Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

manau kiekvienas darys taip, kaip jam atrodo geriausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 28, 17:41)
o as tai visada balandziu norejau, bet kai prisiskaiciau, kad paleisdami balandzius paleidi taika ir santarve seimoje, kitas variantas is vis, kad balandziai simbolozuoja neistikimybe, o dar kai paleidziant apdergia ant galvu, tai nusprendziau ju atsisakyti  smile.gif


Balandziai yra kaip ir neistikymybes simblis, senoveje jie buvo skirti meiles rasteliams nesioti........................ Meiluziams ar meiluzems lotuliukas.gif
Bet kiekvieno reikalas yra jais tiketi ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 06 01, 22:18)
"Balandis simbolizuoja sielą ir taiką, nekaltumą, švelnumą, tyrumą.
Du balandžiai - sutuoktinių laimės ir ištikimybės simbolis.
Krikščionybėje baltas balandis simbolizuoja Šventąją dvasią, o kartais - kankinystę. Septyni balanždžiai aplink kryžių reiškia septynias Šventosios Dvasios dovanas: išmintį, supratimą, patarimą, tvirtumą, žinojimą, maldingumą, ir dievobaimingumą."  - iš simbolių žodyno. ax.gif

Tai va cia ir suprask kaip nori unsure.gif Kas kuo nori tiket tuo ir tiki g.gif Nors as asmeniskai manau kad cia ne kazkokiuose simboliuose ar prietaruose esme bet teisiog madoje. Pirmiausiai ji atejo, o paskui zmones pradejo galvot cia gerai ar negerai taip daryt... Zmonems grazu, tai ir leidzia tuos balandzius, kol kai pasirodys kad visi taip daro, nusibos ir sugalvos ka nors naujo bigsmile.gif cia kaip ir su spynelem, anksciau nebuvo ir nereikejo doh.gif As irgi turbut mados auka busiu, tik dar neapsisprendziau ar balandzius ar balionus reiks leist, bet kol dar apie balionus jokiu prietaru negirdejau reiks juos pirkt, bo paskui dar kas nors negero apie juos paaiskes lotuliukas.gif Nepykit kad taip ciniskai parasiau bet niekam asmeniskai netaikau ir tiesiog kitaip nemoku blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Takje: 30 lapkričio 2007 - 16:12
Man taj labai grazu balti balandziai,todel tikrai juos uzsisakysiu vestuvems smile.gif o jei pradeti tiketi visais prietarais,taj isviso tada nuejai treciadieni susirasei ir ejai namo smile.gif reikia tiketi blaiviu protu,o ne kazkokiais prietarais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 01 08, 14:06)
Gal kas naudojotės baltų balandžių paslaugomis? Kokie atsiliepimai?

mes naudojomes ju paslaugomis, atsiliepimai geri. Tik buvo sioks toks nesklandumas, bet viskas baigesi gerai. Mes buvom susitike su savininku, ar seiminku, net nezinau kaip pavadinti, susitarem kur ir kada pristatyt balandzius, palikom avansa, jis dar dave grazius zodzius apie balandzius, ir sake kad balandzius prie baznycios atves mergina. Likusius pinigus jai reiks ir paduoti. Ji atvaziavo laiku, ir po santuokos mes dar neisejome is baznycios, o fotografavomes baznycioje, o mano pussesre nuejo jai sumoketi ir pasneketi, tai ta mergina jai tipo sako kad jaunieji negali imt balandziu i rankas atseit taip buvo kalbeta, o juos reikia paleisti is krepsio, pussere greit atbego pas mane ir man pasake, as sakau tikrai ne mes juos is ranku turim paleisti, nes taip ir buvo kalbeta, pussere jai taip ir pasake.Kaip isejom is baznycios mum dave balandziusi rankas ir mes juos paleidome.Tai dziaugiuosi kad pussere buvo nuejusi su ja pasneketi...
Ispudis tikrai nepakartojamas, labai patiko juos paleisti thumbup.gif
Atsakyti
Paziurekit kas gali nutikti tiems balandziams
http://www.lrytas.lt...6...525332&sk=1
Atsakyti
As tai asmeniskai isvis ju nenoriu.Jeigu mums kas nors sugalvotu tokia staigmena sugalvoti,tai tik sugadintu nuotaika.Ne del to kad man jie negrazus ar siaip.nezinau kaip MB,bet as ju tikrai neimciau i rankas,fee kaip bjauru,net paliest negaleciau wacko.gif na nebent leist is to krepsiuko.Man grazu tik paziureti,bet paciai is ranku leisti tai jau neeeee. schmoll.gif man pauksciu baime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2008 02 24, 01:52)
Paziurekit kas gali nutikti tiems balandziams
http://www.lrytas.lt...6...525332&sk=1


Ziauru, kai pagalvoji verysad.gif
O as, kai pagalvoju, pritarciau cc-mark nuomonei: bijociau as tu balandziu is tolo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2008 02 24, 01:52)
Paziurekit kas gali nutikti tiems balandziams
http://www.lrytas.lt...6...525332&sk=1

Va taip ir buna,kai neismaneliai leidzia balandzius nusipirke is turgaus ar siaip nezinia is kur gave doh.gif su pratintais balandziais taip nenutinka,jie is kart namo "rauna" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2008 02 24, 01:52)
Paziurekit kas gali nutikti tiems balandziams
http://www.lrytas.lt...6...525332&sk=1

Visiskai pritariu, kad taip labai ziauru pauksteliu atzvilgiu, elgesys su jais kaip su kokiu daiktu doh.gif Va todel as ir dziaugiuosi, kad mano tetis turi nuosava balandziu laikykla, ten yra sportiniai ir visokie kiti balandziai, kuriuos jis pastoviai paleidzia palakstyti ir jie puikiai ir saugiai grizta namo, taigi jiems tas palakstymas kasdienybe. bigsmile.gif Zinoma, jis nuoma balandziu neuzsiima, bet per musu TA diena mes ir leisime tecio balandzius, jiems tikrai nieko neatsitiks, gris namo ir neprazus. rolleyes.gif Beje, man ta tradicija leisti balandzius tikrai grazi.
Atsakyti
Plunksnele,nesuprantu kodel tau reikia butent tokiu kurie nesugryzta? g.gif Nori,kad jie valkatautu paleisti?Reikia kaip tik tokiu,kurie gryzta namo 4u.gif Man labiausiai patiko vienos merginos kuri nori issinuomoti balandzius vestuvems:"O kaip jus paskui juos pasiimsit?" lotuliukas.gif (Ta prasme tuos isnuomotus ir paleistus i dangu tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alyvuogė+: 07 kovo 2008 - 12:46
Man irgi labai gaila tu dekoratyviniu vargsiuku kurie parduodami ir pasmerkti zuti.... Mes tuoksimes kaimo baznytelej, tai tam kaimelyj yra keli ukininkai kurie laiko balandzius, tai sakem ju paprasysim tu kurie gryzta namucio, o ir skristi jiems niekur toli nereikes ir man paciai bus ramiau, kad tie mieli padareliai bus saugus 4u.gif
Atsakyti