Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Ingaja @ 2013 08 12, 11:54)
Internu kazkaip nauju seriju pasgedau  g.gif Kaip uzstrigo ties 164-aja taip ir nesulaukiu jau 2 menuo  blink.gif

Baigesi sezonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 12, 12:21)
Baigesi sezonas mirksiukas.gif

Rimtai blink.gif net nepajauciau, kad kazkaip i pabaiga blush2.gif
Atsakyti
Paveiksliuką įkelti moka , o nuo paveiksliuko nurašyti pavadinimą ir pagooglinti...
Atsiprašau , kad išdrįsau kelti paveiksliukus serialų kurie man patiko . Kažin kaip kaltę reikės išpirkti tongue.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Patraukli ir Savarankiška labai jau savarankiška, bet neypač patraukli su paveiksliukų atplūdžiu lotuliukas.gif

O aš žinokitės nemačius dar to "V liesach i na gorach", turiu atsisiuntus, bet vis nepradedu. Nesigauna man po kelis serialius per dieną kaip nekurioms blush2.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Pabaigiau jūsų Piotrą. Nu nieko toks.... filmas... Piotras - šiaip sau biggrin.gif . Gražus, bet sau tokio gal nenorėčiau - labai jau liūdnos jo akys, toks "liūdnojo žvilgsio riteris". Ir ta Rita man tokia labai nemoteriška, vaikiška labai. Tiek šitam "Angele..." tiek kažkokiam anksčiau matytam, kur partizanę vaidino...
Atsakyti
Laba user posted image
QUOTE(Ingaja @ 2013 08 12, 11:54)
Internu
Kaip uzstrigo ties 164-aja

As jau net pamirsau kuo ten pasibaige ta serija user posted image
QUOTE(Vilioja @ 2013 08 12, 13:10)
"V liesach i na gorach", turiu atsisiuntus, bet vis nepradedu.

Vaje vaje ir kaip cia sitaip? Netvarka, oi netvarka user posted image pries pora metu ziurejau, tai lyg siol prisimenu, tsakant dar ne visai isbluko is atminties. Tik man ten tu seriju per daug buvo (24)
Paveizek, gal greiciau susigundysi
Анонс-1
Анонс-2
Трейлер
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Paziurejau siandien ''Запах вереска'' /2013/
Анонс
ролик
http://kinozal.tv/de....php?id=1113915

Filmas kitoniskas, specifinis, savotiskas- vnz kaip pavadinsi taip nepagadinsi. Tokius filmus arba megsti arba ne.
Man lengviau ziurejosi antra filmo puse. Pagrindinis herojus pasineres i save, ieskojimas saves, savo virtualios meiles.
Apibudinciau taip- iliuzija, apsirikimas, apgaule, nusivylimas, atradimas.

Песня Нэлли Мотяевой "Научи" звучит в фильме "Запах вереска" (2013)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 08 12, 14:53)
Paziurejau siandien ''Запах вереска'' /2013/

4u.gif dekui uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
radau pas save kompe dar neziureta "Sudby zagadocnoje zavtro" turiu seniai,bet kazkaip vis nedaeidavo eile,o siandien vyras pasake kad ziureciau,nes pasakiau,kad neturiu ka ziureti,na tai pradesiu ji ziureti smile.gif

Ir dar pasirodo nezinojau kad yra Znaxar II blink.gif jau siunciu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 12 rugpjūčio 2013 - 15:49
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 12, 16:48)
Laba diena 4u.gif



Ir dar pasirodo nezinojau kad yra Znaxar II blink.gif jau siunciu blush2.gif

Kaip ir visada su pratęsimais - galėjo jo ir nebūti, nes antroj daly man vis pritrūkdavo to Znachariaus, per daug išsiplėsta į šonus. Bet čia tik mano nemėgstančios filmų tęsinių nuomonė. Pasakysi, kai pažiūrėsi, kaip tau mirksiukas.gif

Glacharį kažkas šiuo metu žiūri, man labai labai patiko wub.gif

O "Sudby zagadocnoje zavtro" seniai ruošiuos pažiūrėt, žiemą gal daugiau laiko bus. Nes dabar visa agurkuos biggrin.gif

Visgi, negundyk ir neviliok, žiūrėsiu tikrai. Kai per TV rodė, viršininkas labai pasakodavo ir girdavo tą filmą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 12, 16:48)
Ir dar pasirodo nezinojau kad yra Znaxar II blink.gif jau siunciu blush2.gif

yra, yra, as ziuriu II cool.gif

QUOTE(Vilioja @ 2013 08 12, 17:02)
Kaip ir visada su pratęsimais - galėjo jo ir nebūti, nes antroj daly man vis pritrūkdavo to Znachariaus, per daug išsiplėsta į šonus.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu kazkaip pagal aprasyma tas Znaxarius manes neuzkabino (nelabai su kriminalais draugauju) blush2.gif Gal reiks pabandyt zvilgtert g.gif Nors kazkaip mane paskutiniu metu ant lengvesniu traukia, kad virtuvej tiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2013 08 12, 12:51)
Paveiksliuką įkelti moka , o nuo paveiksliuko nurašyti pavadinimą ir pagooglinti...
Atsiprašau , kad išdrįsau kelti paveiksliukus serialų kurie man patiko .  Kažin kaip kaltę reikės išpirkti tongue.gif

Nereikia nieko ispirkinet, tik reikia draugiskai isiklausyt ko prasoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 12 rugpjūčio 2013 - 16:32
Bandau kazka rast... Мотыльки (Сериал 2013) sits kazkaip nematytas:
Фильм основан на реальных событиях. История любви двух молодых людей, 17-летней девушки и солдата, на фоне Чернобыльской атомной катастрофы.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 12 rugpjūčio 2013 - 17:05
QUOTE(Ingaja @ 2013 08 12, 17:56)
Bandau kazka rast... Мотыльки (Сериал 2013) sits kazkaip nematytas:
Фильм основан на реальных событиях. История любви двух молодых людей, 17-летней девушки и солдата, на фоне Чернобыльской атомной катастрофы.

man paliko dideli ispudi 4u.gif biski sukriete , nors ir zinojau ko laukti is to filmo, kadangi tetis buvo ten is karto po katastrofos.
tikrai vertas mirksiukas.gif
Atsakyti