unsure.gif
Na N irgi lanko darzelyje sokius, bet neuztenka jai  schmoll.gif

mmm kaip pavydziu poilsio prie juros...gero pasibuvimo 4u.gif


labas

reginiuk ,gal tavo bus drasuolis ir neverks maziukas ax.gif to ir linkiu

mes ryt sulauksime krikstasunio is uk ....mazius laukia labai smile.gif
o as spintas tvarkau ,rubus atrinkineju isaugtus doh.gif nu sakes kaip dyckis auga ,nebespeju pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 08 27, 22:40)
Uogakr, aciu  mirksiukas.gif  N maudosi kasdien juroje  biggrin.gif  Bet siaip man labai liudna, kad vasara i pabaiga  verysad.gif  vel namie kiurksosim  unsure.gif
Na N irgi lanko darzelyje sokius, bet neuztenka jai  schmoll.gif



o pati nelendi i jura ? smile.gif as siemet 1 karta maudziaus ezere, man per saltas vanduo rolleyes.gif buna vasara , kad tik pabraidau ax.gif

Osera, gera mintis del rubu tvarkymo .. reiktu uzsiimt ir perusiuot. atrinktus pas mama vezu i palepe kraunu .. rolleyes.gif

pasoviau kugeli i peciu . nebeismastau ka pietum gamint doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 28 rugpjūčio 2013 - 14:09
QUOTE(uogakr @ 2013 08 28, 14:48)
pasoviau kugeli i peciu . nebeismastau ka pietum gamint  doh.gif


ar rimtai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 28, 16:43)


nevisai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2013 08 28, 15:50)


sakau, kur tą pečių radai bigsmile.gif

šiaip tai labai skirias kur pečiuj keptas , o kur orkaitėj
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 28, 16:53)
sakau, kur tą pečių radai bigsmile.gif

šiaip tai labai skirias kur pečiuj keptas , o kur orkaitėj



tai taip .. 4u.gif bet skanus gavos, šeima soti..
Atsakyti
o as ziemai agurkines sriubos pridariau ,ir dabar pradejau ceburekus smile.gif
bet atsisedau ir taip gera kojom biggrin.gif tai dabar tyngiu keltis eiti juos lipdyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2013 08 28, 14:48)
o pati nelendi i jura ?  smile.gif  as siemet 1 karta maudziaus ezere, man per saltas vanduo rolleyes.gif  buna vasara , kad tik pabraidau  ax.gif



nelendu, bijau del krutiniu, o N neislenda is juros smile.gif O netoli namu kai karsciai buvo, tai maudziausi ne karta
Atsakyti
Labas
Aš šiemet kaip niekad daug maudžiausi ir maudynės mums baigias gal spalio gale lotuliukas.gif
Mano mažius vienas nuo ryto, nes sesė atostogauja pas močiutę. Atsikelia, užrakina duris ir kieme važinėjasi su dviračiu doh.gif Laukiu kitos savaitės kai viskas stoja į vėžias - visi po savo įstaigas.
Atsakyti
visus su rugsejo 1 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Su Naujais mokslo metais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vaidutė be ašaryčių pasiliko, paliksiu gal iki pietų šiandien smile.gif
Atsakyti