Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

QUOTE(Osera @ 2013 06 07, 10:57)
oa ka sake ,kas yra kad antibus skyre ?
sveikite  4u.gif
ar skaitete kad kaune  per nakti pagulde  3 vaikus su meningokokine infekcija,mergaite 3 metuku  1 mire  verysad.gif saiubas  verysad.gif 
labas rytas  smile.gif

pasake kad negraži labai gerklė, kad sloga į gerklę eina,, užtat ir parašė, db jau bandėm sugert, bt oij kaip sunkiai sekas doh.gif
Atsakyti
Geriausias būdas girduty dviese su švirkštu, greit sušvirkšti ir už nosies, niekad neišvems, ir niekad neišspjaus 4u.gif

Apsipirkom, jei nelis reiks iki rubežiaus nulėkt, nes dbr tai neįmanoma, karštris koks dieną buvo doh.gif

Savaitgalį planuojam kapus, kaimus aplankyt, prie kokio ežeriuko gal ax.gif antradienį mb pas gydytoją tai ir grįšim savaitės pradžioj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 07, 13:33)
Geriausias būdas girduty dviese su švirkštu, greit sušvirkšti ir už nosies, niekad neišvems, ir niekad neišspjaus 4u.gif


na mums tas būdas npaiteisino, nes pradeda springti, o tai dar baisiau nei vemia doh.gif
Atsakyti
labukas


pramogaujate grazu sestadieni visi thumbup.gif
mes nuo ryto lekeme i kirpykla ,nes uzrasius buvau vaikus .Pasigrazino mano maziukas thumbup.gif tikras vyrukas ,o pats koks patenkintas isejo is kirpyklos ax.gif paskui i parda apsiprekinau maisto ir namucio .Tai lauke tvarkemes ,mb nugara nusvilo doh.gif as kazkaip nedegu ,o mazas pursktas buvo su Spf 50 ,tai irgi nesvilo smile.gif


reginiuk kaip tavo mazasis ,gal geriau ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 08, 20:47)
labukas
pramogaujate grazu sestadieni visi  thumbup.gif
mes nuo ryto  lekeme i kirpykla ,nes uzrasius buvau vaikus .Pasigrazino mano maziukas  thumbup.gif tikras vyrukas ,o pats koks patenkintas isejo is kirpyklos  ax.gif paskui i parda apsiprekinau maisto ir namucio .Tai lauke tvarkemes ,mb nugara nusvilo  doh.gif as kazkaip nedegu ,o mazas  pursktas buvo su Spf 50 ,tai irgi  nesvilo  smile.gif
reginiuk kaip tavo mazasis ,gal geriau ?

ačiū, kad klausi, niu visiškai geriau, tempa nebekilo nuo vakar, tai šnd ir laukuty jau buvom, ir kosti daug mažiau, ir miega geriau, na tik valgyt dar nelabai nori, bet čia nieko baisaus 4u.gif

mačiau oviduko šukuosena, niu jau tikrai koks vyruks thumbup.gif
Atsakyti
laba na tai kur visos skemadienį praleidinėjat ?

mes šnd buvom telšių rajone pirmoj komunijoj, jau tokia graži ceremonija buvo, dėmesyss vaikučiams, labai šaunūs kunigėliai, po mišių visus vaikus ne tik kur pirmą komuniją ėjo leidais, vynuogėm apdalino, pabendravo su žmonėm, va tokie ir turi būti kunigiukai thumbup.gif , po to kepėm jau šašlykiukus, pasišventėm, žo smagiai pasibuvom, ir žygutis jau beveik apsveikęs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*linuska* @ 2013 06 07, 11:36)
tu dar maitini g.gif


aha, 3 k./ d. maitinu smile.gif noriu iki metuku pratempti smile.gif


Labas rytas 4u.gif

Kaip mazieji ligoniukai g.gif Zyguciui jau neblogai, saunu thumbup.gif

Pasikartosiu dar cia, Osera, tavo maziukui labai tinka nauja sukuosena, o svarbiausia, kad ir pats patenkintas thumbup.gif

Savaitgali praleidom pas tevukus, vakar su L ejom i kino teatra smile.gif

As nuo 5 val. gyva, prabudau ir nebeuzmigau doh.gif Bet nieko doro nepasidariau, tik issilyginau tongue.gif

Gal zinot kokiu puslapiu maisto serviravimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudenine: 10 birželio 2013 - 07:27
Labas rytelis 4u.gif ,

Osera labai graziai maziukas atrodo thumbup.gif , kokioj kirpykloj kerpates g.gif

reginiuk, kunigeliai thumbup.gif , daugiau tokiu

Rudenine, na tu ir ankstyva bigsmile.gif

musu savaitgalis praejo sode smile.gif , vyrai atidare maudyniu sezona, prisiturke Pasvinio ezere , vakar Kipro drauges gimtadieni Rekyvos kaime sventem, vaikam leidom karosiuku pazvejot is prudo, tai kiek laimes buvo Kiprui traukt viena po kito thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrusia: 10 birželio 2013 - 08:59
Sveikutės,


Labai graži Ovyduko šukuosena thumbup.gif


Aš tai varžybose Vilniuje savaitgalį buvau... rolleyes.gif
Atsakyti
laba

ogo kokie smagūs savaitgaliai, smagu skaityt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Oviduko šukuosena vasariška - bus vėsiau vaikui nuo garbanų thumbup.gif

Savaitgaliai ir tui būti puikūs thumbup.gif
Aš pas mamą buvau svečiuose, paskui namie ir šventėje mūsų rajone. Sekmadienį į turgų, sesuo buvo atvažiavusi ir vsio. Kieme krepšinio lanką mažiui pakabinom su tinkleliu, tai žaidžia mielai. Vienam kamuoliui jau šakės - permetė per stogą garažo pas kaimynus, o ten didelis šuo ir perkando doh.gif . Tai kamuolių daug reiks pripirkti. biggrin.gif
Pradedu paskutinę savaitę prieš atostogas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ovidukas thumbup.gif

QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 09, 21:29)
o, pabendravo su žmonėm, va tokie ir turi būti kunigiukai  thumbup.gif , po to kepėm jau šašlykiukus, pasišventėm, žo smagiai pasibuvom, ir žygutis jau beveik apsveikęs  thumbup.gif

drinks_cheers.gif retai dar tokiu zmoniu rasi doh.gif
smagu kad bagiat pasveikt thumbup.gif

QUOTE(rudenine @ 2013 06 10, 08:25)
aha, 3 k./ d. maitinu  smile.gif  noriu iki metuku pratempti  smile.gif
Labas rytas  4u.gif

pratemsi kiek cia beliko drinks_cheers.gif

QUOTE(jovkaww @ 2013 06 10, 11:34)
Pradedu paskutinę savaitę prieš atostogas  bigsmile.gif

linkiu kad greiciau ta savaite pasibaigtu mirksiukas.gif

mes sest buvom vyro sesers gimtadienyje, vakar vaziavom i atviru duru diena fermoje, tai vaikus su traktoriais pavezino, seklu dave zodziu smagiai ax.gif
Atsakyti