Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

sveikos

sveikatytes vaikiukams 4u.gif 4u.gif

buvom mes dienai prie juros,tai didzioji mirko vandeny, o mazoji su smeliuku zaide,pilste ax.gif
delpirkiniu,tai nebent striukes Gabijai reiktu,o mazikei tai jauciu nieko g.gif na opaskui bus matyt, jauciu pratybas kokias reiks pirkt g.gif

daugiau pasmus kaipir nieko naujo, tik kompas pradejo bludyt doh.gif negaliu i fb pasijungt, nei .gmail pasitikrint doh.gif
Atsakyti
aš šnd tingėdama, bet nušliaužiau į rimi, ir ką gi, papirkau su 40 proc nuolaida trningines kelnes juodas žilvinui, rugilei triko, tai apsipateninus sėdžiu, beveik jau viską žilvinukui turiu, rugilė neleido jai priemonių pirkt, sakė aš nežinosiu kokų jai reikia, ji pati išsirinks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 08 16, 14:52)
labas  4u.gif
šiandien reikalų kiek tvarkėmės mieste, jei gausim priekabą ryt aukia smagioji dalis, važiuosim į kaimą malkų krautis, nu man tai nuo pilvo gal koks lašinys netyčia nudribs  biggrin.gif
Vakare su mažiuku važiuosiu pas draugikę į gimtadienį, vyrų nekviečia, esam kelios maitinančios, tai bus tik moterytės su leliukais, N pasiliks su tėčiu....smagu, papliurpsim, tikiuosi tik mano vyrukas nebus piktas  tongue.gif
Šiaip žadu siųsti treningus N iš sportdirect, MB pripirkau maikiu po 2,5 euro, nu labai patenkinta kokybe  thumbup.gif N pirkau sijonuką, žadu treningiukus atsisiųsti....
Sveikatos sergantiems  4u.gif
Uogakr, pasirodyk FB, nu įmesk kokia nuotraukytę iš vestuvių, smalsu gi mums  biggrin.gif

Sveikos,
ir aš noriu iš sportdirect užsisakinėti smile.gif Gal kokią tarpininkę rekomenduotum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 18, 12:36)
Sveikos,
ir aš noriu iš sportdirect užsisakinėti  smile.gif  Gal kokią tarpininkę rekomenduotum?  g.gif

as siuliciau myma smile.gif

labas


kaip ligoniukai ,ar jau sveiki ?
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 18, 12:36)
Sveikos,
ir aš noriu iš sportdirect užsisakinėti  smile.gif  Gal kokią tarpininkę rekomenduotum?  g.gif



pasek temą supermamose kur be tarpininkų, ten dažnai renk kompaniją sportsdirectui, tai prisijungsi, nereikės papildomai mokėti jokiai tarpininkei, šiaip mano draugė išssiaškinau daro....
Atsakyti
laba

mūsų rugilė kaip ir sveika duodas lauke su vaikais, tik dar antibų kursą baigsim gert ir viskas, o žygučiui nd tempa sukilo, nedidelė, ir rodo kad pilvuką skauda, tai db žinok nuo ko čia ta tempa g.gif

aš vakar nupirkau žilvinui iš rūbų jau paskutinį džinsus, bereikia sporbačių, ir žygučiui namie visko radau tvarkydama, tai n nebereiks, išskyrus giedrytes rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,

buvau su Marku pas gyd.. kaip ir gerkle gerai, bet stamatitas vaikui .. unsure.gif vel gydomes. pasvere , pamatavo 121 cm ir 20 kg 4u.gif

reik ir man Markui treniginiu kelniu .. darzeli tai vien keliais eina doh.gif paskutiniai metai darzeli ..ech smile.gif
Atsakyti
Sveikatos Markui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš šiąnakt jau visus rūbus surušiavau,Viltei tai daug ko reikia smile.gif








Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2013 08 20, 13:18)
sveikos,

buvau su Marku pas gyd.. kaip ir gerkle gerai, bet stamatitas vaikui .. unsure.gif vel gydomes.  pasvere , pamatavo  121 cm  ir 20 kg  4u.gif

reik ir man Markui treniginiu kelniu .. darzeli tai vien keliais eina  doh.gif  paskutiniai metai darzeli ..ech  smile.gif

o nesilta grupeje su tren.kelnytemis ?
mes tai su sortukais buname ,tai pedkelnes dyla nuo kilimo doh.gif

siunciam 4u.gif kad greiciau praeitu tas brudas doh.gif


averita ,naktimis reikia miegoti ,o ne rubus rusiuoti biggrin.gif
as tai striukes rudenines pamatavau ,bus geros dar thumbup.gif o ziemai uzsakiau siandien ,tikiuos kad silta bus ir dydi busiu pataikius ax.gif


labas


ryt ir mes eisime matuotis ,svertis .Dar svarstau del to pneumo skiepo g.gif niekaip neapsiprendziu ,ar skiepyti unsure.gif
Atsakyti
laba

Osera, aš vietoj taves skiepyčiau, daug kam padeda gal ir jums padės, mažiau sirgsit 4u.gif

mano mažiukas serga. naktį su tempa, šnd ryte 38.9 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 20, 14:31)
laba

Osera, aš vietoj taves skiepyčiau, daug kam padeda gal ir jums padės, mažiau sirgsit  4u.gif

mano mažiukas serga. naktį su tempa, šnd ryte 38.9 doh.gif

vargsiukas 4u.gif turbut bacila bus nuo R pasigaves

mes kitos savates gales sulauksime sveciuose savo mazajo krikstasunio thumbup.gif ir smagu ,ir jau istirko atpratus nuo tokiu maziuku ax.gif
Atsakyti
Osera su mb darbavomės šiąnakt, jis kol sulčių 100 l sutvarkė, aš rūbus vasarinius tvarkiau smile.gif

Dėl skiepo Viltę mes skiepijom, virusinėmis nesirgo, bet žinok ar čia sutapimas, ar čia ne...

Žygiui sveikatos 4u.gif

Mn šiandien galva be proto skaudėjo, dukrytės geros, išėjo žaist, mamai leido miegot.

Reiktų iki Maxės gal rūbų pažiūrėt g.gif

Aš turbūt be spalio negrįšiu į darbą, mb dbr reikia įsivažiuot smile.gif
Atsakyti