Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Indrusia, žiauriai smagu tie susitikimai, norėčiau ir aš tokio, bet nieks neorganizuoja tokių g.gif

Induke, jo karštis jau veikia, vaikai irzia baisiausiai, nebežinau ir kur kišt juos biggrin.gif , teks jaučiu į vonia lotuliukas.gif

aš ir pati nieko nenoriu daryt, virtuvę truputį aptvarkiau nes ten vėsiausiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 06, 19:41)
ogo pana, mūsų žilvinas panašiai 128 cm, 28 kg  biggrin.gif


jo, iš liemes ir iš stuomens biggrin.gif

panos baseine mirksta, važiuosim vakare pas giminių, ryt namo planuojam vakare, nes mb pas gydytojų ax.gif bet kaime dar dar įmanoma gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 06, 19:27)

Tai Viltė sveria 30 kg, ugis 127 cm doh.gif

oho kokia mergina thumbup.gif

QUOTE(indrusia @ 2013 08 06, 21:13)

o dabar vel dirbu  verysad.gif , mazylis su seneliais prie ezeru iskeliavo, dickis po stovyklos namu issiilges  biggrin.gif , o as  atostogu laukiu  ax.gif


o turesi siais metais atostogas g.gif isivaizduoju kaip ju lauki 4u.gif
QUOTE(Indukė @ 2013 08 06, 23:13)
.mazius labai neramus, dantys dygsta, siaip miega labai mazai, nori ant ranku istisai, palyginus, mano N buvo auksas  biggrin.gif  bet siaip kantrybes pas mane daugiau si karta, ar amzius, ar kad labai laukiamas buvo  g.gif  nu ka, karsciai nerealus atejo pas mus, neperkaiskite  mirksiukas.gif

tai visada antras vaikas buna kitoks nei pirmas mirksiukas.gif o kantrybe manau su metais As ir pastebejau kad su antru esu kantresne


labas


kazkoks kosmaras ,o ne oras doh.gif gerai kad jau zada atvesti ,o tai iskeptume kaip saslikai biggrin.gif
Atsakyti
Grįžom ir mes namo, tik neaišku ar ilgam biggrin.gif

Jo, oras tai doh.gif

Vakar pas giminių taip fainai pasibuvom Pajūryje, merginos davės iki vidurnakčio thumbup.gif

Draugams gimė berniukas šiandien 5,9 kg, 59 cm bigsmile.gif laukiu nesulaukiu kada tokį burbuliuką galėsiu aplankyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 08, 18:19)
Grįžom ir mes namo, tik neaišku ar ilgam biggrin.gif

Jo, oras tai doh.gif

Vakar pas giminių taip fainai pasibuvom Pajūryje, merginos davės iki vidurnakčio thumbup.gif

Draugams gimė berniukas šiandien 5,9 kg, 59 cm bigsmile.gif laukiu nesulaukiu kada tokį burbuliuką galėsiu aplankyt bigsmile.gif

ohohohoooooo ,kitu menesio net toks nebuna biggrin.gif o pati pagimde ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 08, 18:24)
ohohohoooooo ,kitu menesio net toks nebuna  biggrin.gif o pati pagimde ?


ne, CP mirksiukas.gif jaučias abu puikiai, tik pienuko dar mažai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Averita: 08 rugpjūčio 2013 - 17:30
QUOTE(Averita @ 2013 08 08, 18:27)
ne, CP mirksiukas.gif jaučias abu puikiai, tik pienuko dar mažai smile.gif

man atrodo po cp ir pienukas veliau atsiranda
Atsakyti
Labas. Nu ir karštis doh.gif . Pas mus virtuvėj termometras iki viršaus - virš 50 laipsnių jau rodo. biggrin.gif
Man ši savaitė atostogos tai mažai prie kompo prisėdu. Buvo brolis grįžęs, paskui vežiau į Rygą, patys į pajūrį lėkėm porą kartų. Šiandiena nuo karščio net užmigau. Lietuvoj karštis varginantis labiau nei šiltuose kraštuose - čia kažkoks su drėgme. smile.gif Laukiam tėčio ir lėksim pasimaudyti. thumbup.gif

Osera kaip reikalai pas gydytoją?
Averita nu ir dydis vaiko blink.gif Natūraliai čia gimdyti niekaip neišeitų. doh.gif

Giminių susirinkimai smagu drinks_cheers.gif

Aš pasiilgstu kaimo gyvenimo - kai augus pas senelius ūkininkus tai kartais dūstu nuo namų ir neturėjimo prasmingos veiklos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 08, 18:31)
man atrodo po cp ir pienukas veliau atsiranda


aišku mirksiukas.gif

jo, kur ten pagimdysi pati, kai ta mama smulkutė, o kūdikis tai į tėčio giminę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 08 08, 18:40)

Osera kaip reikalai pas gydytoją?
Averita nu ir dydis vaiko  blink.gif  Natūraliai čia gimdyti niekaip neišeitų.  doh.gif

Giminių susirinkimai smagu  drinks_cheers.gif

Aš pasiilgstu kaimo gyvenimo - kai augus pas senelius ūkininkus tai kartais dūstu nuo namų ir neturėjimo prasmingos veiklos  blush2.gif

ai ...nieko gero ...gavau gydima ,nurodymus siauliu gyditojai ...ir vel po 3 men vyksiu tyrimu kartoti verysad.gif nenoriu cia apie tai isiplesti


labas


na ir kaip jums naktele doh.gif zaibai kokie baisumo ,senai tokius bemacius buvau
bet uztai siandien oras pasaka thumbup.gif atgaiva
Atsakyti
Sveikos,

ramu cia smile.gif , visos i facebooka persikelet g.gif biggrin.gif

bet ir oru kaita pas mus, cia virs 30 , cia vos 15 doh.gif

pas mus nieko naujo, susirgo mano mazasis, angina doh.gif , tai kovojam dabar su liga, tikiuos iki savaitgalio pasveiksim, nes sestadieni iskeliaujam su MB i Juodkalnija ax.gif , tai taip nesinoretu sergancio palikt verysad.gif

averita, na bet kudikio didumas bigsmile.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
neprisėdu prie pc, MB namie, tai dauuuug reikalų....
kam reikia, sveikatos ir geros nuotaikos 4u.gif
Atsakyti