Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Indrusia, su įkurtuvėmis jus 4u.gif
Atsakyti
Indrusia, smagūs rūpestėliai thumbup.gif

labuka, mes pagaliau atrodo jau apsistosim namučiuose, nes dar praeitą savaitę pabuvom telšiuose kol sutvarkėm reikalus, tada kaimuke, o savaitgalį su mb lėkėm į žygeivių festivalį jurbarke, 40 km praėjom, per porą dienikių, tai db keletą pūslių turiu tai gydaus biggrin.gif , bet šiaip lb smagiai pasibuvom .
šnd jau pradėjau tvarkymosi mėnesiuką, perrinkau jau žygučio biški žaislų, nes dar barškalų buvo užsilikę smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Linkėjimai iš pajūrio. smile.gif
Atsakyti
na ir pražuvusios visos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 08 05, 12:09)
Indrusia, smagūs rūpestėliai  thumbup.gif

labuka, mes pagaliau atrodo jau apsistosim namučiuose, nes dar praeitą savaitę pabuvom telšiuose kol sutvarkėm reikalus, tada kaimuke, o savaitgalį su mb lėkėm į žygeivių festivalį jurbarke, 40 km praėjom, per porą dienikių, tai db keletą pūslių turiu tai gydaus  biggrin.gif , bet šiaip lb smagiai pasibuvom .
šnd jau pradėjau tvarkymosi mėnesiuką, perrinkau jau žygučio biški žaislų, nes dar barškalų buvo užsilikę  smile.gif


oi jus keliauninkai thumbup.gif ...as tai turbut savaite koju nebepavilkciau po tokio zygio blush2.gif
QUOTE(jurgitad @ 2013 08 06, 14:31)
Sveikutės,
Linkėjimai iš pajūrio. smile.gif

gero poilsio 4u.gif


labas


mes gyvename gerai ....oras man per karstas biggrin.gif tai sedziu namie unsure.gif
siandien isvaziuojame i vilniu ,nes ryt anksti man pas gyditoja .Vezames ir maziuka kartu ,tai jis kraunasi daiktu kaip savaitei isvyktume biggrin.gif


ziurekite neperkaiskite ,nes zada ryt poryt dar didesnius karcius doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Nepykit, nieko neskaiciau, nes visai prie kompo neprisedu blush2.gif

Osera, griebk 4u.gif kad pasisektu pas gyd. ir isgirstum geras naujienas.

Sakau, gal FB kokia grupe sukurti, ten galetumem plepeti blush2.gif g.gif (nu aisku, cia as is savo varpines ziuriu blush2.gif )

Karsciai mane prazudys, per nestuma ir dar dabar jo nepakaliu doh.gif

Atostogaujancioms- gero laiko 4u.gif
Atsakyti
rudenine ,tarei zodi ....padariau biggrin.gif
visos mars i FB biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 08 06, 15:53)
oi jus keliauninkai  thumbup.gif  ...as tai turbut savaite koju nebepavilkciau po tokio zygio  blush2.gif

gero poilsio  4u.gif
labas
mes gyvename gerai ....oras man per karstas  biggrin.gif tai sedziu namie   unsure.gif
siandien isvaziuojame i vilniu  ,nes ryt anksti man pas gyditoja  .Vezames ir maziuka kartu  ,tai  jis kraunasi daiktu kaip savaitei isvyktume  biggrin.gif
ziurekite neperkaiskite ,nes zada ryt poryt  dar didesnius karcius  doh.gif

sėkmės pas gydytoja 4u.gif

gal žinote kokia gerą mostelę ar tepalą, po nagu žiūriu pūslę sutrynė, ir neina nei pradurt nei ispaust, gal yra koks tepalas kuris trauktų viską iš ten g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas: 06 rugpjūčio 2013 - 17:50
Sveikos 4u.gif

Grįžom daiktų persimest, nuvedėm panas pas gydytoją ir vėl iškeliavom biggrin.gif

Tai Viltė sveria 30 kg, ugis 127 cm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 08 06, 19:27)
Sveikos 4u.gif

Grįžom daiktų persimest, nuvedėm panas pas gydytoją ir vėl iškeliavom biggrin.gif

Tai Viltė sveria 30 kg, ugis 127 cm doh.gif

ogo pana, mūsų žilvinas panašiai 128 cm, 28 kg biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

reginiuk nu jus saunuoliai zygeiviai thumbup.gif

jurgitad smagu jums thumbup.gif , gero poilsio 4u.gif

osera , geru ziniu is gydytojos 4u.gif

Vilte bigsmile.gif didele mergaite thumbup.gif

savaitgali buvom giminiu susitikime Kupiskyje, tai labai smagiai pasibuvom, idomu buvo susitikt gimines, kuriu simta metu nesu macius, prisisokom, prisidainavom , prisibendravom, vezius gaudem, maudemes, deginomes biggrin.gif , vaiku net nematem, visi uzsieme buvo, pagal amziu pasiskirste turejo su kuo bendraut biggrin.gif , be to pasizadejom savo tevams, kad ir mes jaunesnioji karta organizuosimes tokius susitikimus smile.gif

o dabar vel dirbu verysad.gif , mazylis su seneliais prie ezeru iskeliavo, dickis po stovyklos namu issiilges biggrin.gif , o as atostogu laukiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrusia: 06 rugpjūčio 2013 - 20:14
labas visoms 4u.gif noreciau ir as kaa pabuti gimines susitikime, reiktu suorganizuoti kai mazius didesnis bus ax.gif Vakar gruzome is kauno parsiveziau SB thumbup.gif tai ir nuotaika iskart geresne thumbup.gif siandien buvau darbe, vakarop vaziavome maudytis...mazius labai neramus, dantys dygsta, siaip miega labai mazai, nori ant ranku istisai, palyginus, mano N buvo auksas biggrin.gif bet siaip kantrybes pas mane daugiau si karta, ar amzius, ar kad labai laukiamas buvo g.gif nu ka, karsciai nerealus atejo pas mus, neperkaiskite mirksiukas.gif
Atsakyti