Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Sveikos,

induke kaip faina del drabuzeliu thumbup.gif
as nexta praeita savaite nuslaviau tai irgi turbut iki nauu uzteks ax.gif

sakykit mamukai kokie vaikuciu ugiai jusiskiu ir svoriai ax.gif idomu man su Ema sulygint nes jauciu ji mano dycke tokia ax.gif

Atsakyti
QUOTE(*linuska* @ 2013 07 25, 22:55)
Sveikos,

induke kaip faina del drabuzeliu  thumbup.gif 
as nexta praeita savaite nuslaviau tai irgi turbut iki nauu uzteks ax.gif 

sakykit mamukai kokie vaikuciu ugiai jusiskiu ir svoriai  ax.gif  idomu man su Ema sulygint nes jauciu ji mano dycke tokia  ax.gif

Sveikos,
Mūsų ūgis 120 cm, svoris 23 kg, o kojos 30-31 dydis. Svorio nuo judrumo mes niekaip nepriaugsim. Per metus vos 1.5 kg doh.gif

Penktadienis 4u.gif
Atsakyti
*linuska* nežinau tiksliai, nes dar pas daktarų nebuvom,bet visos pernykštės suknės jau tunikos doh.gif spėju kad svoris 25-26 tai tikrai, ūgis -aukšta labai doh.gif suknią vestuvėms jau pirkau 140 doh.gif koja 31 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 07 25, 22:44)



rasixe kada į darbą grįžti g.gif

aš pradėjau cv siuntinėt, o pati ko noriu net nežinau...geriausia būtų darbas nuo 8-17 val, bet sunku rast tokį...

jaučiu,  anksčiau išeisiu į darbą už mb, reikia jam dar laiko atsigaut...

bet vviskas bus gerai biggrin.gif


is karto kai tik rasiu g.gif


sveikos


mes tai jau susitvarkem pazymas, tai maniske sveria 25kg, o ugis kazkaip idomiai pas gyd 124,o pas pulmonologe kai buvom 128, Nors pedkelnes ir kelnes trumpos 128 ugiui, perku jau 134 doh.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Ai dabar nurimau, visi panasaus ugio ir svorio bigsmile.gif maniske 124cm 26kg, koja irgi 31 ax.gif

Vakar gera naujiena gavau, sesuo su seimyna atskrenda ant luko krikstynu thumbup.gif

geros dienos mamukai,lekiu darbuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 07 25, 22:44)

aš pradėjau cv siuntinėt, o pati ko noriu net nežinau...geriausia būtų darbas nuo 8-17 val, bet sunku rast tokį...

jaučiu,  anksčiau išeisiu į darbą už mb, reikia jam dar laiko atsigaut...

bet vviskas bus gerai biggrin.gif


oi tokios valandos svajone biggrin.gif
deja per 2 metus nieko net panasiom valandom nerandu verysad.gif

QUOTE(*linuska* @ 2013 07 25, 22:55)

sakykit mamukai kokie vaikuciu ugiai jusiskiu ir svoriai  ax.gif  idomu man su Ema sulygint nes jauciu ji mano dycke tokia  ax.gif

na tavo panele tikrai bus is aukstu ,visada lengdavo visus mirksiukas.gif
kada krikstysite maziuka ?

oje ,kokie visi auksti thumbup.gif
mes kaip buvome tai ir islikome prie tu maziuku .Ugis koks 118 ,o svoris apie 21
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 07 26, 10:24)

niu tu zemute ir Ovidukas visas i mama ax.gif

aha visada ax.gif ir dabar mokykloje pati auksciausia ir nelabai jai tas patinka nes mat visada i gala stato tongue.gif nesuprantu is kur ji tokia auksta nors vyro sesuo auksta g.gif
krikstynos spalio 12, per mb jubilieju mirksiukas.gif sugalvojome visas mergytes( ju bus 4) aprenkti vienodomis melsvomis suknelemis, tai prie Lukucio turetu graziai ziuretis tongue.gif
Atsakyti
*linuska* smagi ir graži šventė laukia wub.gif wub.gif wub.gif

jo, "modifikuoti" vaikai auga lotuliukas.gif

mes vis dar laukiam gero oro, nėra to pranašauto 30 doh.gif

o aš dar viena, šiandien tik chebra grįžta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*linuska* @ 2013 07 26, 10:31)
niu tu zemute ir Ovidukas visas i mama  ax.gif

aha visada  ax.gif  ir dabar mokykloje pati auksciausia ir nelabai jai tas patinka nes mat visada i gala stato  tongue.gif  nesuprantu is kur ji tokia auksta nors vyro sesuo auksta  g.gif 
krikstynos spalio 12, per mb jubilieju  mirksiukas.gif  sugalvojome visas mergytes( ju bus 4) aprenkti vienodomis melsvomis suknelemis, tai prie Lukucio turetu graziai ziuretis  tongue.gif


nu nesu as tokia ir mazute biggrin.gif biggrin.gif ir siaip gimines viena puse gan aukstaugiu .Bet maziukas jauciu bus i mano mamos puse ,kur zemi
dyckis per vasara vel pastypo ,ir jau lenkia mane thumbup.gif

QUOTE(Averita @ 2013 07 26, 10:36)
*linuska* smagi ir graži šventė laukia wub.gif  wub.gif  wub.gif

jo, "modifikuoti" vaikai auga lotuliukas.gif

mes vis dar laukiam gero oro, nėra to pranašauto 30  doh.gif

o aš dar viena, šiandien tik chebra grįžta biggrin.gif

eiii nereikia 30 doh.gif iskepsime
bet 24 prasome ,labai laukiame ax.gif
nuo sekmadienio zada 25 ,tai gal nebepasikeis

bet tu ir pasiilsejai nuo chebros savo ,gris issilgusios mamytes tavo paneles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 07 26, 12:01)
nuo sekmadienio zada 25 ,tai gal nebepasikeis

bet tu ir pasiilsejai nuo chebros savo ,gris issilgusios  mamytes tavo paneles  wub.gif


-galėtų, nes turbūt pajūrio niekaip nepasieksim lotuliukas.gif
--jo, ir pailsėjau ir pasiilgau ir daug darbų pasidariau, ko per tas keliones vien atidedi ir atidedi...šaunuolis mb biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
N ūgis 126 kažkur, o svoris 21 kg..

Nieko nepasidarau aš, N nėra, bet Ą tiek dėmesio reikalaujantis, miega po 40 minučių kaip visada 3 kartus dienoj tik, o daugiau nori būti ant rankų, kad su juo būčiau, vienas nepabūna...nieko nepasidarau schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
laba

sveikinam Martynam su gimtadieniu 4u.gif

Rugilės tai ūgis 117, svoris 16 kg, koja 29 biggrin.gif

mes dar telšiuose, ryt naktį žadam grįšti, nes yra lb daug dar ryt visokių čia reikaliukų verysad.gif
Atsakyti