Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

QUOTE(Inga:) @ 2007 07 15, 17:18)
Ziurejau internete apie tuos balandzius ir nustebau, negi jie tik Jonavos raj. auginami? g.gif
Jei man i Klaipedos apskriti reiketu tai is Jonavos atveztu? g.gif

auginami tai daug kur,zinau,kad Palangoj,net balandininku klubas isikures,galbut rastumet kur aplink Klaipeda kas laiko tolimuju skrydziu balandzius 4u.gif siaip jei ne treniruoti bus,tai kaip jau kazkuri temoj rase,paleisit,o jie ir tupes savaite laiko prie baznycios ar santuoku rumu biggrin.gif tie kurie pratinti,maus iskart namo 4u.gif musiskiai tai net is Marijampoles i Kauna parskrenda lotuliukas.gif toliau leist nebandem schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga:) @ 2007 07 15, 18:18)
Ziurejau internete apie tuos balandzius ir nustebau, negi jie tik Jonavos raj. auginami? g.gif
Jei man i Klaipedos apskriti reiketu tai is Jonavos atveztu? g.gif

As pati per savas vestuves leidau balandzius, tik ne baltus, o margus. Zinau Klaipedos rajone viena balandininka Roma. Dabar jau turi ir tinklalapi: http://balandis.atspace.com Tada dar neturejo, nes tai senai buvo. Ir niekas mano sukneles neapderge. Abu su vyru juos i dangu kaip meiles, kartu gyvenimo simboli paleidom. Nebijojau ir i rankas ju paimti. Dar noriu pridurti, kad balandziai pora susiranda visam gyvenimui (kaip gulbes ar gandrai), todel tai yra ne tik meiles bet ir istikimybes, tyrumo simbolis. Mano sveciai buvo suzaveti, o ir as turiu ka prisiminti.
Atsakyti
Siandiena uzsakiau savo jaunavedziams balandzius ax.gif ax.gif bus staigmena rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 27, 22:03)
Siandiena uzsakiau savo jaunavedziams balandzius ax.gif  ax.gif  bus staigmena rolleyes.gif  rolleyes.gif

Na as tai iskarto savo liudinikus perspejau, kad tokios staigmenos medarytu. Nes man tai FU bijau.gif (cia tik musu su MB nuomone). Nenorime mes tu balandziu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 07 27, 22:23)
Na as tai iskarto savo liudinikus perspejau, kad tokios staigmenos medarytu. Nes man tai FU  bijau.gif  (cia tik musu su MB nuomone). Nenorime mes tu balandziu  schmoll.gif

o as zinau kad nuotaka labai nori blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Nors mes neplanavome baltu balandziu, bet mama ir sese jais pasirupino blush2.gif Siaip nemegstu as tu visokiu pauksciu ir liesti ju nemegeja,bet per vestuves teko i rankas paimti biggrin.gif
Atsakyti
Na balandžiai gal ir gražu, bet sau tai aš jokiu būdu nenoriu schmoll.gif
Man jie bjaurūs atrodo ir visokias bacilas nešioja schmoll.gif
Atsakyti
nezinau zodziu kuriuos sako vestuvininkai,bet vyras dar idėja pasiūlė,prie mūsu balandžiu kojytės pririšti nora,svajonę ar kažką kas turėtu išsipildyti,kai gryšta paukštelis,mes jums ta svajone atsiunciam pastu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksinė @ 2007 08 10, 10:58)
Na balandžiai gal ir gražu, bet sau tai aš jokiu būdu nenoriu  schmoll.gif
Man jie bjaurūs atrodo ir visokias bacilas nešioja  schmoll.gif

bacilas nešioja labiau laukiniai,nei naminiai,bet tikrai ne daugiau nei katės ar šunys mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos, o nebijot kadtas balandis vos is ranku islekes purptels ant galvo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2007 08 10, 16:13)
sveikos merginos, o nebijot kadtas balandis vos is ranku islekes purptels ant galvo  laugh.gif

lotuliukas.gif jis vakara pries tai mano rankose taip padare lotuliukas.gif Tik ne ant rubu,o ant stalo lotuliukas.gif Tai vestuviu diena buvo du variantai arba taip,arba ne ax.gif Visa laime,kad vestuviu diena nuskrido nepurpteleje lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
na man balti balandžiai labai labai gražu. Šiaip aš jų norėčiau per savo vestuves, po ceremonijos juos paleisti į dangų labai gražu, bet aš labai bijau kad jie nepridergtų į rankas ar bekildami ant galvos kam ax.gif merginos ar jūs tokios baimės neturėjote? tai dabar suku galvą, ar rizikuoti ar ne? merginos patarkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natėja @ 2007 08 27, 14:01)
Sveikos mergaitės,
na man balti balandžiai labai labai gražu. Šiaip aš jų norėčiau per savo vestuves, po ceremonijos juos paleisti į dangų labai gražu, bet aš labai bijau kad jie nepridergtų į rankas ar bekildami ant galvos kam  ax.gif  merginos ar jūs tokios baimės neturėjote? tai dabar suku galvą, ar rizikuoti ar ne? merginos patarkit  blush2.gif


Žinok, jei taip atsitiktų, tai geras ženklas smile.gif
Atsakyti