Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Averita @ 2013 08 20, 15:21)
Osera su mb darbavomės šiąnakt, jis kol sulčių 100 l sutvarkė, aš rūbus vasarinius tvarkiau smile.gif

Dėl skiepo Viltę mes skiepijom, virusinėmis nesirgo, bet žinok ar čia sutapimas, ar čia ne...

Žygiui sveikatos 4u.gif

Mn šiandien galva be proto skaudėjo, dukrytės geros, išėjo žaist, mamai leido miegot.

Reiktų iki Maxės gal rūbų pažiūrėt g.gif

Aš turbūt be spalio negrįšiu į darbą, mb dbr reikia įsivažiuot smile.gif

o pas mus niekas negeria obuoliu sulciu unsure.gif

o kaip tb sveikata ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 20, 14:41)
vargsiukas  4u.gif turbut bacila  bus nuo R pasigaves

mes kitos savates gales sulauksime sveciuose savo mazajo krikstasunio  thumbup.gif ir smagu ,ir  jau istirko atpratus nuo tokiu maziuku  ax.gif

jo, greičiausiai pagavo verysad.gif , pradėjau antibus duot verysad.gif

jei laukiat svečiuose, tai daiktai kurie tau brangūs ir dūžta klk aukštyn rolleyes.gif , šnd kūma žygučio buvo aplankyt, tai po poros valandų pabuvimo, klausė iš kur pas mane tiek kantrybės su jais visais lotuliukas.gif , sako aš senai rėkt būčiau pradėjus ant visų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 20, 15:51)
o pas mus niekas negeria obuoliu sulciu  unsure.gif

o kaip tb sveikata ?


-pas mus ir geria ir burokėlius vakuoju dbr tik su sultimis
mirksiukas.gif
--gera, gerai jaučias ir gerai atrodo biggrin.gif tokiais žandais biggrin.gif kai prieš operaciją iš vis suvargęs buvo ir pajuodęs nuo skausmo unsure.gif

šiandien jam baigias biuletenis, gavo grupę ir keliaus į darbą turbūt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 20, 16:20)
jo, greičiausiai pagavo  verysad.gif , pradėjau antibus duot  verysad.gif

jei laukiat svečiuose, tai daiktai kurie tau brangūs ir dūžta klk aukštyn  rolleyes.gif , šnd kūma žygučio buvo aplankyt, tai po poros valandų pabuvimo, klausė iš kur pas mane tiek kantrybės su jais visais  lotuliukas.gif , sako aš senai rėkt būčiau pradėjus ant visų  lotuliukas.gif

na dustancio nieko nera zemai .....nebent teliko tie blokeliai biggrin.gif bet pas mane labai aiskus yra zodis negalima ,NE blush2.gif
O Kantrybes as visai nebeturiu blush2.gif

pasiseke man su mazuoju mmano ,geras vaikas jis pas mane ,paklusnus thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Averita @ 2013 08 20, 16:23)
-pas mus ir geria ir burokėlius vakuoju dbr tik su sultimis
mirksiukas.gif
--gera, gerai jaučias ir gerai atrodo biggrin.gif tokiais žandais biggrin.gif kai prieš operaciją iš vis suvargęs buvo ir pajuodęs nuo skausmo unsure.gif

šiandien jam baigias biuletenis, gavo grupę ir keliaus į darbą turbūt ax.gif

man irgi skanu burokeliai sultyse thumbup.gif

tai namie pooilsis ,naminis maistas ir vyras pasitaise thumbup.gif labai dziaugiuos kad jam viskas puikiai praaejo ir nebekankina skausmai thumbup.gif


as vis po skelbimus ziurineju darbu ,bet tragiskai nieko nera doh.gif
Atsakyti
Rasti gerą darbą tikrai nelengva, jei vaikai būtų didesni net negalvodama šaučiau į užsienį, o dbr tokių žiogų nepaliksi be mamos....
Atsakyti
SVEIKATYTES ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

sveikos

omes dar sulciu nespaudziam g.gif as vakar pomidorus tvarkiau doh.gif su zele dejau ,dar agurkai pasmama nesibaigia doh.gif
buvau snd maxej,tai merginoms pedkelniu papirkau,mazikei golfyte, norejau triusikeliu,bet nebuvo mazikei doh.gif
su darbais tai jo doh.gif

averita,tavo mazoji gi veziuke mirksiukas.gif


kepu apkepa , panos ledus valgo
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 20, 15:21)
Osera su mb darbavomės šiąnakt, jis kol sulčių 100 l sutvarkė, aš rūbus vasarinius tvarkiau smile.gif

Dėl skiepo Viltę mes skiepijom, virusinėmis nesirgo, bet žinok ar čia sutapimas, ar čia ne...

