Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

mes ir parpūtėm iš kaimuko smile.gif

induke, kaip draugei ar viskas okei?

ryt irgi planuojam į naisius palėkt smile.gif . db biški prie kompo prisėdau kol žygutis miega, kai prabus lėksim į pageluvį pasiteškent biggrin.gif . jau prisišaldžiau žirnelių, išpkavau tašes, skalbiniai sukas, mb nulėkė pakabų nupirkt, nes tiek gavo rugilė rūbelių dovanų kad nebėr kur bekabint thumbup.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
mano draugei vakar padare cezasri ir turi mergyte wub.gif Siaip 2880 g ir 49 cm, kaip geru menesiu anksciau, sakyciau dicke biggrin.gif Na jos berniukas pirmas gime apie 4....Mano vaikai abu gime 3100 g, tai tikrai normaliai, viskas ok, sake reanimacijoje laiko, nes ir drauge po cezario ir visu infekciju ne kaip jauciasi.....Siaip kita drauge buvo per operacija, dar ryte supirko is vaistines, as rubelius perdaviau per mama, zodziu smagu tokias draugytes tureti, sake kita musu drauge ir parves is ligonines, nes mes ryt zadam i palanga isvaziuoti, o jos vyras is uzsienio grys tik pirmadieni-antradieni.... na issipleciau cia...

as irgi noriu i naisius, juolab man cia netoli gi is vis nuo ginkunu. Tik liudna, kad be MB ir galvoju, kol masina pasistatysim, kol nueisim, mano maziui vel bus valgyti g.gif Va del maitinimo pergyvenu ax.gif Bet siaip noreciau apie 13 val vaziuoti kai bus jegelaviciute ir kt.ale zvaigzdes biggrin.gif
Atsakyti
Induke, smagu dėl draugės 4u.gif

tylu vėl čia, mes dar iš po vakar įspūdžiais iš naisių dalinamės, kažkas nerealaus surengta vaikams, kad ir tėveliams lb patiko thumbup.gif , vos tik spėjom visur lakstyt ir viską pamatyt biggrin.gif
db planuojam vakare į centrą nulėkt, ir db mąstau dėl maudynių, bet man lyg ir šaltoka atrodo mirkt ežeriuke g.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif Linkėjimai iš pajūrio 4u.gif
Mes vakar nebebuvome naisiuose, pabijojau, kad suvargsiu su maziaus maitinimu ax.gif Dar kai be MB, kazkaip pabijojau blush2.gif Nors matau is jusu nuotrauku, pasipramogavote thumbup.gif
Mes siandien 11 isvaziavome is siauliu, masinu tai nemazai, tiek is pajurio, tiek i pajuri....na bet jau buvome prie juros, N pasimaude, Ą pasnaudė thumbup.gif Oras thumbup.gif yra prie juros vejukas, bet karsta siaip....
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2013 07 07, 18:46)
labas visoms  4u.gif  Linkėjimai iš pajūrio  4u.gif
Mes vakar nebebuvome naisiuose, pabijojau, kad suvargsiu su maziaus maitinimu  ax.gif Dar kai be MB, kazkaip pabijojau  blush2.gif  Nors matau is jusu nuotrauku, pasipramogavote  thumbup.gif
Mes siandien 11 isvaziavome is siauliu, masinu tai nemazai, tiek is pajurio, tiek i pajuri....na bet jau buvome prie juros, N pasimaude, Ą pasnaudė  thumbup.gif Oras  thumbup.gif yra prie juros vejukas, bet karsta siaip....

