Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

Per mano vestuves balandžių nebuvo (vietoj jų leidom balionus blush2.gif ), tad nežinau kokios jų nuomos kainos, bet įsivaizduoju, kad koks 100 lt. turėtų būti. Tai va esu girdėjus, kad žmonės norėdami sutaupyti nusiperka balandžius turguje už 15 litų ir būna lygiai tas pats biggrin.gif , tik tiek , kad daugiau vargo (patiem važiuot pirkt, atsivežt ir t.t).
Atsakyti
QUOTE(Vaidunia @ 2007 10 12, 11:40)
Per mano vestuves balandžių nebuvo (vietoj jų leidom balionus  blush2.gif ), tad nežinau kokios jų nuomos kainos, bet įsivaizduoju, kad koks 100 lt. turėtų būti. Tai va esu girdėjus, kad žmonės norėdami sutaupyti nusiperka balandžius turguje už 15 litų ir būna lygiai tas pats biggrin.gif , tik tiek , kad daugiau vargo (patiem važiuot pirkt, atsivežt ir t.t).

galima rasti porele išsinuomot ir uz 50lt.zinoma kai kas bizniuka suka tiesiog prie rotušės su narvais sėdėdami blink.gif ir porele už 150lt. pardavinėdami doh.gif tie balandžiai kur iš turgaus tai ir tupės vargšeliai ant stogu,valkataus unsure.gif man gražu kai paleidi ir jie namo skrenda,bet juos ne turgui pirkt reikia smile.gif man tai grazu ir ne visai balti smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgele1818 @ 2007 10 14, 17:29)
galima rasti porele išsinuomot ir uz 50lt.zinoma kai kas bizniuka suka tiesiog prie rotušės su narvais sėdėdami  blink.gif ir porele už 150lt. pardavinėdami  doh.gif tie balandžiai kur iš turgaus tai ir tupės vargšeliai ant stogu,valkataus  unsure.gif man gražu kai paleidi ir jie namo skrenda,bet juos ne turgui pirkt reikia smile.gif man tai grazu ir ne visai balti  smile.gif

Man tai sitas klausimas buvo iskiles, kaip tie balandziai namo parskrenda jei is toliau atvezti yra mastau.gif gi balti tai ne sportiniai kokie g.gif O gal seiminkai juos istreniruoja pas juos sugrizt? Cia tik siaip pamastymai ax.gif
O as tai irgi apie balandzius galvojau bet ne baltus o paprastus pilkus, kaip manot ar neatrodytu negraziai? Nes zinau zmoniu kuriems paprasti gatves balandziai tai baisiai slykstus atrodo doh.gif Man tai jie gyvuneliai kaip ir kiti, nieko ten slykstaus. Musu draugystes pradzioj teko viena balandi kartu gelbet tai kaip ir simboliska butu.. Bet 100 Lt uz juos tikrai nenoriu moket.. Nors imk ir pasigauk is gatves lotuliukas.gif Juokauju aisku.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Takje: 27 lapkričio 2007 - 12:09
Pas mane tai jokios baimes nebuvo lotuliukas.gif mes specialiai pirkom "sportinius" taip vadinamus, tik manasis kazkoks tingus buvo, tai nutupe ant baznycios stogo, o vyro nuskrido iskart thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Takje @ 2007 11 27, 13:04)
Man tai sitas klausimas buvo iskiles, kaip tie balandziai namo parskrenda jei is toliau atvezti yra mastau.gif gi balti tai ne sportiniai kokie g.gif  O gal seiminkai juos istreniruoja pas juos sugrizt? Cia tik siaip pamastymai ax.gif
O as tai irgi apie balandzius galvojau bet ne baltus o paprastus pilkus, kaip manot ar neatrodytu negraziai? Nes zinau zmoniu kuriems paprasti gatves balandziai tai baisiai slykstus atrodo doh.gif Man tai jie gyvuneliai kaip ir kiti, nieko ten slykstaus. Musu draugystes pradzioj teko viena balandi kartu gelbet tai kaip ir simboliska butu.. Bet 100 Lt uz juos tikrai nenoriu moket.. Nors imk ir pasigauk is gatves lotuliukas.gif Juokauju aisku.. 4u.gif

sportiniai dažniausiai ir būna margi į laukinius panašūs smile.gif bet žinoma ir baltų sportinių yra.Šiaip sportiniai skrenda šimtus ir net tūkstančius kilometrų,nesportinius galima išmokint gryžti tam pačiam mieste iš kurios nors vietos,bet tiek sportinius,tiek paprastus gryžti namo reikia mokinti,jie neturi kompaso,kad tai iš pirmo paleidimo gryžtų iš kokios Austrijos į Lietuvą tongue.gif
Atsakyti
na aš manau kad jau apsisprendžiau ir vis dėlto leisim balandžius po ceremonijos, daugiau tokios progos tikrai nebus o ir nuotraukos man super biggrin.gif
Atsakyti
o as tai visada balandziu norejau, bet kai prisiskaiciau, kad paleisdami balandzius paleidi taika ir santarve seimoje, kitas variantas is vis, kad balandziai simbolozuoja neistikimybe, o dar kai paleidziant apdergia ant galvu, tai nusprendziau ju atsisakyti smile.gif
Atsakyti
Bet dar nei is vienos nuotakos negirdejau, kad ja butu apkakoje lotuliukas.gif

Manau per daug prisiklausymu is kitu doh.gif ir is kart nusistatymo smile.gif
Atsakyti
mano kaimynas augina balandzius siam reikalui, tai jis man ir pasakojo kad tokie atvejai pasitaike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 28, 18:59)
mano kaimynas augina balandzius siam reikalui, tai jis man ir pasakojo kad tokie atvejai pasitaike  ax.gif

nu tik balandininkai turbut ir gali tu nuotykiu papasakot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 28, 17:41)
o as tai visada balandziu norejau, bet kai prisiskaiciau, kad paleisdami balandzius paleidi taika ir santarve seimoje, kitas variantas is vis, kad balandziai simbolozuoja neistikimybe, o dar kai paleidziant apdergia ant galvu, tai nusprendziau ju atsisakyti  smile.gif

Cia vienas is tu atveju kai nezinai ir sirdies neskauda biggrin.gif Ko tik zmones nesugalvoja, jau kazkas sumislijo kad puokstes negalima mest nes seimynine laime ismesi, dabar balandziai negerai doh.gif Greit pasirodys kad beveik nieko negalima daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 28, 19:41)
o as tai visada balandziu norejau, bet kai prisiskaiciau, kad paleisdami balandzius paleidi taika ir santarve seimoje, kitas variantas is vis, kad balandziai simbolozuoja neistikimybe, o dar kai paleidziant apdergia ant galvu, tai nusprendziau ju atsisakyti  smile.gif



Na aš manau kad iš tikro jau per daug tų visokių prietarų, visų juk nesupaisysi. Aš tai netikiu viskuo kas ką pasakė ir pan,. todėl nesijaudinu dėl to. Čia panašiai kaip girdėjau kad negeras ženklas nuomuotis suknelę, nes kitai kuri po tavęs suknelę vilkės atiduodi savo šeimyninė laimę ar pan., tas pats ir su nuometu doh.gif žodžiu mažiau reikia sukti galvą dėl visokių nesamonių ax.gif
Atsakyti