Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(indrusia @ 2013 08 14, 19:28)
Sveikos,

ramu cia  smile.gif , visos i facebooka persikelet  g.gif  biggrin.gif

bet ir oru kaita pas mus, cia virs 30 , cia vos 15  doh.gif

pas mus nieko naujo, susirgo mano mazasis, angina  doh.gif , tai kovojam dabar su liga, tikiuos iki savaitgalio pasveiksim, nes sestadieni iskeliaujam su MB i Juodkalnija  ax.gif , tai taip nesinoretu sergancio palikt verysad.gif

averita, na bet kudikio didumas  bigsmile.gif

sveikatytes maziukui 4u.gif ar geriate antibus ?
geros keliones ir pailsekit 4u.gif


labas


pas mus nieko naujo ,nieko gero ...
kazkaip greit vasara prabego ,tuoj vaikuciai isbeks i darzelius mokyklas verysad.gif

mazasis tai labai laukia ,kada eis i darzeli ,Pasiilgo visu thumbup.gif
Atsakyti
laba
man ir ta vasara labai greit prabėgo, dar daug ko nesupirkus esu, tikiuos rytoj daug ką susipirkti, ir ramiai laukti rugsėjo

šnd su rugilyte lėkėm į katedrą, gražios mišios buv, mergaitės giedojo, pristatė išleistą kompaktą, po mišių pabendravom su visais, jaučiau didelę nostalgiją, tad ruglę ir žilviną atiduosiu į chorelį, vadovė sakė reikia biggrin.gif
Atsakyti
Mes vakar leliuką- gigantuką wub.gif jau toooks vyras, fainuolis tikras, dideliais žandais wub.gif

važiuojam į akmenę bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Man vasara irgi prabėgo greitai, nors šiaip turiningai ir linksmai atostogauju su vaikiukais savo wub.gif N jau nori sakė į darželį, na ir neina nuo gegužės vidurio, bet planuoju dar rugpjūčio pabaigoj-rugsėjo pradžioje dar važiuoti prie jūros....ir tada tik leisti į darželį g.gif g.gif
Atsakyti
labas,

istekinau šeštadieni sese wub.gif wub.gif atbuvom liudininkais-piršliais 4u.gif labai smagios vestuves wub.gif Markas su linces denniu tiek nusidave ... dvi dienas varles gaude doh.gif ir va vakar rezultatai.. Markas serga.. dar kaip tycia siandien sventine tai lekem iki ligonines.. kraujas nekoks.. jei ne Marko graudzios asaros tai but pagulde. na gers vaistukus ir issikapstys.

pritariu, kad vasara praleke. Markas pasiilgo Rudenines L .. vis klausia ar jis darzeli lankys. biggrin.gif pazadejau, kad lankys biggrin.gif

ziuriu Mis Lietuva smile.gif grazios merginos..ech ta jaunyste rolleyes.gif

indrusia, sveikatos maziukui 4u.gif Markui ir angina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 15 rugpjūčio 2013 - 21:17
laba ryta
mb šnd irgi išvežė rugilę pas gdytoja, vakar vakare tempa sukilo doh.gif , žiūrėsiu ką pasakys, prie to pačio ir mažiuką nuvežė, nes kažkoks įdomus kosulys jau tęsiasi, tik per miega, ir kokį 15 min ištisai koso, o tada viskas unsure.gif , tai db laukiu ir nervuojuos, jau pati nebenorėjau į tas ligonones, nebegaliu aš jau ten blush2.gif

kambariukus apmėčiau, ką valgyt daryt šnd nesugalvoju unsure.gif
Atsakyti
labas rytas


Markui ,Rugilei 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad greiciau pasveiktu
nekeista kad vaikai apsirgo ,nes vejas paskutine savaite dideli ,oras dregnas doh.gif o jug lakioja jie isizioja varliukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 16, 10:29)
labas rytas
Markui ,Rugilei    4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif kad greiciau pasveiktu
nekeista kad vaikai apsirgo ,nes vejas paskutine savaite  dideli ,oras dregnas  doh.gif o jug lakioja jie    isizioja varliukai  smile.gif

grynai žink, megztukus numeta lauke kažkur, tai rugiliukui pūlinys, o žygučiui nk tokio, kažkiek gerklytė raudona, tai umkolor gersim , ale ant rudens pradėjo sirgt,
Atsakyti
Sveikos, sergantiems sveikatos 4u.gif
Daug sergančių ir mūsų pusėj su gerklėm - kažkoks virusas unsure.gif Galvojam, kad virusas, nes darugės šeimoje iš 4 trim tie patys sirgimo simptomai ir antibus gėrė.