kaip faina pajūry, aš jau laukiu nesulaukiu kada mes lėksim ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,


oho kiek įspūdžių thumbup.gif

Mes atostogaujam ir pramogaujam biggrin.gif

Gražių vasaros dienelių visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas


visoms atostogaujancioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as kazkaip siom dienom nekalbi ax.gif dar ir darbelio turejau

oras puikus ,neperkarsta thumbup.gif tai visos turbut lauke bunate su vaikais
manasis visai nenori eiti i kiema ,neturi ka veikti vienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 07 10, 14:53)
labas
visoms atostogaujancioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

as kazkaip siom dienom nekalbi  ax.gif dar ir darbelio turejau

oras puikus ,neperkarsta  thumbup.gif tai visos turbut lauke bunate su vaikais
manasis visai nenori eiti i kiema ,neturi ka veikti vienas  doh.gif

o man jau kaip atsibodo eit į kiemą doh.gif , visus vaikus vietinius jau žinau, kas broliai, sesės, kas iš kokio kiemo ateina, kas kaip elgiasi biggrin.gif

pasivakarojom su Averita thumbup.gif , galėtų ir palyti, vaikai pervargę nuo kiemų, ein iš proto unsure.gif
Atsakyti
labuka, oho kokios šnekios visos lotuliukas.gif , atostogaujat ane? aš ir kraunu tašikes išlekiam į kaimuką savaičikei reik uogas nusiskint ir agurkus susidėt, žo darbinga bus savaičikė ax.gif
iki 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, nepasigedot manes? Nu ir gerai, prisiduodu pati biggrin.gif

Visoms uz puikiai leidziamas dienas 4u.gif

Mes laikomes puikiai, istisai bunam lauke, nes mano L irgi nenori vienas buti, nera ka veikti, tai bunam visi tongue.gif Buvom Latvijoj prie juros, nors ir nesimaudziau, bet vanduo labai siltas, L mirko vandeny thumbup.gif Sia savaite lakstem per gyd., L rado skylute dantuke, tai ejom tvarkyti, M hemoglobinas zemas, tai geriam vaistukus, gavau ir as siuntima kraujo tyrimui pasidaryti, kadangi dar maitinu, tai greiciausiai ir mano bus zemas ax.gif Dar visokios grozio proceduros. Tai savaite uzimta, rytoj iskeliaujam i vestuves, tokia idomi savijauta, nei laukiu, nei nelaukiu, bet kazko jaudinuos blush2.gif

Linkejimai visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 07 12, 11:48)
labuka, oho kokios šnekios visos  lotuliukas.gif , atostogaujat ane? aš ir kraunu tašikes išlekiam į kaimuką savaičikei reik uogas nusiskint ir agurkus susidėt, žo darbinga bus savaičikė  ax.gif
iki  4u.gif

gero poilsio ,ir daug prisiruosk ziemai mirksiukas.gif

QUOTE(rudenine @ 2013 07 12, 12:10)
Sveikutes, nepasigedot manes? Nu ir gerai, prisiduodu pati  biggrin.gif

Visoms uz puikiai leidziamas dienas  4u.gif

Mes laikomes puikiai, istisai bunam lauke, nes mano L irgi nenori vienas buti, nera ka veikti, tai bunam visi  tongue.gif  Buvom Latvijoj prie juros, nors ir nesimaudziau, bet vanduo labai siltas, L mirko vandeny  thumbup.gif  Sia savaite lakstem per gyd., L rado skylute dantuke, tai ejom tvarkyti, M hemoglobinas zemas, tai geriam vaistukus, gavau ir as siuntima kraujo tyrimui pasidaryti, kadangi dar maitinu, tai greiciausiai ir mano bus zemas  ax.gif  Dar visokios grozio proceduros. Tai savaite uzimta, rytoj iskeliaujam i vestuves, tokia idomi savijauta, nei laukiu, nei nelaukiu, bet kazko jaudinuos  blush2.gif 

Linkejimai visoms  4u.gif

O ka skyre M stiprinti kraujuka ....manasis vis geria bet kazkaip nelabai gereja tas kraujas g.gif dabar kaip eisime pazymos tvarkytis vel prasysiu kad paimtu kraujuka
smagu vestuves thumbup.gif be mazosios eisite ?


labukas smile.gif

pas mus nieko naujo smile.gif atostogaujame ir tiek
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mes po kaimus davėmės, šnd aš gražinuos, vakare dar kūminai Vaidutės atlekia pašvęst, o ryt veselė, kada grįšiu neįsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti