Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Sveikos 4u.gif ,

kaip ramu cia, visos atostogauja kas kur smile.gif

o as dirbu verysad.gif , savaitgali plaukem su kanojom, tai sulijom, suslapom, bet vistiek smagu buvo biggrin.gif , Kiprui labai patiko, nebaisu jam nei sunkumai, nei lietus, nei saltis biggrin.gif

sia savaite kraustomes pagaliau, tai su nesuliais visus vakarus lakstom pirmyn atgal doh.gif , dar savaitgali dicki isleidziu i stovykla, reikia suruost, tai dirbu ne tik darbe bet ir namie doh.gif

bet ir salta siandien, kaip rudeni, greiciau siluma vel sugriztu smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Averita @ 2013 07 17, 19:40)
Vestuvės ir buvo tokios senoviškos, kaimiškos smile.gif  thumbup.gif




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Osera @ 2013 07 19, 13:25)

mes tai laukiame griztancios mociutes is uk  thumbup.gif
pirmadieni lekiame pas gyditoja i vilniu ,pagaliau  eile priejo  doh.gif tai siektiek nerimauju
labas  smile.gif


sekmes Vilniuj 4u.gif

QUOTE(jurgitad @ 2013 07 22, 19:38)
Sveikutės,
mes atostogose... sodyboje, net netraukia į Šiaulius, nes nėra ką veikti, bet reikaliukų yra tai grįštam  kelioms dienoms... smile.gif


smagu jums thumbup.gif , geru atsotogu smile.gif
Atsakyti
indrusia už tuos rūpestėlius ir vargus 4u.gif

maniškiai šiandien žada į kaimą važiuot, aš jaučiu viena pasiliksiu, visokių irgi reikaliukų turiu, noriu apsitvarkyt ramiai, nes kjai visą vasarą visi namie, ir kelionėse, tai reikia jau generalinės ax.gif

vakar iš kaimuko grįžom, bet tikrai labai šalta, vėjas...

penktadienį planuojam prie jūros, geresnį orą lyg žada, dar ketvirtiadienį turim fotosesiją bigsmile.gif

o šiaip galva plyšta pagalvojus apie darbus...nesugalvoju kaip viską reikia suderinti...bet turbūt gyvenimas viską sudėlios į tinkamus stalčiukus, ar ne taip biggrin.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Osera laukiam ziniu bigsmile.gif

jovkaww ar gryzo nuotaika g.gif imk 4u.gif niu va savaitgali atsipusit be vaiku thumbup.gif

indrusia kaip faina su kanojom bigsmile.gif mano ema jauciu bijotu g.gif

Averita bet jus ir megstat fotkintis bigsmile.gif thumbup.gif

mes gyvenam gerai, nebezinau ar buvau atlekus pasigirt bet pries pora savaiteliu Lukas pradejo eiti thumbup.gif eina jau po metriuka visas patenkintas wub.gif ech kaip laikas greit bega reikia jau ruostis pirmajam gimtadieniui unsure.gif

pas mus tai orai superiniai buvo, dar tokiu cia nemaciau bigsmile.gif tai ir deginomes ir Ema juroj maudesi, visai namie nebuvom bigsmile.gif siandien lietus tai ir nuotaika krenta doh.gif

siunciam visiems kam reikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Papildyta:
kita savaitgali pagaliau ir mes atostogaujam thumbup.gif pasirinkom vaziuot i anglija i atrakcionu miesta blackpoola thumbup.gif jei spesim dar i Legolenda paleksim ax.gif tai ema skaiciuoja dieneles kiek liko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 07 22, 11:21)
Savaitgalį į Trakų pusę pas sesę į jubiliejų - sodyboje darys. Važiuosim be vaikų - dviese pabėgsim.  ax.gif

smagu bus i baliu be vaiku thumbup.gif atitruksi nuo visko

QUOTE(jurgitad @ 2013 07 22, 18:38)
Sveikutės,
mes atostogose... sodyboje, net netraukia į Šiaulius, nes nėra ką veikti, bet reikaliukų yra tai grįštam  kelioms dienoms... smile.gif


turbut kaimiuke aktyviai atostojaujate thumbup.gif

QUOTE(indrusia @ 2013 07 23, 09:44)

o as dirbu  verysad.gif , savaitgali plaukem su kanojom, tai sulijom, suslapom, bet vistiek smagu buvo  biggrin.gif , Kiprui labai patiko, nebaisu jam nei sunkumai, nei lietus, nei saltis  biggrin.gif



uz sunku ,bet ispudinga plaukiojima 4u.gif

QUOTE(Averita @ 2013 07 23, 10:00)


penktadienį planuojam prie jūros, geresnį orą lyg žada, dar ketvirtiadienį turim fotosesiją bigsmile.gif

o šiaip galva plyšta pagalvojus apie darbus...nesugalvoju kaip viską reikia suderinti...bet turbūt gyvenimas viską sudėlios į tinkamus stalčiukus, ar ne taip biggrin.gif

tai kad prie juros savaitgali tik 18 zada g.gif pas mus apie 22 tai geriau cia prie ezeriuko lekti
aisku kad susidelios kazkaip kaip pradesite dirbti ,turi viskas susidelioti mirksiukas.gif


labas


prisidupdu is po vilniaus ,pridaviau tyrimus ,ir vel leksiu po poros savaiciu i sostine ax.gif
maziukas buvo pas krikstatevius vakar ,tai taip pasiilgau per diena ,retai mes buname ne kartu blush2.gif o ir jis namie apsivijes kakla prabuvo kol ejome miegoti


tiesa pasigirsiu ,jau 3 savaite mazas miega savo kambaryje thumbup.gif toks patenkintas ,kad pagaliau turi savo kambari
Atsakyti
*linuska* Lukučiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif šaunuolis 4u.gif thumbup.gif smagių atostogų 4u.gif


o aš kaifuoju, chebra kaime, aš viena namie tvarkaus blush2.gif nu kažkas nerealaus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif

Osera, mes geriam Hemofer ax.gif

Averita, tavo mazyle su gimtadieniu 4u.gif

Induke, uz ta nebuvima namie 4u.gif thumbup.gif

jovkaww, smagaus baliuko mirksiukas.gif

jurgitad, uz poilsi 4u.gif

indrusia, jau ikurtuvem kvepia thumbup.gif

linuska, su pirmais L zingsniukais 4u.gif smagiu atostogu 4u.gif

Osera, smagu, kad O patinka savas kambarys thumbup.gif

Reginiuk, gerai praleiskit laika, kad ir koks oras bebutu smile.gif

Ar praleidau ka g.gif Nu jei ka, tai griebkit po 4u.gif


Papildyta:
Mes vestuves atsokome irgi smagiai thumbup.gif Nors kaip vestuvems, tai labai daug ko truko, siaip jauciausi kaip kokiam baliuj, nes tikrai truko tu tokiu tradiciju, bent minimaliu blush2.gif Jaunosios sukneles (keite 2 k.) labai grazios buvo, jaunuju automobilis graziai papuostas (svieziu vaisiu kompozicija), stalai, saldus stalas ispudingai atrode, visos dekoracijos thumbup.gif Zodziu, tikrai viskas buvo grazu, tik truko tos vestuviu dvasios, bet kaip norejo jaunieji, taip susiplanavo, vistiek buvo smagu smile.gif Buvom be vaiku tongue.gif

Mazoji atsisake MP, neikisu nors tu ka, suprasciau, jei trauktu ir pyktu, tada galvociau, gal pieno nera, bet ji net nebando traukti, iskart pyksta, nu gerai, uzaugo mergaite tongue.gif nusipirkau buteliuka, misinuka, i buteliuka ziuri nezinau kaip i ka blink.gif netraukia, pyksta, ipyliau i gertuve, patrauke, susirauke, net nesuprato ka geria ax.gif Tai net nzn ka ir daryti vakarais g.gif Eisim pas gyd., ziuresiu, ka patars.

Laukiam ir mes atostogu, planavom i Egipta (nors manes ten jau nebetraukia, bet MB nori nardyti), bet grizo brolis su drauge, tai tokiu baisybiu pripasakojo, kad atsoko visiems noras biggrin.gif Mat buvo pasigave virusa (daug kas is viesbucio), veme ir viduriavo, tai praktiskai visas dienas leido viesbucio kambary, o kai pradejo taisytis sveikata, buvo like tik trys dienos doh.gif Zodziu, labai gailisi tokiom atostogom ax.gif Tai nzn dar kur leksim ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2013 07 23, 17:00)
Buvom be vaiku  tongue.gif


aš net neįsivaizduoju su vaikais, kažkokia nesąmonė schmoll.gif

man užteko kol iš namų išėjo jaunieji, kol bažnyčioj buvom, dar šiek tiek sodyboj, mažojo nė sekundei nenulipo nuo rankų, o taip norėjos ir pafotkinti, bet be šansų schmoll.gif

Mb vedė jaunąją prie altoriaus, Viltė žiedus nešė, tai taip jaudinačiai viskas, bet kur tau mažoji klykė kaip užsukta doh.gif

paskui šiek tiek visi pasifotkinom su jaunaisiais, bet skubėjom vėl, nes laukė laidotuvės, jaunieji išvažiavo fotkintis ir t.t. mes tai likom dėl mb nugaros sodyboje, tai teta atvažiavo vaikų pasiimt, tada jau laimė man bigsmile.gif jaunieji važinėjos su svečiais su autiku, jk limuzinų, labai paprastai...