Indrusia kaip fainai - į Juodkalniją wub.gif . Mums vietiniai Kroatai sakė, kad ten pigūs viešbučiai - rusai jų prisipirko ir nupigino. Reiks ir mums gal kada ten pajudėti. Lauksiu įspūdžių ir gero kelio 4u.gif thumbup.gif

Mes darželiui nieko neperkam, nes rūbų turi, o paskui pasakys ko ten reikia.
Mergaitė pati susiruošia pas mane, tai gal dar sportui kedų reikia.

Mes vakar su mažium 7 km numynėm su dviračiu - šaunuolis. Dar jis į pirtį ėjo ir į vandenį - grūdinu kiek tik galiu. Bijau žiemos ir sirgimų verysad.gif

Vis dar vakuoju žiemai - nors nežinau ar bus valgančių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 16, 11:57)

Mes darželiui nieko neperkam, nes rūbų turi, o paskui pasakys ko ten reikia.
Mergaitė pati susiruošia pas mane, tai gal dar sportui kedų reikia.

Mes vakar su mažium 7 km numynėm su dviračiu - šaunuolis. Dar jis į pirtį ėjo ir į vandenį - grūdinu kiek tik galiu. Bijau žiemos ir sirgimų  verysad.gif

Vis dar vakuoju žiemai - nors nežinau ar bus valgančių  biggrin.gif

saunuolis koks tiek km vaikinukas numyne thumbup.gif o manasis taip ir nesedo sia vasara ant dviracio doh.gif

prisivakavau ir as ,beliko agurkine sriuba pasidaryti ,bet cia su mb ,nes taip labai jau viena daug darbo ax.gif

o as prasinesiau pro uk pardas ,dyckis istypo per vasara doh.gif tai maikiu uzpirkau ,o kelnias cia vietoje teks pirkti ,nes kudas ir ilgas biggrin.gif .
mazas paaugo ,bet nezenkliai .Tai beliko maximoje per akcija treninginiu kelnyciu nupirkti .Ir tada jau ziemai striukes ,kombinezono teks pradeti ieskoti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 16, 11:57)


Mes vakar su mažium 7 km numynėm su dviračiu - šaunuolis. Dar jis į pirtį ėjo ir į vandenį - grūdinu kiek tik galiu. Bijau žiemos ir sirgimų  verysad.gif

Vis dar vakuoju žiemai - nors nežinau ar bus valgančių  biggrin.gif

fainai, šaunuolis, žilvinas irgi mėgsta minti, visada iki aukštelkės su mb lekia smile.gif

aš maksėj kažkaip neužmačiau nieko treninginių kelnyčių, na bet tik juodų ieškojau, kitokių gal yra g.gif , dar džinsų žilvinui reikia, ir tada giedryčių rugilei, tai iš rūbų kaip ir viskas būtų, ai dar sporbačiai. tada kanceliarinių krūva smile.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
šiandien reikalų kiek tvarkėmės mieste, jei gausim priekabą ryt aukia smagioji dalis, važiuosim į kaimą malkų krautis, nu man tai nuo pilvo gal koks lašinys netyčia nudribs biggrin.gif
Vakare su mažiuku važiuosiu pas draugikę į gimtadienį, vyrų nekviečia, esam kelios maitinančios, tai bus tik moterytės su leliukais, N pasiliks su tėčiu....smagu, papliurpsim, tikiuosi tik mano vyrukas nebus piktas tongue.gif
Šiaip žadu siųsti treningus N iš sportdirect, MB pripirkau maikiu po 2,5 euro, nu labai patenkinta kokybe thumbup.gif N pirkau sijonuką, žadu treningiukus atsisiųsti....
Sveikatos sergantiems 4u.gif
Uogakr, pasirodyk FB, nu įmesk kokia nuotraukytę iš vestuvių, smalsu gi mums biggrin.gif
Atsakyti