Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Didziausi sveikinimai Martynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 07 26, 15:13)
Labas  4u.gif
N ūgis 126 kažkur, o svoris 21 kg..

Nieko nepasidarau aš, N nėra, bet Ą tiek dėmesio reikalaujantis, miega po 40 minučių kaip visada 3 kartus dienoj tik, o daugiau nori būti ant rankų, kad su juo būčiau, vienas nepabūna...nieko nepasidarau  schmoll.gif  doh.gif

ir dziaukis kol dar maziukas wub.gif ,nesiok -nes auga jug jie neapsakomai greit verysad.gif


reginiuk ,tai kodel naktimis vazinejate .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 07 27, 12:01)

reginiuk ,tai kodel naktimis vazinejate .... g.gif

pirmadienį būdami palangoj užinojom liūną žinią, kad mb tėvelis mirė, tad tokia visa savaitė, laidotuvės, tada buto tvarkymai, liko dar daug popierių sutvarkyt unsure.gif
bet kai pagalvoju kokių draugų turim, pas vienus apsistojom trim dienom telšiuose, tai ir vaikus žiūrėjo, ir maitino, padėjo kuom galėjo, ir laidotuvėse draugų net iš šiaulių sulaukėm, dar pakalbėjom kaip tik, kad dalyvavom vieni itų vestuvėse, tada krikštynose, o va db tenka padėt palaidot artimuosius.

laba
nsenai į namučius parlėkėm, tai vaikus numaudžiau ir į lovas suguldžiau.
Atsakyti
Užuojata, reginiuk, tavo šeimai 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikinam Martyną gimtadienio proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Reginiuk draugus nelaimėje pažinsi tikrai. Užuojauta 4u.gif

Mes savaitaglį prie Trakų šventėm tai vakare grįžom - smagu buvo. Senai palapinėj nemiegojus buvau tai patiko ir galvju kitą savaitę kažkur jau su palapinėm. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Užuoja dar kartą Reginiuk 4u.gif

Mes grįžom irgi namo iš po nerealaus savaitgalio thumbup.gif Penktadienį vakare sumąstėm , kad lekiam prie jūros, tai pabuvom ir Palangoj, ir Jūros šventėj dvi dienas, thumbup.gif ir Mini Zoo ir Olandų kepurėj vakar prisideginom smile.gif ten tokia ramybė, taip gera wub.gif turbūt kitais metais į Palangą nevažiuosim schmoll.gif

Vnž pailsėjom kaip reikalas, o dbr einam tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
labas


reginiuk ,uzuojauta Tb 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


visos smagiaii pramogavote savaitgali ,smagu thumbup.gif

mes tai namie ,vakar mazius baseiniuke turskesi ,mes su mb ant gultu pavesiuke gulejome .Man gyditoja liepe vengti saules ,o ir siaip nepakeliu as karsciu verysad.gif tai tik namie ir sedeti ax.gif


averita ,o kur ta kepure yra ?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 07 29, 12:59)
averita ,o kur ta kepure yra ?


tarp melnragės ir karklės mirksiukas.gif

ir aplamai mums ten labiau patiko nei Palangoj, ir paplūdimys fainesnis ir žmonių mažiau mirksiukas.gif kažkaip nevažiuodavom į Klp paplūdimius, bet nenisivylėm mirksiukas.gif dar iur Kiaulės nugara kažkur tuose galuose turi būt...

o mb muziejų rado, tai dar pora valandų ten vaiksčiojo
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 07 29, 13:42)
tarp melnragės ir karklės mirksiukas.gif

ir aplamai mums ten labiau patiko nei Palangoj, ir paplūdimys fainesnis ir žmonių mažiau mirksiukas.gif kažkaip nevažiuodavom į Klp paplūdimius, bet nenisivylėm mirksiukas.gif dar iur Kiaulės nugara kažkur tuose galuose turi būt...

o mb muziejų rado, tai dar pora valandų ten vaiksčiojo

Man ta Olnado kepurė labai patinka wub.gif . Mes net rudenį ten nuvažiuojam. Patinka vaizdai -pajūris, skardžiai, pavojingai kabančios pušys. Pirmą kartą fotkint nesustojau thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
kaip smagiai pasibuvote thumbup.gif aš tai agurkus marinavausi, taip pasiilgau ir MB ir N, jau sakė nori namo, bet dar pabus ax.gif Na dar noriu pabaigti jos rūbus sutvarkyti, namus pabaigti kuopti kol jos nėra....O mes su Ą šiandien buvom meete, nu bet karštis šiandien doh.gif

Man Olandų kepurė thumbup.gif dar nesuprantu prie palangos kažkoks parkas yra kur netikri donozaurai ir t.t. gal kuri turite koordinates? O buvusios japonų sode Darbėnuose? mes prisifotkinom ten, man patiko thumbup.gif http://www.japangard...-elementai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indukė: 29 liepos 2013 - 17:50
Indukė ačiū už nuorodą 4u.gif

dino parku visi nusivylę, kaina šeimai 80 lt , o dar ne viskas įrengta...

Jo, olandų kepurė ir man paliko įspūdį...

aš ir namus kuopiau po prakaitu, visus baldus išsiploviau, lovas, kilimus, dbr tokia švara, gaiva ax.gif

anyta turi plaunamą siurblį, tai mums labai patinka, mb dar mašiną išsiplauna biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

uz visu smagius savaitgalius 4u.gif

Reginiuk, TB uzuojauta verysad.gif , draugai thumbup.gif

mes savaitgali kraustemes doh.gif , sekmadieni vaziavom i Klaipeda juros sventej dickis dalyvavo savo pirmose varzybose, tai kad ir kaip nuvarge po kraustyniu buvom lekem is ryto ziureti biggrin.gif , dar po juros svente paslampinejom, po to vezem dicki tiesiai i stovykla Zemsodoj

sia savaite visi vakarai tvarkymuisi doh.gif , bet jau jau po truputi baigiu apsimetyt, dar liko svetaines sekcija susirinkt ir kampo laukiam , aisku dar uzuolaidu, lempu truksta kai kur , bet bent jau daikati atranda savo vietas po truputi biggrin.gif , interneto namie dar pora savaiciu neturesim, tai bent jau kompas laiko neatima biggrin.gif

kita savaite zadu vaikus su seneliais isleist prie juros, tai eiskau dabar darbe kur cia nebrangiai butu smile.gif.

Atsakyti