Įkraunama...
Įkraunama...

***Saulės miesto vaikučiai ***

Dovanojame 6 balionius Ovidijui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pagaliau atvėso thumbup.gif nes tas karštis doh.gif Laukiu kito savaitgalio, lėksim ir mes prie jūros. Pakvietė sesuo į sūnaus gimtadienį šeštadienį Utenoje, 10 metų 4u.gif bet nežinau, jeigu tėvai nevažiuos, tai tolima kelionė, švenčia kaime, nu kur niekas negyvena, bijau, kad suvargsiu viena su 2 vaikais g.gif Aišku N jau dičkė, bet mažius - lietų praneša, dar uodai užkapos, nežinau net g.gif g.gif Kažkaip nesiryžtu g.gif

beje, labai man rekomendavo pažystamos, tai nusipirkau ir aš, sakiau gardinsiu ir mažiuo košes wub.gif http://beta.lt/siaul...rack_type=image, sake nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Mes esam pakviesti į Klp atostogaut, nežinau kada čia traukt, ar prieš vestuves, ar po g.gif

Vakar liejau ašaras , tokia graži šventė Romeryje buvo, tokie visi gražūs, elegantiški, linksmi, tokie tokie wub.gif Tokia ypatinga diena atrodo, nors brolis padavė jau šiandien į magistratūrą, tai žiūrėsim kaip čia seksis wub.gif

o kvietkų kainos sostinėj blink.gif doh.gif
Atsakyti
labas


aciu visiems 4u.gif

mes po truputi ruosiames vakarui ,mazas dabar miega pietuku


vakar vakare kaip jis miegojo ,ispuoseme svetaine balionais ,girliandomis .Padejome viena dovana smile.gif
tai ryte nusileido i apacia vienas ,as prausiuos ,o jis ateina is sako : ten kazkas yra rolleyes.gif sakau kas .....nu kazkas gimtadieni padare kazkieno biggrin.gif
sakau nu tai eik ,gal tau ...sako neeee
tai paskui nuejo vienas...LAIMINGAS VISA BUVO wub.gif

Per pietus parveze mb dar viena dovana - nupirko futbolo didelius vartus thumbup.gif

zodziu emociju pilnas ,laimingas mano berniukas wub.gif

o as su migrena doh.gif tai vaikstau nelaiminga biggrin.gif

ir dar galvoju ,kad kaip gimdziau buvo labai silta diena,o biggrin.gif dar kiek metu svenciame tikra diena ,tiek oras saltokas unsure.gif
nors siaip man toks oras liuks ,bet sventimui lauke butu nekas biggrin.gif
Atsakyti
Osera. ogo kaip gražu wub.gif , linkim ir snd gražios ovidukui šventės 4u.gif
Atsakyti
Osera, kaip atšventėt gimtadienį, ką dovanų gavo ovidijus, prašom pasipasakot smile.gif

labas rytas
aš ryte jau į sorpo nulėkiau nuvežiau tyrimukus, kol vaikai miegojo, db ruošiamės pas venckų, po piet pas akių lėksim, žo visa diena ant veiklos tokia, žo tik pradėk pažymas tvarkytis doh.gif
Atsakyti
tai ką veikiat visos apsiniaukusią dieną, negi deginatės, ar gaivinatės bigsmile.gif

mes jau buvome pas v e n c k ų, superinis gydytojas, sakė neieškot bėdų, na ir kas kad plokščiapadis, nieko čia baisau, ir avalynės nereikia jokio brangios, ten su užkulnius, su išlinkimais ir t.t., išsiaiškinom kad vaikam galima dėt bele kokią avalynę, nes batas taiosi prie kojos, o ne atvirkščiai thumbup.gif . žo grįžau visa patenkinta thumbup.gif

biški pasidarbaliojau gimtadieniui tokių plakačiukų, db beliko keletą prizų nupirkt, ir bus vsio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 06 28, 10:24)
Osera, kaip atšventėt gimtadienį, ką dovanų gavo ovidijus, prašom pasipasakot  smile.gif


atsvente maziukas puikiai ,labai smagiai pasiduko vaikai thumbup.gif o grizes dar iki isnaktu zaide su dovanomis thumbup.gif
dovanu gavo didele trasa ,ferari valdoma su distanciniu,vezliuka ninze dideli skleidziantis garsus ,stalo zaidima - kurio dar neperkandome kaip zaisti blush2.gif kamuoli futbolo ,pinigeliu ir didziulius balionus thumbup.gif
labai patiko tartas ,ir grazus ir skanus buvo thumbup.gif


reginiuk ,mano dyckis yra pokciapedis ,tai labai batus ismina i vidu ,kol galejome prikome ortopedinius ,o dabra ecco labai brangus ,o koja auganti ,tai perkame jau paprastus.O siaip aisku nieko cia blogo ,tik eisena nebus grazi

Masaziukus pedoms darydavome ,ant sluotos kojo lipdavome per pedutes viduri ,ir linguodavome .Nezinau ar supratai ka parasiau blush2.gif


labas

nu oras tai ,brrr....Mazas nori eiti i kiema isbandyti futbolo vartus ,bet neleidziu .Man salta atrodo labai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jo, vėsoka lauke....

Jau jubiliatas koks laimingas wub.gif

Visa diena kažkokia šuniui ant uodegos, ryte pas gydytoją, nes galvojom jau susitvarkyt pažymas dėl darželio, bet sakė tik rugpjūtį pradėti, dar paskiepijo, dar vakar Viltei erkę įkando doh.gif tai nk nesusitvarkėm doh.gif

paskui vestuvėm visko ieškojom, man tik batelių ir pėdkelnių bereikia, šakotį užsakiau, dar dovanų kitam jubiliatui ieškojau smile.gif

geriu kavą ir ilsiuos rolleyes.gif
Atsakyti
averita ,bet paskiepita vilte nuo erkiu buvo ? mieste ilindo ?

as irgi siandien nieko gero neveikiu ...bimbineju apsitvarkius ax.gif
reikia eiti darbuotis ,bet tyngiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 28, 16:23)
averita ,bet paskiepita  vilte nuo erkiu buvo ? mieste ilindo ?


neskiepyta, mieste, nes ryte plaukus šukavau nk nemačiau, o vakare ir pamačiau doh.gif

reikia ir man eit siuvinėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2013 06 28, 16:27)
neskiepyta, mieste, nes ryte plaukus šukavau nk nemačiau, o vakare ir pamačiau doh.gif

reikia ir man eit siuvinėt ax.gif

siaubas doh.gif dabar turbut stebeti liepe gyditoja ?

ka grazaus siuvinesi ?


pas mane visi uzsakymai su vestuvemis susije biggrin.gif vasara vestuviu metas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2013 06 28, 17:16)
siaubas  doh.gif dabar turbut stebeti liepe gyditoja ? 

ka grazaus siuvinesi ?
pas mane visi uzsakymai su vestuvemis susije  biggrin.gif vasara vestuviu metas  wub.gif


-pažiūrėjo, bet kažkaip nesureikšmino, o visai skiepytis šeimai kažkaip nepigu buvo, nes ir šiaip šie metai nelengvi unsure.gif viskas bus gerai 4u.gif
--vestuvinį metriką, nors orchidėjos dar nebaigtos laukia biggrin.gif
Atsakyti