šiaip tai viskas labai gražu, viską pati jaunoji darės, aš kaip sakau pasiimk pats gerą nuptaiką ir bus viskas liuks biggrin.gif

man tik nepatiko, kad labai ilgai jaunųjų laukėm, jau grįžo čiut ne prieš 20, o šliūbas 11...

daugiau viskas labai smagiai, šokau su visais, piršlio korimas išvis nerealus buvo, tiesiog net neprisimenu kada tiek juokiaus iki ašarų...
Atsakyti
kaip uzpavydejau jusu baliu biggrin.gif noriu ir as i vesele ,i koki baliu didesni ,kur reiketu sukuosenu ir tttt.
aisku pinigu daug tai atsneia ,bet taip norisi pabuti grazi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Indrusia gero kraustymosi 4u.gif . Aš jau ir kartais noriu kažką keisti - gal kokio namuko, bet kur tau doh.gif . Namie nieko nespėju - namie medžiotojas ir žvejys, tai užvakar nuo 18 iki 21.30 val mėsą tvarkiau smile.gif
Kipras šaunuolis 4u.gif . Mes ir pirmą bandymą darysim su baidarėm kai atostogausiu rugpjūčio pradžioj savaitėlę.

Vestuvės smagu thumbup.gif - ypač kai svetys esi thumbup.gif

Rudenine mes ir planavom į Egiptą, nes patiko praitais metais, bet gazdina neramumai. Iš mūsų devynių kompanijos vienas labiau turėjo reikalų su pilvu, kitas ausų uždegimą po nardymo gavo. Bet tas kur pilvu skundėsi mažai gėrė alkoholio. biggrin.gif Tai dairomės į Turkiją vėl visi, bet kainos užkeltos doh.gif

Linuska kaip fainai pirmi žingsniai wub.gif
Osera viskas bus gerai 4u.gif

Mes šiandiena į REGA lekiam dėl akių - mes vis dar žvairuojam ir apatinių eilių nemato mažius doh.gif . Gal tingi žiūrėt ar apsimetinėja. doh.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
Lukučiui 4u.gif už pirmus žingsnelius
Kaip smagu vestuvės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif galėtų ir iš mūsų rato koks pusbrolis ženytis rolleyes.gif
Jurgitad, ką tiek pirkai, kad pilnas vežimas? g.gif biggrin.gif

Na o mes vakar grįžom namo, nuvežiau N su anyta į kaimą, pabus sakė 10 dienų, o mes su Ą šiandien skiepus pasiėmėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovkaww @ 2013 07 24, 09:01)

Mes šiandiena į REGA lekiam dėl akių - mes vis dar žvairuojam ir apatinių eilių nemato mažius  doh.gif . Gal tingi žiūrėt ar apsimetinėja.  doh.gif

ka sake del akyciu ?

QUOTE(Indukė @ 2013 07 24, 15:16)

Na o mes vakar grįžom namo, nuvežiau N su anyta į kaimą, pabus sakė 10 dienų, o mes su Ą šiandien skiepus pasiėmėm  ax.gif

jau koks dyckis tavo Ą wub.gif kaip greit puse metu prabego


labas


gal kas krikstyjote Kurtuvenu baznyteleje ? kiek kunigui dabar duodama per krikstynas ?


pas mus nieko naujo ....bandau vakuotis ziemai ,bandysiu sparagines eiti skintis ir vakuoti .Bet kazkaip tyngiu siandien blush2.gif
ir isvis siemet nera upo vakuoti nieko biggrin.gif
geriau guliu ir knyga skaitau ,arba prie pc sedziu biggrin.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
aš šiandien kokia laiminga, nes gavau siuntinį iš anglijos, atsiuntė MB brolio žmona, šiuo metu ten yra, tai N pripirko kiek rūbų blink.gif thumbup.gif visas lagaminas, nebereikės sukti galvos, rūbai iš turgaus, laabai gražūs thumbup.gif nes mano panikė kaip stypsta, aš nespėju su ja doh.gif jau po vasaros viskas trumpa, batų išmiera - 33, kai mano 36 lotuliukas.gif

man irgi reikia vakuotis, bet irgi tingiu. Liūdna mums dviese su Ą ax.gif
Atsakyti