Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 09, 08:48)
"Biliet v harem" as irgi pasibaisejau, neisziurejau ne serijos, pakako doh.gif

tai, kad normalus filmas 4u.gif g.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
vakar damušiau dojarkos trečią sezoną smile.gif

tas biliet v harem irgi vieną seriją pažiūrėjau ir ištryniau.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 08 09, 08:50)
tai, kad normalus filmas 4u.gif  g.gif

Nu jau, Sim@ doh.gif Pagrobia pagrindinę heroję, o ji tokiu ramiu balsu ir veidu: gdie ja lotuliukas.gif ir ištisai... Neseniai žiūrėjau "Xiromant" ir likau sužavėta Čiursino vaidyba, čia jis vaidina nelegelų vedlį, bet irgi i taip jau labai šiaip sau...

Vot ir pažiūrėsiu apie tą jūsų Piotrą, maž ir man ans tiks mirksiukas.gif

Dojarkos du sezonus esu mačius. Nu kaip nekenčiu tų pratęsimų po kiek laiko. Neprisimenu, kuo baigėsi, reik žiūrėt pabaigą. Apsieisiu be trečios dalies irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2013 08 09, 08:40)
Laba 4u.gif
Tai sakai - nežiūrėt? g.gif  Jau ketinau...

Žiūrėk, siužetas įdomus, toks neįprastas, maniau kad pabaiga bus kitokia, bet žiūrėk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2013 08 09, 09:13)

Dojarkos du sezonus esu mačius. Nu kaip nekenčiu tų pratęsimų po kiek laiko. Neprisimenu, kuo baigėsi, reik žiūrėt pabaigą. Apsieisiu be trečios dalies irnesakyk.gif

As tai viena isziurejau, o kai aktorius pakeite-nebesiziurejo man, nors tu ka schmoll.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 08 09, 09:35)
Žiūrėk, siužetas įdomus, toks neįprastas, maniau kad pabaiga bus kitokia, bet žiūrėk  4u.gif

O as iskart nuspejau, kai tik diedas susipazino su mergina, taip ir pagalvojau, kad filmo "vinis" bus ta, jog isimyles ir apsizenys.
Va tik Dimos poelgio nesuprantu, o ir su teisingumu neturi nieko bendra: mate, kas nuzude, zino, del ko nuzude, o nuejo ir prisieme kalte, kai tuo tarpu tikras zudikas ir liko laisveje vaikscioti doh.gif Mol, cia toks teisingumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 09, 09:45)
O as iskart nuspejau, kai tik diedas susipazino su mergina, taip ir pagalvojau, kad filmo "vinis" bus ta, jog isimyles ir apsizenys.
Va tik Dimos poelgio nesuprantu, o ir su teisingumu neturi nieko bendra: mate, kas nuzude, zino, del ko nuzude, o nuejo ir prisieme kalte, kai tuo tarpu tikras zudikas ir liko laisveje vaikscioti doh.gif Mol, cia toks teisingumas doh.gif

Tai kai jau susipažino Piotras su Rita, tai vinis aiški buvo, bet aš dar prieš tai tikėjausi kitokios pabaigos. Jo, Dimos poelgis keistas, ten toj šeimoj buvo tėvo kultas, kažkokia nesveika pagarba su baime, net nežinau kaip tai pavadinti. Matyt negalėjo tėvo pakišti. O ir Ksiuša įdomiai, visą gyvenimą tylėjo, kentėjo, nors tėvas jau miręs buvo, kaip ir anksčiau galėjo viską atskleisti. Nu, čia filmas, ačiū dievui 4u.gif
Atsakyti
Темная вода (2011) 4u.gif
Маша и Медведь (2013) 4u.gif
Мамина любовь (2013) 4u.gif
paziurejau. patiko. aciu, kas rekomendavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 09 rugpjūčio 2013 - 10:17
Aš irgi pamėgau rusiškus serialus-

Dabar baiginėju antrą sezoną- Sklifasovskij- toks sakyčiau Ligoninės priėmimo prototipas, bet įdomu žiūrėt, ypač antrą sezoną 4u.gif

Kadangi mėgstu medicininės tematikos filmus- rekomendavo List ožydanij 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, vakar pradejau ziuret visu isgirta ir rekomenduota _Знахарь ir pirmos serijos, tai nelabai. Gal toliau isivaziuos....
Atsakyti
Laba user posted image Mda, sakyciau atveso siek tiek.

Grizau is puskes sutiktuviu, is uzjurio su seima atvaziavo savu aplankyti, tai taip fainiai pasibuvom (dar viena puske buvo su seima), vakar tik velai vakare grizom, o siandien vakare vel sparnus kelsim ten pat i susitikima. Gerai, kad nelabai toli, apie 100km nuo Vilniaus. Svarbu, kad oras butu neblogas.
user posted image


Ziuriu diskutavot apie Ангел в сердце. Mano nuomone tuo atzvilgiu nei kiek nepasikeite ir po siai dienai
QUOTE
Tik gal nelabai vykusiai buvo pasirinkta ta jaunute aktore i taip vadinamos dukros vaidmeni. Na toks vaikiskas veidukas... Pagrindinis herojus - solidus, brandus vyriskis, o ji salia atrodo kaip 16mete. Sita vieta neitikino manes. Bandziau as ten i ja ziureti kaip i moteri, bet man nepavyko nors tu ka. Vistiek pries akis maciau paaugle, vaika.

Билет в гарем neziurejau ir neziuresiu. Gerai, kad cia parasot kas ir kaip.

''Хмуров'' /2013/
Трейлер-1
Трейлер-2
Трейлер-3
http://kinozal.tv/de....php?id=1113342

user posted image

Eisiu pasitvarkyt user posted image

Ir dar reik viena filma pabaigt, nes pries isvaziuojant buvau pradejusi ziureti tai liko dar 'galiuka' pabaigt.

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 08 10, 10:37)
''Хмуров'' /2013/

aciu 4u.gif ir smagaus pasibuvimo sivakar wub.gif
Atsakyti
''Иллюзия счастья'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1113466

user posted image
Atsakyti