Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

Aš tai radau per google "balandžiai vestuvėms" kažkokį puslapiuką kur nuomoja balandžius.. gerai skamba "balandžių nuoma" biggrin.gif lotuliukas.gif Tai mums pristatymas į Druskininkus dviejų baltų balalandžių kainuotų 140lt.. Bet jau nereikėtų niekuo rūpintis, išeini ir psiimi savo balandžius iš gražios širdelės formos pintinės biggrin.gif bet vis dar ieškau pigiau biggrin.gif nes čia tie pinigai kaip ir į orą paliedžiami smile.gif Tik tiek, kad lieka nuotrauka...
Atsakyti
tai kaip suprantu balandziu pigiau nei uz 100lt gaut be sansu...
Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2011 05 21, 10:56)
tai kaip suprantu balandziu pigiau nei uz 100lt gaut be sansu...

jei kaina netenkina, tuomet reikia galvot, ar tikrai verta, ar tikrai reikia moketi tokius pinigus uz kelias minutes ir keleta foto su balandziais g.gif
Atsakyti
Man tai juokingai atrodo tie balandziai.. bet cia tik mano nuomone..
Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2011 05 21, 12:56)
tai kaip suprantu balandziu pigiau nei uz 100lt gaut be sansu...


Pasidairyk apie balandžius adresu: http://balandis.atspace.com/foto2.htm

flirt.gif
Tam diedukui būna pagal nuotaiką. Galima ir daug pigiau susitart biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaudale: 26 birželio 2011 - 22:48
O man tai grazu tie balandziai,bet ***** tikrai nepigi pramoga g.gif reiktu rimtai apie tai pagalvoti ax.gif
Atsakyti
http://gratis.lt
As viska uzsakinesiu is ten. Tikrai nera brangu ir nuolaidas ten taiko... bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek paskaičiau, tai balandžiai atsieina apie 100 Lt? Maždaug tiek ir įsivaizdavau. Mano manymu, nėra brangu, nes suprantu, jog balandžiai yra paruošti tam, atvežami, gaištamas laikas ir t.t.
O pinigai į orą leidžiami ir fejerverkų bei dangaus žibintų forma smile.gif , todėl man bent jau balandžiai išties solidžiau ir romantiškiau atrodo. Buvo mitis padovanoti šią pramogą (jei taip galima pavadinti) jaunavedžiams, bet dar svarstome iš kelių variantų, gal pinigais padovanoti ir geriau kartais, žiūrint kokio "lygio" vestuvės g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 07 04, 10:27)
Kiek paskaičiau, tai balandžiai atsieina apie 100 Lt? Maždaug tiek ir įsivaizdavau. Mano manymu, nėra brangu, nes suprantu, jog balandžiai yra paruošti tam, atvežami, gaištamas laikas ir t.t.
O pinigai į orą leidžiami ir fejerverkų bei dangaus žibintų forma smile.gif , todėl man bent jau balandžiai išties solidžiau ir romantiškiau atrodo. Buvo mitis padovanoti šią pramogą (jei taip galima pavadinti) jaunavedžiams, bet dar svarstome iš kelių variantų, gal pinigais padovanoti ir geriau kartais, žiūrint kokio "lygio" vestuvės g.gif  smile.gif



Tikrai nera brangu, bet kartu grazu..smile.gif Ir daug geriau negu nieko..smile.gif



Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif Toms, kurioms nesvetimas meilės jausmas gyviems sutvėrimams, siūlau pasidomėti, ar balandžiai išdresiruoti ir žinos kelią pas šeimininką. unsure.gif O tai šiandien liūdnas vaizdas pro langą: kažkas matyt vakar vestuvėms užsisakė du baltus dekoratyvinius balandžius, šiuos paleido, o šiandien jie pievoje vaikštinėjo merkiami lietaus. verysad.gif Užauginti žmonių šie nėra savarankiški, kad išgyventų atviroje gamtoje, ką bekalbėti apie išgyvenimą žiemą. verysad.gif Gaunasi, kad grožis reikalauja aukų.

Balti balandžiai per vestuves - tikrai graži ir romantiška tradicija, tačiau pasirūpinkime, kad šių gražuolių sparnuočių likimas irgi būtų gražus. mirksiukas.gif Ačiū už dėmesį. 4u.gif
Atsakyti
Mes uzsisakeme baltus balandzius is Dariaus Daugelos, firma www.gratis.lt su sirdeles formos narveliu, likome labai nudziuginti, be galo grazus narvelis, didelis, sirdeles formos, puostas gelemis, balandziai balti grazus, kaina buvo 100lt atvyko zmogus laiku prie rotuses, padejo paleisti balandzius, labai svetingas vyriskis buvo, paskui balandziai gryzo i narveli, prisifotkinome prie narvelio su balandziais, Didelis aciu siai firmai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kiškutis akademikas @ 2011 08 07, 23:40)
Sveikutės. 4u.gif  Toms, kurioms nesvetimas meilės jausmas gyviems sutvėrimams, siūlau pasidomėti, ar balandžiai išdresiruoti ir žinos kelią pas šeimininką. unsure.gif  O tai šiandien liūdnas vaizdas pro langą: kažkas matyt vakar vestuvėms užsisakė du baltus dekoratyvinius balandžius, šiuos paleido, o šiandien jie pievoje vaikštinėjo merkiami lietaus. verysad.gif Užauginti žmonių šie nėra savarankiški, kad išgyventų atviroje gamtoje, ką bekalbėti apie išgyvenimą žiemą. verysad.gif Gaunasi, kad grožis reikalauja aukų.

Balti balandžiai per vestuves - tikrai graži ir romantiška tradicija, tačiau pasirūpinkime, kad šių gražuolių sparnuočių likimas irgi būtų gražus. mirksiukas.gif Ačiū už dėmesį. 4u.gif

Cia galiu papriestarauti. Ju niekas nedresuoja, o, kai nuomoja ima pilna balandziu kaina todel, kad, jei nors vienas is poreles nesugriztu. Siaip juos augina ir nuomoja kolekcininkai, kurie savo malonumui paprasciausiai augina, o ne dresuoja.. Cia sekmes dalykas, jei sugris. Musiskiai grizo abu, buna atveju, kad parskrenda is poreles tik vienas,o kartais paklysta abu. Siaip jie, kai paleidi,pakile patys suka ratus, kol susiorientuoja, kokioje vietoje randasi. smile.gif Man sis malonumas kainavo uz abu 50 lt. wink.gif Bet graziai atrode, o dar graziau buvo ziuret, kaip vienas nuo kito neatsiskirdami suko suko ratus, ir nuskrido i namu puse. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 19 rugpjūčio 2011 - 07:08