Žygiui sveikatos 4u.gif

Mn šiandien galva be proto skaudėjo, dukrytės geros, išėjo žaist, mamai leido miegot.

Reiktų iki Maxės gal rūbų pažiūrėt g.gif

Aš turbūt be spalio negrįšiu į darbą, mb dbr reikia įsivažiuot smile.gif

Pagarba darbo liaudžiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Naktinės pamainos sveika. Po jų dar ko nors užsimanai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 20, 16:20)
jo, greičiausiai pagavo  verysad.gif , pradėjau antibus duot  verysad.gif

jei laukiat svečiuose, tai daiktai kurie tau brangūs ir dūžta klk aukštyn  rolleyes.gif , šnd kūma žygučio buvo aplankyt, tai po poros valandų pabuvimo, klausė iš kur pas mane tiek kantrybės su jais visais  lotuliukas.gif , sako aš senai rėkt būčiau pradėjus ant visų  lotuliukas.gif

Garantuotai prikibo unsure.gif Laikykitės 4u.gif

Gal galit pasakyti kiek kainuoja gimtadienį Žioge švęsti?
Papildyta:
QUOTE(Averita @ 2013 08 20, 17:40)
Rasti gerą darbą tikrai nelengva, jei vaikai būtų didesni net negalvodama šaučiau į užsienį, o dbr tokių žiogų nepaliksi be mamos....

Tikrai nelengva. unsure.gif
Atsakyti
laba

šnd mažiukas jau be tempos, tai jau namus verčia lotuliukas.gif , db biški koso, bet nedaug, sveiksta jau tikiuos smile.gif

jovkaw, vienam vaikui 25 lt žaidimų kambary mirksiukas.gif

ms itą savaitę su mažiuku jau pradedam į darželį keliaut, eisim nuo trečiadienio, bet tik po valandą kartu pabūsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 21, 15:30)
laba

šnd mažiukas jau be tempos, tai jau namus verčia  lotuliukas.gif , db biški koso, bet nedaug, sveiksta jau tikiuos  smile.gif

jovkaw, vienam vaikui 25 lt žaidimų kambary  mirksiukas.gif

ms itą savaitę su mažiuku jau pradedam į darželį keliaut, eisim nuo trečiadienio, bet tik po valandą kartu pabūsim 4u.gif

o už 25 lt tik žaidimai tam kambary? tam laive tėveliams pasėdėt? o vaišes tne jie daro?
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 21, 16:36)
o už 25 lt tik žaidimai tam kambary? tam laive tėveliams pasėdėt? o vaišes tne jie daro?

žaidimai ir pica arba bulvytes, gėrimai, ir saldainių lėkštė. tėveliai gali sėdėt laive, ten galima kavytės užsisakyt, savo galima turėti tik tortą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 21, 16:36)
o už 25 lt tik žaidimai tam kambary? tam laive tėveliams pasėdėt? o vaišes tne jie daro?

zaidzia ,pica ,vanduo su citrina ir saldainiu saujele .
Mums vidutiniskai gaunasi apie 300-350 .Nes mamkos kavos ,teveliai alucio
pernai dar samdeme personaza ,tai gavosi dar daugiau
Suki galva del maziuko gimtadienio g.gif

smagu kad Ž jau geriau jauciasi thumbup.gif isivaizduoju koks jaudulys tau ,kol maziuka pripratinsi i darzeli unsure.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
reikalu kruvos, nera kada prisesti prie pc....tai kol mazius miega lauke, N pas drauge isejo i gretima nama, MB daro laiptus...
Vakar buvome pas gydytoja, N sveria 21 kg, ugis 124 cm, mazius - 9100 g ir 71 cm...
Krepsininkai mano vaikai, kaip ir as turejau buti biggrin.gif Siaip maziu vesiu pas kardiologa, sake del visa ko, nu kazka lyg girdi g.gif N nemate paskutines eilutes, tai registruosiu pas Stazd...., siandien buvo pas dantiste, dar neiskrito nei vienas dantis jai, bet sake kruminius reikes silantuoti...
Dar zadu greitu laiku eiti jau i darba, bent pusei dienos, tik nezinau ka su (.) reikes daryti, nes mazius mano kosiu nelabai pripazysta, nei tyreliu, jam pienukas geriausia ax.gif Nakti keliasi kas 3 val valgyti...
Atsakyti