Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 07 15, 19:57)
''Маяковский. Два дня'' /2011/ [i]

paziurejau vakar 4u.gif gana neblogas. Filmas pasakoja apie rasytojo - poeto jaunyste, jo gyvenima, meile ir klystkelius. Siaubas, koks patvirkes buvo blush2.gif Su 1 miegojo, su antra, abi patapo nestuke.gif Viena is ju pasidare aborta blink.gif Aktorius, kuris vaidina Majakovski_grazus, bet kadangi vaidina ir Nagijevas, tai nurungia poeta cool.gif kiek macius su Nagijevu filmu, vistiek jis pats graziausias laidoje "Okna" wub.gif
aciu uz rekomendacija 4u.gif

QUOTE(arden @ 2013 07 24, 23:27)

aciu uz rekomendacija, kaip tik siuniuos sau i sandeliuka 4u.gif

laba ryta 4u.gif vel karsciai prasidejo lauke. Mastau, gal savaitei vaziuot su vaikais i pajuri...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 06 rugpjūčio 2013 - 10:48
QUOTE(Sim@ @ 2013 08 06, 11:47)

aciu uz rekomendacija, kaip tik siuniuos sau i sandeliuka 4u.gif

...

Kad filmas tai su Zaliaakiu,kuris,jei atmintis neapgauna,tau nepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 08 06, 13:15)
Kad filmas tai su Zaliaakiu,kuris,jei atmintis neapgauna,tau nepatinka smile.gif

tai as ne i zalias akis juk ziuresiu biggrin.gif man ta geltonplauke aktore labai grazi moteris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 08 06, 13:41)
tai as ne i zalias akis juk ziuresiu biggrin.gif man ta geltonplauke aktore labai grazi moteris 4u.gif

Na ziurek ziurek,paprasciausiai prisiminiau,kai pasakojai,jog isjungei filma,ki kadre atsirado Zaliaakis smile.gif
Atsakyti
Laba user posted image Paziurejau as va sita
QUOTE


Na tooooks man pavirsutiniskas pasirode, kad net nzn ka ir pasakyt. Nustebino, kad
cia Константин Соловьёв tokiam minkstam amplua. Ipratus buvau ji matyti tokiose charakteringuose filmuose su ambicingais jo vaidinamais personazais, o cia toks ruzavai-pukuotas.
Erzino mane tas pacukas (sunus), na toks aikstingas ir nebrendyla savo mamos atzvilgiu, kad brrr user posted image Solovjovo net gaila pasidare.user posted image

user posted image

Nesitikejau, kad pagrindinis herojus bus toks pasikeites, zinoma, senokai nieko su jo vaidyba nebeziurejau, tai man tikrai pasikeites atrodo. Niu gaila, kad sitaip nupliko ševeliūra... Niu ka padarysi, kaip sakoma старость не радость но а молодость не вечность.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 08 06, 14:22)
Na ziurek ziurek,paprasciausiai prisiminiau,kai pasakojai,jog isjungei filma,ki kadre atsirado Zaliaakis  smile.gif

viskas gerai 4u.gif
db ziuriu_Бежать (2011), filmas S.Sendyko ir vaidina mano meile_D.Nagijevas wub.gif
user posted image
---------------------------------------
o db trumpai apie mano mama_ka tik is mamos gryzau su vaikais 4u.gif nes sian su tete vaziavo vel i Onkologini. siandien is jos pilvo istrauke 6 litrus tamsiai rudo skyscio blink.gif blink.gif
pasak gyd., plauciuose yra kazkokia PLIAURA, kurioje uzsilaiko skysciai ir todel pilvas putesi doh.gif todel reikes karts nuo karto reikes tuos siurbimus daryt 4u.gif
bet atrodo mano mama, tai neduok tu Dieve, tokio isvargusio veido ir skausmu blink.gif zinok, man jos gaila, kazi, kiek ji temps dar? g.gif
Dar kelias dienas skundesi, jog burna jai dziusta verysad.gif tai sian nustate, jog dar jai dar ir stomatitas, gerkleje pilna pusleliu, lupos ir puslem nuejusios blink.gif vaizdas tai siaubingas blink.gif

-----------------------------
tiek ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 08 06, 18:45)
viskas gerai 4u.gif
db ziuriu_Бежать (2011), filmas S.Sendyko ir vaidina mano meile_D.Nagijevas wub.gif
user posted image
---------------------------------------
o db trumpai apie mano mama_ka tik is mamos gryzau su vaikais 4u.gif nes sian su tete vaziavo vel i Onkologini. siandien is jos pilvo istrauke 6 litrus tamsiai rudo skyscio blink.gif  blink.gif
pasak gyd., plauciuose yra kazkokia PLIAURA, kurioje uzsilaiko skysciai ir todel pilvas putesi doh.gif  todel  reikes karts nuo karto reikes tuos siurbimus daryt 4u.gif
bet atrodo mano mama, tai neduok tu Dieve, tokio isvargusio veido ir skausmu blink.gif  zinok, man jos gaila, kazi, kiek ji temps dar? g.gif
Dar kelias dienas skundesi, jog burna jai dziusta verysad.gif tai sian nustate, jog dar jai dar ir stomatitas, gerkleje pilna pusleliu, lupos ir puslem nuejusios blink.gif vaizdas tai siaubingas blink.gif

-----------------------------
tiek ziniu 4u.gif

Labai nesigasdink, mano giminaitei irgi skysciai plauciuose kaupdavosi, kas kiek laiko traukdavo. Atrodydavo kraupiai ji doh.gif Vis laidojom, laidojom ja, o ji 17 metu kaip gyva smile.gif O pliaura, kaip suprantu, tai audinys, skiriantis plaucius nuo pilvo.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 06, 19:50)
Labai nesigasdink, mano giminaitei irgi skysciai plauciuose kaupdavosi, kas kiek laiko traukdavo. Atrodydavo kraupiai ji doh.gif Vis laidojom, laidojom ja, o ji 17 metu kaip gyva smile.gif O pliaura, kaip suprantu, tai audinys, skiriantis plaucius nuo pilvo.

dekui uz gera info 4u.gif tai sake gyd., kad mamos sirdis LABAI STIPRI, todel kol kas viska atlaiko 4u.gif
Atsakyti
kas nors Лист ожидания (2012) ziurejot? Kazin verta pradet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2013 08 06, 21:16)
kas nors Лист ожидания (2012) ziurejot? Kazin verta pradet  blush2.gif

As ziurejau.Ar ne apie transplantacijas g.gif Jei taip,tai man patiko..kaip ir visi apie daktarus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2013 08 06, 21:16)
kas nors Лист ожидания (2012) ziurejot? Kazin verta pradet  blush2.gif

verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2013 08 06, 21:16)
kas nors Лист ожидания (2012) ziurejot? Kazin verta pradet  blush2.gif

Verta 4u.gif
Sim buk stipri 4u.gif
Labas rytas smile.gif
Atsakyti