Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

labas rytas

Induke puikiai auga abu vaikai thumbup.gif maziukas isvis jei dar be kosyciu tik su pienuku tai super thumbup.gif bet ir valgo daznai nakti ,neleidzia mamytei pailseti verysad.gif

mums irgi dar nekleba dantukai unsure.gif nors draugu vaikai jau po 4 isaugine naujus ax.gif

na ir vakar pasvere mus ,pamatavo ax.gif Tai ugis 112 ,susitraukeme is 116 biggrin.gif
svoris 20,5
apatine eilute sunkiai mate kaip rode rutuliukus ,kaip parode tuos vaikiskus kur masinytes eglutes - mate viska gerai thumbup.gif
tai eisime kita savaite po stomatologo skeipo 6 metu pasidaryti .Ir del pneumo liepe pagalvoti ,nes sake kaina 200 lt g.gif

Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 22, 09:27)
labas rytas

Induke puikiai auga abu vaikai  thumbup.gif maziukas isvis  jei dar be kosyciu  tik su pienuku tai super  thumbup.gif bet ir valgo daznai nakti ,neleidzia mamytei pailseti  verysad.gif

mums irgi dar nekleba dantukai  unsure.gif nors draugu vaikai jau  po 4  isaugine naujus  ax.gif

na ir vakar pasvere mus ,pamatavo  ax.gif Tai ugis 112 ,susitraukeme is 116  biggrin.gif
svoris 20,5
apatine eilute sunkiai mate kaip rode rutuliukus ,kaip parode tuos vaikiskus kur masinytes eglutes  - mate viska gerai  thumbup.gif
tai eisime kita savaite po stomatologo skeipo 6 metu pasidaryti .Ir del pneumo liepe pagalvoti ,nes sake kaina  200 lt  g.gif

mums irgi dar reikia skipa pasiimt, bet kadangi db biški sirgo, tai palauksime 4u.gif

o kaip jūs čia taip sumažėjot lotuliukas.gif
mano tų rutuliukų irgi nesuprato, tik paveiksliukus biggrin.gif

rugilė vieną dantuką jau yra pametus smile.gif
labas rytas mirksiukas.gif

Induke, smagiai augat rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai rūbus dar rikiuoju, šeimyna lauke,trobas apmėčiau, nes idealiai tvarkyt neapsimoka, tas pats kaip per pūgą sniegą valyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 22, 11:41)
Aš tai rūbus dar rikiuoju, šeimyna lauke,trobas apmėčiau, nes idealiai tvarkyt neapsimoka, tas pats kaip per pūgą sniegą valyt doh.gif

oi gerai cia tu pasakei thumbup.gif pas mus su tvarka irgi tas pats ,cia susitvarkai ,cia vel gali eiti doh.gif

averita kiek jus uz skiepa mokejote ?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 21, 17:37)
žaidimai ir pica arba bulvytes, gėrimai, ir saldainių lėkštė. tėveliai gali sėdėt laive, ten galima kavytės užsisakyt, savo galima turėti tik tortą  4u.gif

ačiū už info 4u.gif normali kaina
Papildyta:
QUOTE(Osera @ 2013 08 21, 18:20)
zaidzia ,pica ,vanduo su citrina ir saldainiu saujele .
Mums vidutiniskai gaunasi apie 300-350  .Nes mamkos kavos ,teveliai alucio
pernai dar samdeme  personaza ,tai gavosi dar daugiau
Suki galva del maziuko gimtadienio  g.gif

aha suku smile.gif . Namie jiems nėra kas veikti. Bus tik kokie 4 vaikai gal mirksiukas.gif Nuvažiuotume - vis pasidūktų. Tortą žadu pati kepti su ta cukraus užtempiama mase.
Papildyta:
QUOTE(Indukė @ 2013 08 21, 18:39)
labas visoms  4u.gif
reikalu kruvos, nera kada prisesti prie pc....tai kol mazius miega lauke, N pas drauge isejo i gretima nama, MB daro laiptus...
Vakar buvome pas gydytoja, N sveria 21 kg, ugis 124 cm, mazius - 9100 g ir 71 cm...
Krepsininkai mano vaikai, kaip ir as turejau buti  biggrin.gif  Siaip maziu vesiu pas kardiologa, sake del visa ko, nu kazka lyg girdi  g.gif  N nemate paskutines eilutes, tai registruosiu pas Stazd...., siandien buvo pas dantiste, dar neiskrito nei vienas dantis jai, bet sake kruminius reikes silantuoti...
Dar zadu greitu laiku eiti jau i darba, bent pusei dienos, tik nezinau ka su (.) reikes daryti, nes mazius mano kosiu nelabai pripazysta, nei tyreliu, jam pienukas geriausia  ax.gif  Nakti keliasi kas 3 val valgyti...

