Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

QUOTE(vikutev @ 2008 11 16, 14:05)
O tai tau is viso thumbup.gif ,nes Kaune pas tave viskas ir balandziai kaunieciai gi biggrin.gif ,tai tau ir kaina man rodos mazesne turetu but smile.gif
As esu is Klaipedos,bet bazuojuos Vilniuj,vestuves Klaipedoj vyks,tai man net nebuvo minciu vaziuot i Kauna del sutarties,o tau kadangi arti,tai gali tada ir del to su jais susitart jei yra kazkoks nepasitikejimas mirksiukas.gif


Nu as jiems emeila rasiau tai man jie sake kad 2 balti balandziai man kainuos 120lt smile.gif tai ske kad galiu pervesti 20 lt jiems i saskaita arba ateti pas juos ir duoti ta avansa i rankas, o ta 100lt tai vestuviu diena kai jau gausiu balandzius bigsmile.gif apie sutartele klausiau bet man jie nieko taip ir neatsake tai tikriausiai nieko jie ten neraso del tu 20lt avanso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cika69 @ 2008 11 16, 17:53)
Nu as jiems emeila rasiau tai man jie sake kad 2 balti balandziai man kainuos 120lt smile.gif tai ske kad galiu pervesti 20 lt jiems i saskaita arba ateti pas juos ir duoti ta avansa i rankas, o ta 100lt tai vestuviu diena kai jau gausiu balandzius bigsmile.gif apie sutartele klausiau bet man jie nieko taip ir neatsake tai tikriausiai nieko jie ten neraso del tu 20lt avanso biggrin.gif

man reikejo 50 lt avansa pervesti,matyt del to,kad kitas miestas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2009 03 20, 08:47)
Norejau pasiteirauti, kur galima vilniuje uzsisakyti (nuomai) balandziu porele? Ir kokios daugmaz kainos?  smile.gif


Sveika.mes Vilniuje uzsakinejom balandzius is www.doverent.lt ,uz poryte jis norejo ar 120 ar 150lt (tiksliai neatsimenu blush2.gif ) bet kadangi emem 10 balandziu mums ir svitai,tai sumokejom 200lt,avanso paprase 50lt,o vestuviu diena likusius 150lt sumokejom.sitas zmogus gyvena uz Lazdynu buvom pas ji balandziu paziuret smile.gif
Atsakyti
dabar 100 lt poryte kainuoja, o daugiau imant tikrai manau galima nuolaidele gauti smile.gif
Atsakyti
Jei reikia balandžių Klaipėdos rajone, tai kreipkitės į Romą iš Gargždų. Kontaktus galit susirasti per internetą. Turi tas diedukas ir tinklalapį. Galit gauti balandžius ir su pintu krepšiu ir su žodžiais lietuvių, rusų ar anglų kalba. Buvau savaitgalį Palangoj ir užsukau į "De Cuba" (berods) barą, kur vyko dekoratyvinių balandžių paroda. O tai gražumėlis. Man tai labiausiai balti poviniai patiko ir dar tokie su dideliais kalnieriais, kad net galvos nesimato. Gal ir su tokiais būtų galima per vestuves nusipaveiksluoti? Davė jis man ir savo vizitinę su kontaktais. Jei reikia, tai rašykit į až, pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2009 05 18, 17:08)
Jei reikia balandžių Klaipėdos rajone, tai kreipkitės į Romą iš Gargždų. Kontaktus galit susirasti per internetą. Turi tas diedukas ir tinklalapį. Galit gauti balandžius ir su pintu krepšiu ir su žodžiais lietuvių, rusų ar anglų kalba. Buvau savaitgalį Palangoj ir užsukau į "De Cuba" (berods) barą, kur vyko dekoratyvinių balandžių paroda.  O tai gražumėlis. Man tai labiausiai balti poviniai patiko ir dar tokie su dideliais kalnieriais, kad net galvos nesimato. Gal ir su tokiais būtų galima per vestuves nusipaveiksluoti? Davė jis man ir savo vizitinę su kontaktais. Jei reikia, tai rašykit į až, pasidalinsiu  4u.gif

labutis o kokios kainytes 4u.gif

as skelbima radau kad vilniuje nuomoja balandzius uz 70lt. kaskoks Rolandas cia jo elektroninis pastas balandziai666@freemail.lt as jam rasiau jis nori kad pervesciau visus pinigelius tik sake paskambinti pries keles dieneles kad suderintume kaip as atsiimsiu nes as is silutes gal kas turi kokiu atsiliepimu kad nelikciau ant ledo pervedus pinigelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raskila83 @ 2009 05 18, 19:45)
Sveiki, man reiktu to dieduko is gargzdu kontaktu  4u.gif
Papildyta:

Man labai reikia kontaktu  4u.gif


Dieduko iš Gargždų tinklapis: http://balandis.atspace.com/foto2.htm

Telefonas: 8 674 73587
Sėkmės sunglasses2.gif

Jei pavyks susitarti, tai pasidalink info, o gal vėliau ir foto parodysi, kaip pavyko leisti tuos balandukus. Iki
Atsakyti
mes taip pat leidom baltus balandžius kaip gražu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
o mums pirsliai padovanojo balandzius wub.gif ir dar asistentams.Tokia kaip staikmena padare,mes nezinojom thumbup.gif mums balti buvo o asistentams pilki,ar jodi g.gif neatsimenu
Atsakyti
QUOTE(Itare @ 2009 06 17, 11:33)
ar kas nors turejot reikalu su doverent? ten balandziu porele po 60 Lt  g.gif kazi patikima ten? g.gif

Sveiki 4u.gif mes emem is doverent smile.gif viskas buvo gerai mirksiukas.gif bet ziuriu kainos nukrito,nes musu prase virs 100lt uz poryte
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2009 05 18, 23:10)


Mes emem is jo balandzius! ax.gif Esu patenkinta, nes be jokio uztato, be nieko, tik telefonu sutarus buvo atvezti balandziai! cool.gif Kaina, jei patiems pasiimti - 50 litu poreles, jei jie atveza - 100 litu!
Rekomenduoju! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 birželio 2012 - 15:48
Grazu,bet jau siuo metu tikriausiai nera vestuviu be balandziu ir roziu ziedlapiu doh.gif Jau kazka naujo reiktu atrast
Atsakyti