maniškis ir nemato paskutinės eilutės. Nematė prieš mėnesį net dviejų eilučių nuo apačios, bet lyg jau gerėja (tfu, tfu, tfu) kai pradėjom tą akį kur gerai mato dengti, nes tada ta tinginė akis pradėjo dirbti. Vakar kaip tik pas Ričk... buvom.
Dantys ir mums vietoj. Ten tuos du krūminukus kaiurus susitvarkėm jau. Šiaip silantais dengia jau naujai išaugusius dantis g.gif Gal kai jie iškrenta apie 12 metus tai ir silantuos.
Dar pasimėgauk namais - neskubėk į darbą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 23, 14:22)
Dar pasimėgauk namais  - neskubėk į darbą.  biggrin.gif



su malonumu pasimegauciau, bet nebelabai turiu iseiti, yra klientu, kurie praso, kad tik as vesciau ju apskaita....nesinori visko prarasti, vis tik patinka man darbas ir kad nepriklausoma esu thumbup.gif

labas visoms 4u.gif
mes palangoje su vaikais, grysim sekmadieni ir pirmadieni N jau soliuos i darzeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 08 27, 11:45)
su malonumu pasimegauciau, bet nebelabai turiu iseiti, yra klientu, kurie praso, kad tik as vesciau ju apskaita....nesinori visko prarasti, vis tik patinka man darbas ir kad nepriklausoma esu  thumbup.gif

labas visoms  4u.gif
mes palangoje su vaikais, grysim sekmadieni ir pirmadieni N jau soliuos i darzeli  ax.gif

smagiai pasibūkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Induke kai toks darbas tai aišku 4u.gif

O kai mano toks darbas, tai į mišką nepabėgs, ar šiandien ar ryt ar už mėnesio t patį rasiu lotuliukas.gif

Atsakyti
labas 4u.gif
Averita, taip, tau tikrai nepabėgs mirksiukas.gif O kai turi kažką savo, tai ramiai nepaatostogausi schmoll.gif schmoll.gif

Kur žadate leisti mažiukus, į kokius būrelius? Maniškė eisi ir toliau 3 metus į diemedėlio chorą, ir galvoju eiti į priėmimą 09.05 choreografijos studiją "aušrelė" g.gif na nori ji tų šokių, MB sakė neapsikrauk su vežiojimais, nes dar ir su mažiuku visur turėsiu važinėtis, nu bet.....ne amžinai gi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 08 27, 17:39)
labas  4u.gif
Averita, taip, tau tikrai nepabėgs  mirksiukas.gif O kai turi kažką savo, tai ramiai nepaatostogausi  schmoll.gif  schmoll.gif

Kur žadate leisti mažiukus, į kokius būrelius? Maniškė eisi ir toliau 3 metus į diemedėlio chorą, ir galvoju eiti į priėmimą 09.05 choreografijos studiją "aušrelė"  g.gif  na nori ji tų šokių, MB sakė neapsikrauk su vežiojimais, nes dar ir su mažiuku visur turėsiu važinėtis, nu bet.....ne amžinai gi  ax.gif



sveikos,

Markas tes karate treniruotes ir dar gal ka darzeli uzsimanys g.gif Markas ir be vieno dantuko .. oi bus grupej bedanciuku bigsmile.gif


Induke, gero pasibuvimo 4u.gif 4u.gif paskutines vasaros dienos , ech ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 27 rugpjūčio 2013 - 17:27
Viltė šokius lankys, nebent darželis dar kažką pasiūlys, bet ten tik šiaip sau tie būreliai...

o muzikos mokyklos lankyt nebenori, tai ir nereikia...

šiaip tai jaučiu jai tai tik į kokį žirgyną, aplamai kažką su gyvūnais,bet neprivažinėsi į kokius Kurtuvėnus smile.gif tai tiek smile.gif

o mažoji pažiūrėsim kam gabi bigsmile.gif

Atsakyti
Uogakr, aciu mirksiukas.gif N maudosi kasdien juroje biggrin.gif Bet siaip man labai liudna, kad vasara i pabaiga verysad.gif vel namie kiurksosim unsure.gif
Na N irgi lanko darzelyje sokius, bet neuztenka jai schmoll.gif
Atsakyti